Kody

Czy do gier powinny być kody?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Kody tylko psują zabawe i jak ktoś sie dowiaduje że do danej gry jest jakiśkod to ażgo skręca żeby użyć i sprawdzić. A potem to już wchodzi w krew i jest jak najgorszy naług. Chyba że chodzi o to że nie da siebez niego przejść gry, ale... :?
 

Lord Wolfenstein

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
29
Mi tam obojetnie

Mi tam obojetnie i tak przewaznie w zadniej grze nie uzywalem nie uzywam i nie mam zamiaru uzywac do jej przejscia (oprocz Blair Witch 1
tongue.gif
) a tak czasem poszaleje z cheatami po przejsciu gry
smile.gif
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
Kody to największe dziadostwo jakie może być. Granie z kodami to według mnie strata czasu. Jaką masz satysfakcje jak przejdziesz gre z kodami?? Nie ma żadnej, bo przeszedłeś gre bez najmniejszych przeszkód. A bez kodów satysfakcja jest, bo nad grą myślałeś.
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Czy powinny być kody

hmmm myśle że tak ponieważ jak ktoś przeszedł gre już z paredziesiąd razy i mu się już nudzi to miłą jest to odmniana jak można na samym początku zabić Gomeza albo latać hehe nie mówie że jestem fanem kodów ale miło jest tak czasami się pobawić
smile.gif
ale jak ktoś chce przechodzić grę o samego początku na kodach to ja bym go zbiczował
tongue.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

NIe potrzebne sa kody do gier dlaczego? NIe nawidze grac z kodami jest to bez sensu z kodami gra nie nabiera takiej fajnej gry jak bysmy chcieli w grach zawsze jest poziom trudnosci i to nam sie podoba z kodami niczego nigdy nie przejdziemy no chyba ze ktos lubi sie bawic
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Kody do gier powinny być lecz to nie znaczy że musimy z nich ciągle korzystać z nich tak jak co nie którzy. Gdy gra jest naprawdę trudna można sobie dopomóc używając kodów ale potem znów trzeba grac normalnie bo przecierz to niszczy całą frajde jaka jest granie.
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Nie powinno być kodów ani żadnych edytorów. Wtedy gra nie daje żadnej satysfakcji. Najchętniej bym rozstrzelał tych co te kody wymyślili
tongue.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Myślę tak jak większość moich przedmuwców że kodów powinno się urzywać tylko w tedy jak już się przejdzie grę, a broń Boże jak się w nią gra , bo ta gra po prostu nie ma sensu.
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Kiedyś grałem na kodach w niektóre gry, ale teraz juz nie. Chyba że jakies które nie zabierają frajdy z gry, ale rzadko. Powinny być właśnie takie kody.
tongue.gif
 

killer_tm

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
50
ale jak sie przejdzie gre nie powinna ladowac na polke i sie kurzyc, tylko bawic sie kodami, itp....
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Wg. Mnie kody powinny byc odpowiednio zablokowane. Po przejsciu gry lub levelu powinny sie odblokowac(w przypadku levelu tylko niektore).
Ogulnie za TAK
biggrin.gif
:!:
biggrin.gif
:!:
biggrin.gif
:!:
 

Fajeth

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
5
odpowiedz do tematu

Myśle że powinny być kody do gier no jak przechodzisz samodzielnie to lepiej ich nie używaj ale jak by nie było kodów to by nie było dobrej zabawy przy kodach wszystko jest możliwe i do wykonania
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
Wedlug mnie powinny być kody, ponieważ czasami, jak ktoś zatnie się w pewnym miejscu gry i nie będzie umial przejść tego właśnie fragmentu, to czemu miałby właśnie porzucać tą grę?? Jka nie potrafi- trudno, oże kedyś się uda. A jeżeli ktoś z kodami przesadza np: instal game włącza wpisuje na god mode i czadu! Każdy tak potrafi, ale każdy ma wolną wolę i może zrobić jak chce. Ale kody powinny być, głosują na TAK.
biggrin.gif
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Kody, no nie wiem? A niech se będą i tak nigdy nie będe ich używał. :twisted:
 

mardar

Member
Dołączył
22.9.2004
Posty
30
Po co kod?

Nierozumiem ludzi którzy przy pożyczaniu gry zaczynają tak:
"Jakie są kody do tej gry..." pożniej po paru dniach wożą sie że niby takie cwaniaki co gre w 2 dni ukończyły a reszta frajerów poci się z pokonaniem bossa wykonaniem questa czy zdobyciem przedmiotu ja nie widzę w tym czegoś ciekawego może skoro sprawia im to radochę to może powini wziąść książkę z kodami i po przepisywać je na wordzie będą mieli satysfakcję...

[ : Pią Sty 07, 2005 4:38 pm ]
Nierozumiem ludzi którzy przy pożyczaniu gry zaczynają tak:
"Jakie są kody do tej gry..." pożniej po paru dniach wożą sie że niby takie cwaniaki co gre w 2 dni ukończyły a reszta frajerów poci się z pokonaniem bossa wykonaniem questa czy zdobyciem przedmiotu ja nie widzę w tym czegoś ciekawego może skoro sprawia im to radochę to może powini wziąść książkę z kodami i po przepisywać je na wordzie będą mieli satysfakcję.
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Kody psują całą zabawę, którą mamy czarpać grając w daną grę. Jestem przeciwnikiem kodów, sam osobiście ich nie używam. Ale dla kogoś kto siedzi od kilku dni w jednym momencie kody mogą się przydać. Jestem za tym żeby były kody do gier, kto będzie chciał to użyje, a kto nie to nie.
 

piXel

New Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
2
kody zdecydowanie nie powinny istnieć, no może takie które pokazują ilosc fps w grze:)
Grając na kodach straci sie całą przyjemność z gry :|
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
mag

Ja uwarzam że kody są dla cieniasów chyba że jest jakieś trudne miejsce do przejśćia to co innego.
tongue.gif
 
E

Electric_Dragon

Guest
ja uważam że kody nie powinny być dołanczane do gier
jeśli ktoś nie umie się bez nich pbejść to niech sobie poszuka w sieci lub czasopismach
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Ja uwazam ze kody powinny byc jak ktos nie chce nie musi ich uzywac, a ja nie wyobrazam se zabawy np. w GTA bez kodow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom