Kooooddyyyy

tak,nie?


  • Total voters
    0

driver15

New Member
Dołączył
29.6.2009
Posty
23
wes kody psuja cała gre gothic 3 niejest az tak trudny zeby grac z kodami najfajniej sie gra zdobywając wszystko samemu jedzenie forse itd.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Jak grałem bez kodów to też dobrze się grało... ale z kodami to zupełnie inna gra. Z kodami gra zamienia się w dobrego sandboxa. Ilość kodów zdziwiła mnie na początku ale jak zobaczyłem co dają już wiedziałem dlaczego autorzy pokusili się o taką ilość...
 

Varadero

Member
Dołączył
6.9.2009
Posty
34
Ja tak samo jak inni wolę grać bez kodów, ale z kodami lubię się pobawić itp., dzięki za tyyyle kodów ;)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Zamiast tak dziękować nauczcie się korzystać z TAB'a. Wchodzicie w konsolę, wpisujecie n. spawn G3_Myrtana a potem klikasz TAB. Będziecie wiedzieli o co chodzi jak zobaczycie. A poza tym odsyłam do filmików Rovala14 na YouTube. Ma wiele przydatnych kodów, sztuczek i porad dla komiksiarzy oraz filmowców, ale też dla wszystkich tych, co lubią się pobawić :D
 

DeBooo33

New Member
Dołączył
16.11.2009
Posty
6
Mogą być. Ja co prawda nie używam kodów, no chyba że nie mogę czegoś znaleźć, albo mam buga, czy coś w tym rodzaju...
 

Carrypto

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
9
Kody są fuuuuu!!! Odradzam grę na kodach. Niszczą one przyjemność z gry. Jeżeli się nie potrafi jakiegoś zadania wykonać to poradnika na internecie poszukać :) Tu na forum widziałem też poradnik do zadań z całego świata Gothic'a. Link jakby ktoś nie umiał znaleźć -> http://gothic.org.pl/gothic-3/zadania.html :)

Pozdrawiam :)
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Jak dla mnie kody psują fabułę ale są fajne do zabawy, dlatego w ankiecie zaznaczam "tak".
 

Michu7321

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
8
Ja przeszedłem grę 3 razy różnymi ścieżkami. Po tym spróbowałem kodów dla zabawy i zacząłem sobie wpisywać kody na buntowników i najemników tak, że walczyli oni między sobą. Robiłem też różne inne ciekawe rzeczy (nie będę się rozpisywał). Nie uważam w związku z tym, żeby kody psuły zabawę, wręcz przeciwnie myślę , że można sobie grę przejść, a jeżeli już się komuś znudzi albo, po prostu chce czegoś nowego to może pobawić się z kodami.
 

Ziraell

New Member
Dołączył
21.9.2010
Posty
11
Hej:)

Mam taki problem, że chciałabym sobie włączyć kod "God", ale za ciula tego zrobić nie mogę :D Tzn tak jakby tylda nie działała, bo nie mogę sobie konsoli otworzyć. Zmieniłam TestMode na true, próbowałam z "Marvin" i jest komunikat, że aktywny... ale konsoli włączyć nie mogę. Normalnie żeby uzyskać tyldę to muszę wcisnąć Shift + ` dwa razy i wyskakują dwie tyldy, albo Shift + ` ale pojawia się tylda dopiero po wciśnięciu spacji :( Próbowałam też Shift prawy + Shift lewy + Home bo gdzieś wyczytałam, że tak też można włączyć konsolę, ale nie działa (pewnie dlatego, że Home mam na klawiaturze numerycznej a ona się samoczynnie włącza przy włączaniu gry). Już nie wiem co mam robić. Mam system Vista Home Premium, Gothic 3 oryginalny... Może da się to jakoś inaczej zrobić...?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Mam taki problem, że chciałabym sobie włączyć kod "God", ale za ciula tego zrobić nie mogę :D Tzn tak jakby tylda nie działała, bo nie mogę sobie konsoli otworzyć. Zmieniłam TestMode na true, próbowałam z "Marvin" i jest komunikat, że aktywny... ale konsoli włączyć nie mogę. Normalnie żeby uzyskać tyldę to muszę wcisnąć Shift + ` dwa razy i wyskakują dwie tyldy, albo Shift + ` ale pojawia się tylda dopiero po wciśnięciu spacji :( Próbowałam też Shift prawy + Shift lewy + Home bo gdzieś wyczytałam, że tak też można włączyć konsolę, ale nie działa (pewnie dlatego, że Home mam na klawiaturze numerycznej a ona się samoczynnie włącza przy włączaniu gry). Już nie wiem co mam robić. Mam system Vista Home Premium, Gothic 3 oryginalny... Może da się to jakoś inaczej zrobić...?

Może po prostu graj bez kodów ?
Cóż to za frajda przejść gę na god mode :p
 

Ziraell

New Member
Dołączył
21.9.2010
Posty
11
Przeszłam już bez kodów ;) Po prostu brat też by sobie chciał pograć, a że mu nie idzie to mnie poprosił żebym mu spróbowała przynajmniej nieśmiertelność ustawić ;)
 

Razor13

Member
Dołączył
25.8.2010
Posty
55
Mi się nie podobają kody , ponieważ wszystko staję się łatwe i tylko się bawi nie gra :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Normalnie żeby uzyskać tyldę to muszę wcisnąć Shift + ` dwa razy i wyskakują dwie tyldy, albo Shift + ` ale pojawia się tylda dopiero po wciśnięciu spacji :( Próbowałam też Shift prawy + Shift lewy + Home bo gdzieś wyczytałam, że tak też można włączyć konsolę, ale nie działa

Przecież tyldę masz pod Esc ?
 

Ziraell

New Member
Dołączył
21.9.2010
Posty
11
Moja klawiatura wygląda tak:

http://www.notebookcheck.pl/uploads/pics/klawiatura_83020c.jpg
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
No to tyldę masz pod ESC. To jest taka falista linia, że się tak wyraże.
 

Ziraell

New Member
Dołączył
21.9.2010
Posty
11
Wiem, że to ta falista linia ;) Tylko nie za bardzo zrozumiałam skąd pytanie Yeed'a... Tak jak napisałam, żeby uzyskać znak "~" muszę wcisnąć Shift + ` dwa razy i dostaję dwie tyldy, albo Shift + ` i potem spacja - dostaję jedną tyldę. Moje pytanie zostaje - jak mam włączyć konsolę w Gothicu 3, bo kiedy próbuję z tą tyldą to nic nie wychodzi, można jakoś ustawić GodMode bez włączania konsoli?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ziraell jedyne co mnie rozwaliło to jest to, że musisz wcisnąć shift + `. A przycisk ` to nic innego jak tylda więc jaki my tu mamy problem, jak wcisniesz shift + ` to też ci konsola wyskoczy bo ` naciskasz ^^. :D :D :D
 

Ziraell

New Member
Dołączył
21.9.2010
Posty
11
Ale właśnie cały problem jest w tym, że konsola nie wyskakuje! Nie ważne czy klikam z Shiftem, czy bez Shifta :( A tak swoją drogą, jak dla mnie tylda to jest "~", a nie "`"... chyba, że całe życie byłam w błędzie.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja mam tak, że mi tylda wyskakuje ale np. "_" tego znaku już zrobić nie mogę.
Może wcisnąłeś ctrl + shift i zamiast "z" piszesz "y"
 

Ziraell

New Member
Dołączył
21.9.2010
Posty
11
Nie, "z" i "y" nie są podmienione... Nie dałoby się jakoś tego obejść - tzn. bez użycia konsoli lub wywołać ją jakoś bez tej problematycznej tyldy?
 
Do góry Bottom