Koniec Gry

longownica

New Member
Dołączył
2.2.2011
Posty
22
Szczerze mówiąc moja pierwsza gra w gothic 3 była kierowana drogą orków czyli: zakończenie Adanosa. W sumie to nie za bardzo wiem czemu tak ale w miarę upływu czasu podczas grania w gothic 2 możemy się natknąć na mowę Vatrasa, iż MW są strażnikami Adanosa czyli boga równowagi i że gdyby zatriumfował Innos lub Beliar oznaczałoby to śmierć i zniszczenie lub niewolę. Niszcząc artefakty, zabijając Rhobara i Zubena oraz "załatwiając" Xardasa i samego siebie uniemożliwiamy wygranie wojny przez któregoś z bogów a więc żadna sytuacja z wyżej wymienionych nie bedzie miala miejsca. A to że w G3 zb znów trwa wojna to tylko wina śmiertelników. Oczywiście gra Assasinem i Buntownikiem też nie jest zła ale jednak czekam na wasze opinie.
:cool:
 

naruto1852

New Member
Dołączył
17.2.2011
Posty
18
Tak na marginesie grając z orkami nie musisz brać drogi Adanosa tylko ewentualnie Beliara (ja tak robię),a moim zdaniem najlepiej jest właśnie obrać drogę Beliara (Orkowie, Asasyni), ponieważ najlepsza zbroja w grze, fajne czary itd. To moja opinia. Chociaż wkurza mnie to gdy rozwalę Redock, Nemore lub Okare to żadni najemnicy lub orkowie tam nie przychodzą, a oswobadzając np. Montere na miejsce dyktatorów przybywają buntownicy. Why?! WTF??!! No chyba, że zostało to poprawione na 1.74. Ja go nie mam bo bym stracił sejwy. Ale jeśli jednak ktoś przychodzi na ich miejsce to sorry ;)
 

Widzi Wszystko

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
19
Ja najpierw byłem neutralny odwiedziłem wszystkie miasta, wykonywałem questy itd.
Pod koniec gry zakończyłem drogą adanosa, beliara, inosa
Ale uważam że najlepsza droga to Adanosa, ponieważ ma najlepsze zakończenie gdy uciekasz z Xardasem.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Moim zdaniem najlepsze zakonczenie to Zakończenie gry drogą Adanosa.Gdy wybieram się wraz z Xardasem do Niezbadanych Krain to nie wiemy do końca co dzieje się tam z Bezimiennym i to daje to coś że jest to najlepsza droga. Drugim powodem dlaczego wybieram drogę Adanosa jest to że można skończyć ja w możliwie najkrótszym czasie.

Straszdnie nie lubię Drogi Innosa ponieważ ro Robhar wtrącił do Bezimienneg ddo Koloni, a później mówi mu że mógł się przekonać o jego sile.Nie lubię Buntowników może dlatego że niepotrafili sprzeciwić się Orkom I ich Najemnikom.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Przeszedłem grę ścieżką Innosa ale sądzę, że lepsza była by adanosa bo i tak w zmierzchu bogów wracasz z nieznanych krain a wynik twoich działań jest taki sam. Po co się wiec przemęczać :D
Btw. gdzie sądzicie, że są te nieznane krainy, to nie jest przecież królestwo żadnego z bogów może to te zamalowane na szaro na zachód od myrtany?
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Ja mam zamiar przejść grę każdą z dróg jeżeli CSP zrobi to ulepszenie. Bo inaczej nie chce mi się znowu męczć patrząc na to coś*
Ale co do zakończenia. Ja przeszedłem grę drogą Innosa bo zawsze go lubiłem (chodziliśmy razem do liceum). Oglądałem na YT zakończenia pozostałych dróg i mi się wydaje żę ta jest najkorzystniejsza.

* Chodzi mi o ogólny efekt gry. Nie przyciąga on po raz kolejny po przejściu gry.
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
Ja skończyłem Gothica 3 na wszystkie sposoby i za najlepszy uważam ten od Beliara. Niezły jest też Adanosa, ale po przejściu portalu czułem lekki niedosyt...
 

Zuba

Banned
Dołączył
25.9.2010
Posty
18
Adanosa ponieważ doprowadzamy do pojednania zwaśnionych nacji i zachowujemy równowagę. Minusem tej drogi jest to że nie wiemy co robi i co się dzieje z Bezimiennym po tym jak udaje się do Nieznanych krain a poza tym ta droga jest krótka, chyba najkrótsza.
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Mi się podobała droga Adanosa wyzwolenie kuźni w Nordmarze,przetopienie Artefaktów i ucieczka z Xardasem, Innosa była trochę lipna ale i tak zabiłem Rhobara z Lee a Beliara robię teraz tyle
 

czwartek

New Member
Dołączył
3.3.2017
Posty
9
Czy ktoś próbował może zabić wszystkich trzech - Rhobara, Zubena i Xardasa? dostajemy wtedy któreś z trzech zakończeń czy nie da się skończyć gry?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Jak zabijesz wszystkich 3 to masz prawdopodobnie wolną rękę. Na pewno możesz przejść przez portal, można iść do Beliara ale co z Innosem to nie jestem pewien.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak zabijesz wszystkich trzech to masz wybór Beliar lub Innos, ponieważ tylko oni mają kaplice. Zabicie Xardasa wyklucza zakończenie neutralne z portalem.
 

czwartek

New Member
Dołączył
3.3.2017
Posty
9
Bałam się, że nie będzie się dało wtedy skończyć gry, bo już kilku moich wyczynów scenariusz nie przewidywał - np. ukradłam klucz i chciałam uwolnić maga wody a tu lipa :( .
W takim razie muszę spróbować :D Dzięki!
 
Do góry Bottom