Kody

Czy do gier powinny być kody?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Zawsze kody sie przydają np nie wyobrazam sobie gry bez kodów w GTA3 kody powinny być ale nie powinien być kod na niesmiertelność!!

[ : Nie Sty 30, 2005 2:01 pm ]
smile.gif
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Mi to obojętne jednak nie lubie kodów Ja ich nie użuwam ale jak ktoś chce sobie popsóć zabawe za pierwszym razem grania np. w Gothica to jego sprawa ale jak ktoś już przeszedł np.
smile.gif
Gothic 10 razy to jest logiczne że chce się zabawić
biggrin.gif
 

Cloud

New Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
2
Wiecie ja nawet jak przejde gre 20 razy to i tak nie gram na kodach dla mnie to jest beznadzieja bo co to za zabawa być nieśmiertelnym i na 1 poziomie rozwalić Cieniostwora? Żadna tylko psucie sobie zabawy całej
 

Boss Nass

New Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
19
Kodom stop!

Ja myślę, że do gier nie powinnop być kodów, bo psują zabawę. Przyznam się bez bicia, żę sam z nich czasem korzystam, ale później tego zazwyczaj żałuję. Np: grałem w SpellForce'a i miałem 13 level, a wysłałem oddział za daleko i hamski jak świnia Branningan wysłał przeciw mnie dwa Ostrza i gdybym nie włączył nieśmierelności to bym gry nie przeszedł. Nistetry później nie mogłem się obejść bez kodów, więc ciągle je wpisywałem i załatwo przeszedłem grę. Tak samo z Gothic 1: wpisałem kod na nieśmiertelność raz - przy Śniącym,a teraz nie wiem czy wytrzymam bez kodów w Gothic 2 i w Nocy Kruka! :?

Dlatego kodom mówię zdecydowane: NIE!!!!!!!! :!:
 

garret_2006

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
17
nie powinno byc kodów na nieśmiertelnośc bo gra potem jest nudna jak nikt nie może cię zabic i powinno się wprowadzic jakies utrudnienia żeby je w pisac linia komend,grzebanie w plikach itp.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja tam mowie ze kody sie przydają tym bardziej ze w grze jest duzo bugów i czesto tak sie mozna wsypać ze nie chce sie grać
sad.gif
 

SquiZZlo

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
17
Kody zdecydowanie powinny istnieć. Po pierwsze umożliwiają twórcom gier szybkie sprawdzenie różnych rzeczy, np: zrobili dodatek do gierki, który wprowadza dodatowy quest w 4 rozdziale. Żeby nie tracic czasu na dojscie tam w normalny sposób, używają kodów, i jest szybciej. podobnie ludzie, którzy nie mają dostępu do kodu źródłowego gry a tworzą do niej dodatki, mody, itp.
Po drugie - jeżeli przeszedłeś już grę 30 razy i cchesz poznać inne jej walory, to można też korzystać z kodów.
No a zakończę mój wywód stwierdzeniem, że przecież to od człowieka zależy, czy będzie używał kodów, czy nie. Uczciwemu graczowi kody nie przeszkadzają w poprawnym przejściu gry, czyż nie ?
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
hm....
Kody na nieśmiertelność raczej nie bo zwykle gdy ktoś niecierpliwy niepokonuje zap ierwsyzm razem jakiegoś wroga wpsiuje Godmod'a i do końca gry z nim gra ale kody na wygląd o tak...szczególnie te śmieszne żeby rozruszać gre
biggrin.gif
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
kody powinny być ponieważ każdy lubi ukończyć gre... a jeżeli jest coś super mega hiper odlot very hard ostrego i trudnego i ktoś nie umie przejść to trzeba użyć metody kodów:( ale gdy ich użyjesz stajesz się lamą i psujesz sobie radość z przejścia gry bez kodów i radochy że tą super mega hiper odlot very hard przeszłeś samemu:p
 

aksel

Debile
Dołączył
10.2.2005
Posty
67
Wg mnie do gier kody są niepotrzebne. Gra robi się bez sensu, gdy gra się na kodach. Ja nigdy ich nie używam, bo to jest przejście gry na kodach, a nie na własnych siłach...
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Do gier nie powinno być kodów bo psują zabawę :/ Nie wiem po co je ludzie wymyślili Jak ktoś nie moe przejśc to niech nie wpisuje kodów tylko niech próbuje dalej
tongue.gif
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Kody czasami się przydają jeśli jest jakiś bug czy jak chce się jakoś zmienić i wyprubowac coś nowego oczywiście niepolecam kodów na początku możę po kilku krotnym przejściu gry. Osobiście nie lubie znać kodów bo jak prosto je wpisac z trudem się powstrzymuje od ich użycia w trudnch sytuacjach
 

Kruk_

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
36
To wszystko zależy do jakiej gry te kody są i jakie oczywiście to kody.W strzelaninach kody np. na nieśmiertelność mogą być, zaś w grach Rpg ,nie! PO prostu do gier rpg kody na nieśmiertelność nie pasują.Najwyżej na jakieś przedmioty
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Ja uważam że powinny być kody, ale żeby była taka opcja ze możesz używać kodów jak sie przejdzie gre, dopiero wtedy ci się udostępniają. Bo tak to takie kozaczki co to nie oni grają na kodach wezmą se wpiszą 50 lvl, szpon beliara, zbroje paladyna lub magiczną zbroje ( mówie o gothicu ) i wielki kozaczek i teraz kto lepszy od niego.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
kody są potrzebne do gier
ŻEBY ZROBIĆ ZADYME albo robić se jaja po to są Kody a nie do przechodzenia gry
no chyba że nam się już znudzi grać bez kodów to możnaurozmaicić gre
smile.gif
biggrin.gif
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom