kim najtrudniej zostac

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
najlatwiej jest straznikiem zostac a najtrudniej najemnikiem
 

Niafer

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
33
najtrudniej przynajmniej dla mnie było zostać nowicjuszem 1000 złota i owca
 
A

Anonymous

Guest
Ja gram w G2 3 raz i zawsze gram najemnikiem
biggrin.gif
Niemam zdania
tongue.gif
 

KURT

New Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
25
Jeżeli chcecie być trochę nie honorowym magiem możecie te 1100 złota w chwilę uzbierać w (kościele) są dwa złote kielichy w winiarni wino w spiżarni duuużo rzeczy jeszcze jak Gorax da ci zadanie przeniesienia 12 butelek wina do ,,Martwej Harpi'' to macie problem
tongue.gif



P.S Jeżeli gracie z kodami możecie przeteleportować się do skarbca :twisted: a tam jest trochę tego
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
mysle ze najtrudniej zostac magiem bo trzeba zkolowac 1000szt. zlota i owce
biggrin.gif
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Najtrudniej Magiem.Po pierwsze:1000zł,po drugie:Owca,po trecie:brak magii na początku,po czwarte:trudniejsze misje,po piąte:próba Ognia,Po szóste:malutko nauczycieli w klasztorze 8) 8)
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
magiem jest najtrudniej ale potem józ jest łatwo a strażnikiem jest łatwo zostac ale potem jest trudno
biggrin.gif
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
wwww

najtrudniej zostać magiem bo trza mieć 1000 sztuk złota i owce a potem duuuż o trenowania do próby ognia no i sama próba ognia jest trudna
 
A

Anonymous

Guest
magiem i najemnikeim

magiem i najemnikeim[spoiler:9b91e0b639][/spoiler:9b91e0b639]
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Magiem nie jest wcale tak trudno ale po prostu długo! Dla mnie to bylo trudne tylko dlatego ze szukałem bardzo długo tej jaskini na pod koniec próby ognia. A to wszystko przez ten GĄSZCZ :evil: ! Tera mi wstyd
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
ej koleś a wiesz ze jest gildia złodzieji? i to do niej najtrudniej siie dostać moim zdaniem...
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom