Kilka Problemów W 4 Rozdziale.

Status
Zamknięty.

skotar

New Member
Dołączył
12.4.2008
Posty
3
1. Talbin w quescie ,,Musze się z tąd wydostać" biegnie szybko gdzieś. Ja biegne za nim, chroniąc go od potworów. Dobiega do kopalni którą można wyjść z Gorniczej Doliny. Mówi mi żebym poszedł przodem, a on za mną pójdzie ale wcale nie idzie tylko stoi w miejscu. Gdy weszłem do tunelu i wróciłem jego już nigdzie nie było. To bug czy co ?

2. Ur-Shak w qescie o tej samej nazwie także nie idzie za mną do Hosh-Packa, a dziennik mam uzupełniony.

3. Co by było gdyby nie wziął od Morghana (czy jakoś tak) listu obciążającego sędziego i go zabił ? Quest byłby niewykonany ?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Spróbuję odpowiedzieć na twoje pytania:

1. Wchodzisz do tej kopalni i wychodzisz. Następnie udajesz się za tą bramę gdzie było 2 paladynów i tam pewnie stoi Talbin. A jak go nie będzie to poszukaj na farmie Akila.

2. Skoro masz uzupełniony to po co się tym przejmować? A skoro nie idzie to idź na zamek, prześpij się i idź w miejsce gdzie był Hosh Pak. Powinien tam gdzieś stać (u mnie tak jest)

3. Tak. Quest byłby nie wykonany.

Dziękuje za uwagę : P
 

skotar

New Member
Dołączył
12.4.2008
Posty
3
1. Dzięki był za bramą do przełęczy.

2. Niestety ciągle go tam nie ma.

4. A nie moge podnieść miecza ferosa chyba. Nie chce się podświetlić jest może na niego jakiś kod ?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jeśli Ush Paka tam dalej nie ma no to trudno. Nie przejmuj się.. Trochę dziwne że nie możesz wziąć tego miecza. Spróbuj jeszcze. A jeżeli nie da rady to może masz jakiś z rudy? Jeśli byłeś czeladnikiem u harada to możesz się tego nauczyć i mu dać. A jeśli kod.. To nie jestem pewny ale spróbuj w konsoli wpisać insert itmw_feros
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom