kim najtrudniej zostac

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
kim najtrudniej zostac:magiem, paladynem,łowcą smoków.jak uwazacie?
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Najtrudniej jest magiem zostać. Trudno jest na początku gry wytrzasnąć 1000sztuk złota i jeszcze owce trzeba przyprowadzić. Potem jeszcze questy i próba ognia.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Magiem tak nawet pisze w instrukcji do gry (ale i tak dla mnie to peska :wink: )
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Magiem jest najciężej zostać nie jest łatwą sztuką uzbierac 1000 sztuk złota i jescze 100 na owce :wink: a przy okazji podobny temat już chyba był :wink:
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Mag był dla mnie najtrudniejszy,ale w końcu sie zawsze udaje
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Magiem jest najtrudniej zostac, ale gdy sie nim juz zostanie to mozna wymiatac wszelkie kreatury :twisted:
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Najtrudniej dla mnie było zostać magiem troche się paprałem żeby nim zostać owce tzrba było przywlec i ciągle miałem wrażenie że gdzieś w teksturze utkneła raz mi nawet wilk ją zagryzł ale jak już zostałem tym magiem to potem z górki było ach te zaszczyty.

Bardzo mi się potem podobał tekst maga jak trzeba było galeon paladynów sobie porzyczyć
biggrin.gif
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Mag łatwizna
tongue.gif
Owca i 1000 zł. Najtrudniej to najemnik chyba
biggrin.gif
. BO było tego Bulka i Sentenze na 5 levelu pobić
biggrin.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Re: he

QUOTE Mag łatwizna
tongue.gif
Owca i 1000 zł. Najtrudniej to najemnik chyba
biggrin.gif
. BO było tego Bulka i Sentenze na 5 levelu pobić
biggrin.gif


A no nie jest to łatwe ale są bugi które ułatwiaj nam zadanie bulko nie potrafi przejść przez stół więc my to wykorzystujemy i walimy w niego z miecza za drógiej strony stołu :wink:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

ALe sentenza nie ugrzęźnie w piasku
tongue.gif
. A on słaby nie jest
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Wystarczy pokonać 3 od Sylvia. Nie jest powiedziane których. Ja pokonałem oprucz Bulka jeszcze Roula i tego frajera co mieczem wymachuje przez farmą
biggrin.gif
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja pobiłem tylko Raula, Roda i Festera. Wystarczyło 3. Najciężej było doprowadzić żywą Betsy do klasztoru nie znoszę tego, a te 1000 szt złota nie było znowu tak trudno, wystarczyło zbierać wszystko co tylko się znalazło.
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
według mnie naj trudniej zostać jest magiem bo są nawet skomplikowane zadania :wink:
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE Najtrudniej jest magiem zostać. Trudno jest na początku gry wytrzasnąć 1000sztuk złota i jeszcze owce trzeba przyprowadzić. Potem jeszcze questy i próba ognia.
QUOTE Magiem jest najciężej zostać nie jest łatwą sztuką uzbierac 1000 sztuk złota i jescze 100 na owce a przy okazji podobny temat już chyba był

Zadziwiające podobieństwo....


QUOTE Mag łatwizna Owca i 1000 zł. Najtrudniej to najemnik chyba . BO było tego Bulka i Sentenze na 5 levelu pobić

A kto każe ich lać na 5lv? Nabij sobie 10 czy lepiej i wtedy jedziesz...

Mag jest najtrudniejszy- najwięcej wymagań.
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
odpoweidz

najciezej jest zostac magiem poniewaz juz na początku musisz zdobyc 1000 sztuk no i owce
a jak wiadomo na początku tom trudno

ps.pozdro king
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
ha

O te 1000 zł wcale tak trudno nie jest, wszędzie leża jakieś złote kielichy, za zadania kase dostajesz itp. Chwile gry i już masz 1000 zł.
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
no tak

ale kiedy tą kase zbierzesz to troche czasu minie i mozesz sie rozmyslic co do pzryłączenia sie tam
 
A

Anonymous

Guest
jeżeli chodzio te słabsze klasy to najtrudniej najemnikiem, bo 1100 sztuk złota można sobie luze zarobić u kowala, a doprowadzać Betsy to też łatwizna, najpierw idziesz(przed kupieniem owcy) do klasztoru i oczyszczasz droge a potem to już 0 problema
tongue.gif


A co do tych silniejszych to oczywiście mag, próba ognia taka łatwa nie jest, a po zatym łowca to się zostaje automatycznie, a palem nie grałęm


poprostu strażnik został chyba zrobiony dla początkujących
 

TrueJumper

Member
Dołączył
31.8.2004
Posty
43
No magiem

No to tak Zostanie Palladym nie sprawia zadnych prawie trudności
Zostanie łowca spoków juz troche gorzej ale jak umiesz walczyc to to tez niepowinno być trodne..
Najtrudniej jest maga bo sporo to wymaga i 1 akt kończy się chyba najpuźniej i najdłurzej sie łazi bez dobrego panceża
No ale jak sie kończy gre w 5 -6 akcie to jest juzt ak łatwo że w ogóel sie nietrzeba męczyć i dla rozrywki zabija się wszystkich najemnikó i całe miasto :twisted:
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
JA sobie z magiem poradziłem, ale i tak on był najtrudniejszy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom