Kingdom Come: Deliverance Polska

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Kingdom Come: Deliverance to erpeg z otwartym światem osadzony w piętnastowiecznej Bohemii (dzisiejsze Czechy), a Kingdom Come: Deliverance Polska - kingdomcome.pl to polskie centrum tejże gry.
 
Kingdom_Come_Deliverance_Screenshots__12_-pcgh.jpg

Kingdom-Come-Deliverance-009.jpg

 
Deliverance jest tworzone przez niezależne czeskie studio Warhorse i zostało sfinansowane na Kickstarterze, ale nie posiada cech "typowej" gry niezależnej. Jest to bardzo ambitny projekt, który stawia na realistyczne ukazanie tamtych czasów. Twórcy nie zapominają jednak, ze gra powinna przede wszystkim cechować się ciekawym gameplayem. Praktycznie każdy element tej gry jest bardzo złożony, niech za przykład posłuży system walki. Przy współpracy z mistrzami średniowiecznej szermierki twórcy odwzorowali walkę bardzo  wiernie, pamiętając, że musi być atrakcyjna gameplayowo.
 
[yt]N4L49p2tpko[/yt]
 
Nie ma co się tutaj rozpisywać na temat pozostałych elementów, bo już to zrobiłem na mojej stronie. Wspomnę jeszcze, ze dostępna jest wersja alfa (niestety zamknięta), a w marcu ma się odbyć premiera bety.
 
PS Wkrótce pojawi się forum.
 
PPS Ostatni raz pisałem tutaj z 7 lat temu, aż boje się czytać moje stare posty. :D Bede szczery, wróciłem tutaj głownie by się zareklamować, ale kto wie - może zostanę na dłużej? No więc, witam ponownie. ;)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
O samej grze kiedyś słyszałem, choć nie za bardzo interesują mnie takie tytuły. Gdy będzie już premiera przyjrzę się bliżej tej grze.


PS: 7 lat? Czyli możesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat trzech części risena labo Arcani (oczywiście jeśli w te tytuły grałeś).
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Nosz kurde Broother, pamiętam Cię! Dużo pisaliśmy na GG swego czasu..
 
Co do gry, wygląda ciekawie, muszę przyjrzeć się bliżej ;P. 
 

Glarthir

New Member
Dołączył
22.2.2016
Posty
2
Gra będzie bardzo dobra, tego jestem pewien. Takiego średniowiecznego sandboxa nie było od czasów Mount & Blade. Albo ja nie znam podobnych. W każdym razie, mój PC raczej nie poradzi sobie z Kingdom Come. :(
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Ja mam szczęście mieszkać ze znajomym, które ma, jak on go nazywa, kompa-zabójcę. Polecam subnąć kanał na YT, będą się tam pojawiały filmy z bety. I z pełnej wersji pewnie też.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ktoś mi przypomni mi ktoś jakie wymagania będą do tej pozycji? Zatrzymałem się w śledzeniu na wersji alpha.
 
Do góry Bottom