Kicks Online

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Chyba mnie nie zrozumieliście... A i jeszcze jedna prośba - proszę mi powiedzieć kto mniej-więcej robi coś tam dla strony.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Właśnie zasysam grę ;].
Może mnie ktoś oprowadzić? ;p. Albo po prostu tu zadam swoje pytania : p:
1, Czy od początku można grać jakieś mecze czy najpierw trzeba rozwijać postać?
2. Są np. jakieś treningi etc?
3. Powiedzmy że Didson stworzył klub i ja w nim jestem. Gdy będziemy grali mecz, to ja będę razem z nim? (tzn tak jakbyśmy byli drużyną)

Pozdrawiam.
 
E

Electric_Dragon

Guest
I ja spróbuję swoich sił, zarejestrowałem się w polskim portalu KO. Obecnie ściągam grę> Didson nieważne co mówiłem na skypie tongue.gif


Trochę już pograłem, obecnie 7 lvl. Gra fajna. Dobrą strona są szybkie rozgrywki. Komu nie zależy na lvl' ach a na zabawie ten powinien skosztować tej chyba pierwszej sieciowej gry w piłkę nożną, choć KO trochę odbiega od schematów znanej nam piłki kopanej.

CYTAT
1, Czy od początku można grać jakieś mecze czy najpierw trzeba rozwijać postać?
2. Są np. jakieś treningi etc?
3. Powiedzmy że Didson stworzył klub i ja w nim jestem. Gdy będziemy grali mecz, to ja będę razem z nim? (tzn tak jakbyśmy byli drużyną)


Ad.1 Postać rozwijasz właśnie poprzez rozgrywanie meczy, to za nie dostajesz exp i pkt. Rozwijanie postaci to już inna bajka, w co najpierw wydać punkty, treningi czy umiejętności. Na pewno nie warto kupować ubrań przed 20 lvl.

Ad.2 Na początku przechodzisz tutorial, znaczy decydujesz czy chcesz go przejść. Treningów jako takich nie ma. W rozzgrywkach się uczysz.

Ad.3 raczej tak, jeszcze nie zainteresowałem się kwestią klubów i jego członków.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Wiem że odkop... Ale nikt tu w to już nie gra? ;< Ja aktulnie mam 26 lvl (WF) i gra jest super xD. Jestem w polskim teamie etc... Gra ktoś jeszcze?
 
E

Electric_Dragon

Guest
Gram ale z doskoku, ponieważ moje łącze troszki mi teraz nie pozwala. Coś tam robię na kickspoland.pl
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Grałem, ale teraz nie mam instalki i zebrać się nie mogę na zassanie :] Bardzo przyjemna rzecz, zwłaszcza, że są dodane elementy erpegopodobne (w tym sklep). No i Jak pamiętam, to ogólnie całkiem przyjemnie się grało, a i lagów zdarzało się unikać. Polecić można fanom piłki, można i tym, którzy po prostu szukają fajnej gry. Nadaje się na dłuższe sesje i na krótką partyjkę (to bodaj i w CDA pisało). Fajna rzecz ;)
 
Do góry Bottom