Kilka Słów O Sobie - Poznamy Się Lepiej

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak niektórzy zauważyli ostatnio rzadziej się udzielam na forum ale stale przeglądam tematy. Przez ten czas przybyło wielu nowych userów, a starzy w między czasie pokończyli szkoły, niektórzy zaczęli pracę, założyli rodzinę...
Chciałbym nadrobić zaległości w kontaktach z ludźmi, zatem proponuję taki temat w którym każdy z nas może napisać coś o sobie, pytać o wiele rzeczy.

Zacznę od siebie
Jestem Tomek, mam 23 lata i jestem idiotą ^^, jestem Guru tego portalu. Moje życiowe motto: "jak się nie podoba to wypie... wyloguj"
Często czytam co piszecie oraz podglądam was, zatem czas abym na nowo zaczął się udzielać jak za dawnych czasów.
Jak macie pytania do mnie to walcie ;)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dobra, mam na imię Bartek i mówią na mnie Bartek, lat 17, mieszkam pod Krakowem i uczę się w technikum. Lubię placki, dobrą piłkę nożną, fajny meczyk i dobrą gierkę na peceta. Słucham metalu, głównie jonas broters.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a ja jestem stara wiedźma marta z gdyni, jestem leniem nad leniami^^, lubię długo spać i mam kota na punkcie mojej zbóji
czasami gram w gothica i modziki do niego (jak ktoś chce to mogę kilka polecić), rzadko czytam książki bo jakoś czasu brak, spędzam na gup za dużo czasu i to wasza wina... tęsknię za starymi prykami z tego portalu zatem liczę kacpi na twoją większą aktywność :p

kocham was łobuzy i też lubię placki!
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Kuba, na dzień dzisiejszy lat 18, uczeń liceum. Jeśli chodzi o zainteresowania to będą to muzyka rockowa i od jakiegoś czasu historia. Ponadto zajmuję się grajkowaniem na gitarze, czytaniem książek i takie tam.

Abi:

lubię długo spać (...) rzadko czytam książki bo jakoś czasu brak

Sprawa jest prosta - trzeba mniej spać, bo długie spanie to marnotrawienie dnia : )
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Arven, ja też lubię długo spać :p (mój rekord, to do 18 :D ) I nie przeszkadza mi, że marnuję dzień, można dłużej w nocy posiedzieć i odbić sobie przespane godziny. Tak w ogóle, to doba powinna trwać 48h ;)

Czuję, że już w podobnym temacie kiedyś gdzieś tu pisałem ale co tam.

Łukasz jestem, 22 lata. Mieszkam w Elblągu, ot średnia mieścina ale osobiście lubię to miasto. Skończyłem Gary, pracuje w zawodzie i lubię to co robię.

Gry, oczywiście lubię , głównie rpg w klimacie fantastycznym. Z książkami podobnie, lubię dobrą fantastykę. Co do muzyki, to również rock a nawet cięższe brzmienia. Na wiośle też się uczę grać, od około roku. Jak dotąd z nie wielkimi efektami, ale małymi kroczkami stale do przodu. Pewnie, coś tam jeszcze mógłbym napisać ale nie pamiętam. :p

A właśnie, też lubię placki. :D


I przez chwilę poczułem się tak, jakbym był nowy i Was nie znał ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Arven, ja też lubię długo spać :p (mój rekord, to do 18 :D )
To tylko jak popije i wrócę rano do domu :p

Romek, 17 lat. Na forum jestem z Wami już od 4 lat. Z jednymi zżyłem się bardziej, a z innymi mniej, ale wszystkich Was kocham. Mieszkam w Mirsku takiej tam wiosce niedaleko Gryfowa Śląskiego. Do większego miasta mam ok. 20km i jest to Jelenia Góra albo Lwówek Śląski, takie same odległości. Życie na wsi jest proste, ale to nie temat na to :D

Zainteresowania. Webmastering - nie jestem nie wiadomo kim, ale szybko się uczę i lubię uczyć się na błędach. Prowadzę jakieś tam stronki, ostatnio mniej się w nie angażuję, bo nadrabiam z nauką w szkole. Umiem HTML i trochę PHP. Grafika - Tylko na własny użytek. Dobra zabawa - Lubię raz na jakiś czas pójść na dyskotekę i wyrwać jakąś laseczkę.

Gram w Gothica. Nałogowo. Przynajmniej 2 razy w roku od paru lat. Lubię również inne gry RTSy, FPS (już mniej, ostatnio nie robią dobrych strzelanek), RPGi. Znalazły by się w tym czasami jakieś wyścigi i inne rodzaje, ale to rzadziej.

Chyba starczy :)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Jestem Marcin, dla przyjaciół Rymara ( ze względu na nazwisko - Rymarczyk), jestem Nicht Wichtig na tym forum. Rocznikowo mam 17 lat, jeżeli chodzi o urodziny to 16. Tak to jest, jak się urodzi w listopadzie ;p. Pochodzę z Warszawy, tam też zamieszkuję, lecz już niedługo. Uczęszczam do technikum elektronicznego, na kierunku informatyka.

Zainteresowania: gry - czy to granie, moddowanie, czy też własnoręczne tworzenie. Czytam dużo książek z zakresu fantastyki. Ponieważ dzisiejszą szkołę uznaję za bezsens, zajmuje się w niej tym co lubię, nie tym co trzeba. Tym co lubię - rysuję i amatorsko zajmuje się grafiką rastrową i wektorową.

Uwielbiam 2 gatunki gier RTS i RPG. Ulubione serie - Elder Scrolls, Dawn of War, Age of Empires, Total War, Gothic, Baldurs Gate
Deus ex

Motta: "Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają"
"To jeszcze nie koniec świata, ale nieźle go stąd widać"
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Julian, (Julek - wierzcie lub nie, ale nawet niemolom sie wkrecilo), lat 18
mieszkalo sie w Poznaniu do 13 roku zycia, a potem wypad do dojczych sasiadow z powodu problemow finansowych
w Hamburgu teraz sie pije

co do muzyki nie bede nic pisal, bo zjadlbym wam strone
do hobby nalezy pompowanie bica, nawiedzanie internetu, plakanie przy zacnym kawalkach wruszajacych mego wewnetrzengo melnacholika, no i bawienie sie przy dragach, alku, fajakach, dziewkach i muzyce
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Jestem Marcin, dla przyjaciół Rymara

Przez to rymara mylisz mi się jak cholera ze mną samym :D

Mój pierwszy człon w adresie mail to rymarkk, a wziąwszy pod uwagę, że zapożyczyłeś mój jeden z avatarów, którego długo używałem, to gdy odpalam skypa, wydaje mi się, iż widzę samego siebie ha ha... nie rób tego więcej ;)

btw, wracając do tematu:

I am, who I am

Pewne rzeczy lubię i dla nich wyrażam aprobatę. Innych rzeczy nie lubię i dla nich wyrażam, po przez analogię (jak to było w jednym filmie) dezaprobatę. Lubię film, książkę, muzę, nowe technologie ogólnie... Lubię kobiety, szczególnie te zakneblowane (mogą być wygadane, do póki nie dzielimy łoża), oraz te zawodowo uprzejme. Mam na imię Ryszard Marek i to wszystko co musicie wiedzieć.

Dodam też, że nie będę już nikogo przepraszał za to kim jestem i jak się zachowuję. Posłużę się tu cytatem (nieuprawnionym, bom nie guru, ale jednak):

Moje życiowe motto: "jak się nie podoba to wypie... wyloguj"

pozdro all
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
W gruncie rzeczy pisałem o sobie gdy się tutaj rejestrowałem, czyli to już będzie jakieś 6 lat temu... Jak ten czas szybko leci ^^. Z małego chłopczyka stałem się od tamtej pory... nieco większym chłopczykiem (bo mężczyzną to nazwać mnie raczej nie można). Ale przejdźmy do rzeczy, bo od 2006 roku trochę się w moim życiu zmieniło, więc po kolei.

Na imię mam Szymon (no ok, niektóre rzeczy się nie zmieniły ;]), lat 16, a za 2 miesiące wybije 17nastka. Mieszkam na wsi i nie wstydzę się tego. Zachowuje się jak normalny człowiek, czasem zdarzy się powiedzieć coś naszą góralską gwarą ale co tam, tak mnie wychowano. Obecnie chodzę do Liceum. Wybrałem profil językowy, tzn z rozszerzonymi angielskim i polskim. Póki co idzie mi w miarę dobrze i oby tak było. Zainteresowania? Od dziecka gram w piłkę nożną, a w podstawówce zacząłem uczęszczać do miejscowego klubu i gram w nim do dziś. Lubię pograć też w inne sporty i co może być dziwne lubię zapasy i wszelakie sporty siłowe, choć nie jestem jakiejś ogromnej postury, wręcz przeciwnie. Swego czasu interesowałem się grafiką komputerową, w sumie to dość długi okres czasu, lecz niestety.. robienie tego dla pieniędzy a nie dla przyjemności całkowicie mnie od tego odepchnęło i póki co mam przerwę, która trwa już dość długo.

Co jeszcze mógłbym wam powiedzieć.. Od ponad dziewięciu miesięcy mam dziewczynę i nie da się ukryć że odkąd jesteśmy razem, moje życie znacznie się zmieniło. Stałem się jakoś tak bardziej towarzyski, odważny i śmiały. Ah jak te samice na nas działają ^^.

Tak jeszcze wzięło mnie na wspomnienia, ale nie wiem czy to odpowiedni temat.. Po prostu nie mogę jakoś uwierzyć w to że jestem tutaj już ok. 6 lat. Wydaje mi się, jakbym rejestrował się tutaj całkiem niedawno, a przeżyłem jednak trochę. Teraz, bądźmy szczerzy, nie udzielam się prawie w ogóle, ale to z powodu braku czasu i chęci. Cieszy mnie, że ludzie ze starej gwardii dalej tutaj są. Jakoś tak cieplej na sercu się robi widząc te stare znajome nicki, z którymi nieraz prowadziło się jakże ciekawe rozmowy etc..

Dobra, trochę się rozpisałem ale tak jakoś mnie tchnęło ^^. Pozdrawiam wszystkich :).
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Stara łysa brodata maruda, Ojczulkiem lub Głazem zwana, na co dzień pracuję w lokalu z automatami hazardowymi i nieudolnie staram się ukończyć studia :D. Na G Up w Lipcu stuknie mi 7 lat, kupa czasu a zleciało jak z bicza... Nie dość że marudny to jeszcze sentymentalny powiecie :D.

Od lat siedzę w branży gier komputerowych, jestem zapalonym graczem i niegdyś recenzentem, do czego chciałbym jeszcze kiedyś wrócić. Uwielbiam chamski humor, stand up comedy w dobrym wykonaniu i Stephena Lyncha (który swoją drogą nie opuszcza mojego mp4 od pół roku ponad). Interesuję się nowymi technologiami gsm i chińskimi podróbami popularnych marek telefonów xD. Na forum pojawiam się rzadko, sam nie wiem czemu, w końcu czasu mi nie brakuje... Ale chyba tęsknie za tym co było kiedyś, a było tak że po napisaniu posta na odpowiedzi czekało się nie więcej niż 3 minuty. Wielu z was na pewno nie wie kim jestem, i zdziwi was moje zakończenie, ale ze względu na stare czasy i ludzi ;)...

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
na co dzień pracuję w lokalu z automatami hazardowymi

Znaczy jakiś bar/pub z kilkoma automatami czy raczej jakiś salon gier hazardowych?
Z racji, że jestem nałogowym hazardzista, zaciekawiło mnie to najbardziej ^^
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Salon gier hazardowych, niestety stołu do mojego ukochanego Holdema brak :(
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Namów szefostwo na inwestycję;p
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Dawno temu pisałem przy powitaniu ale bardzo pobieżnie, więc tutaj się rozwinę.

Nazywam się Grzesiek, mam 14 lat, mieszkam w niedorozwiniętym na punkcie czegokolwiek ciekawego Szczecinie. W grudniu strzelą mi 4 lata na forum.
Interesuję się historią nowożytną, RPG, LARPami, po troszku karciankami. Grywam czasami w jakieś cRPGi i tylko w nie, inne gatunki do mnie nie przemawiają. Na co dzień zajmuję się chodzeniem do szkoły i kochaniem całego tego forum. Słucham poezji śpiewanej i viking/pagan metalu.
Jestem emerytowanym trollem tej strony i siedzę w pierwszej dziesiątce leni G.Upa.

Buziaczki :*
 
Do góry Bottom