Kicks Online

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Opis Gry:
Kicks Online jest grą która zadebiutowała na rynku koreańskim w lipcu 2006 roku po czym szybko zdobyła wielu graczy. Na rynku Europejskim jej dystrybutorem jest firma Gametribe. Gra jest darmowa i większość przedmiotów można kupować za wirtualne pieniądze zarobione w grze jedynie niewielka liczba przedmiotów jest dostępna tylko i wyłącznie za prawdziwe pieniądze a ich lista znajduje się w dziale specjalne przedmioty. W przeciwieństwie do wielu gier o tematyce piłkarskiej (fifa, PES) sterujemy tu i rozwijamy tylko jednego piłkarza co jednych zadowoli a innych no cóż. Specjalny nacisk w tej grze położony jest na grę zespołową, ponieważ w większości przypadków tylko dzięki niej możemy uzyskać zwycięstwo. Szczegółowe informacje o przedmiotach, skilach, ubraniach, boiskach itp. itd. dostępnych w grze znajdziecie w odpowiednich działać.

Coś ode mnie:
Zacząłem grę niedawno jednak muszę powiedzieć że daje dużo frajdy, szczególnie gdy sie komunikuje za pomocą TeamSpeaka2 lub Ventrilio, gorąco polecam.

PS, jeśli ktoś ma mikrofon i chciałby pograć z komunikacją to wysłać do mnie pw podam adres venta i sobie pogramy.

Polska strona gdzie wszystko opisane, gdzie ściągnąć itp itd.

http://kicksonline.lua.pl/news.php
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Zrobiłem sobie konto (jak coś to Broother jestem :D). Gra nawet fajna, ale jak widzę dość mało osób w to gra. Trzeba się z kimś umówić. Trudno się gra, trzeba ćwiczyć, aby wygrywać.

Co do tej polskiej strony internetowej, to żart chyba jakiś :p Jest niedopracowana... Co prawda są artykuły, ale tak dziwnie napisane. Jeszcze dwie wady - layout i PHP-Fusion.
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Polska "scena" dopiero raczkuje, a na tej stronie przynajmniej masz jako takie artykuły i pomogą ci na Forum.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
A czasem ta strona nie jest twoja? Bo tak dziwnie gadasz :D Jeśli tak to zmień layout. Co do gry, to chciałem dodać, że fajnie się gra. Trzeba nauczyć się gry zespołowej - podawać itp. Gdy ktoś jeszcze chciał w to zagrać, nie zwiedźcie się serwerem "Practic Server". Na początku myślałem, że na inny nie mogę wejść, dopiero potem odkryłem, że mogę wchodzić na serwer 1-10lvl.

Rejestrujcie się i mówcie co i jak :p

PS: Co do strony, to trochę za bardzo pojechałem xD Nie jest taka zła, ale mogłaby być lepsza.
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Strona jest słaba ale nie moja :p jednak doceniam, że takowa jest.
Co do gry, nie kupuj ubrań przed 20 levelem i wydawaj kasę ostrożnie, bo na 18 levelu wybór pod profesji i skille itp itd.

Pozdro i zachęcam większą ilość osób do gry.
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Ściągam - zobaczymy co to za gra. Liczę na pomoc na początku ;p

Pozdrawiam
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Napisz na GG do mnie, ja Ci pomogę. Czytałem dużo na polskiej scenie Kicks Online i wiem, że do 20 poziomu nie opłaca się kupować ubrań. Co do kasy, top wogóle nie wydaję (chyba, że na trening Long Shota). Jak coś, to ja będę AMF (ofensywny pomocnik). Pakuję teraz wszystko w Long Shot.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
LOL.... Właśnie zassałam tą grę i na pierwszy rzut oka jest zajebista :) Teraz będę się uczyć jak to wszystko działa, poczytam sobie na stronie, która Didson podał i jazzzzda ;) Coś czuję, że gra podbije nasze serca i w końcu każdy w nią zagra - ja ją polecam niesamowicie... Na prawdę, w ostatnim czasie nie grałam w taką fajną grę... Didson plusik dla Ciebie, za to, że nam tą grę przedstawiłeś :D


BTW. Ten autopatcher mnie najbardziej wkurzał, troszkę to trwało :p
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Drodzy Bracia i Siostry.
Kupujcie mikrofony i będziemy gadać przez TS podczas gry, komunikacja dużo pomaga, naprawdę.
Jak dobije 25 level założę klub i was zapraszam serdecznie.

Na razie grajcie i dobijajcie levele, niedługo liczę, że zrobimy sprawną drużynę 3 on 3 i będziemy grać w polskiej amatorskiej lidze.

Pozdrawiam.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Mam narazie chyba 3 lvl (ale musiałem zacząć od nowa). Już niedługo będzie 10, a potem to jakoś poleci.

Hej, Daria pogadamy sobie na GG o Kicks :D Ja już się oczytałem i jest gicior :p

edit:

A może byśmy zrobili jakąś stronę o Kicks? Ja zajmę się wyglądem strony (jak na razie potrafię tylko HTML) i będziemy przygotowywać swoje artykuły. Czyli piszemy sami, nie kopiujemy z innych stron, tym bardziej z kicksonline.lua.pl. Teraz jest niepowtarzalna szansa na zrobienie popularnego portalu, bo istnieje tylko jedna strona o tej grze. Aaa i adres... ja by proponował kickspoland.
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Jestem za, i to bardzo, może nawet Cesc i MadMack nam pomogą.
Zrobimy porządna stronę i forum.

Jako doświadczony weteran wielu for mogę być administratorem na forum i zarazem redaktorem.

To się zgadamy i robimy :p

PS.
Odpisuj na to GG....
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Oczywiście, że będziesz adminem (tak jak ja :p). Spotkajmy się na GG, to pogadamy o wszystkim. Na jakim serwerze proponujesz zrobić? Ja bym na początek na ugu.pl zrobił. Daria i MadMack - Pisać czy się do tego bierzecie :D
 
T

Thran

Guest
Tak się zastanawiam czy się za to nie wziąsc bo mam obowiązki na WoWie :p ale chyba się wezmę tylko podajcie wymagania gry :)
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Pentium 3 - 1.3GHz
GeForce4, Radeon9000
256Mb
Stałe łącze
Direct X 9.0C
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Co ja tu czytam.

Po pierwsze nie na darmowym, bo to szajs, odstrasza, wolne, reklamy i największe gówno.

Po drugie jak nie ma w Polsce o tym stron, to może i warto zrobić, ale trzeba dobry hosting, domenę, lay, ekipę.

Hosting - proponuje www.nazwa.pl najlepszy jaki miałem i mam okazję korzystać, ale drogi w utrzymaniu (360 - 6 miesięcy).

Domena - pozycjonowanie w google i dla ogólnej podniety.

Lay - żeby zachęcić ludzi do odwiedzania. Można kupić (koło 140 zł) lub zrobić.

Ekipa - redaktorzy, admini, modzi, graficy, od reklamy.

Ponadto 6,794 Unikalnych wizyt od Kwietnia to cholernie mało!!!! przy 5 pozycji w google. A ich strona odstrasza wyglądem i samą końcówką lua.pl

Co do gry to nie wiem co to jest nie chcę mi się czytać. Można w szybkim skrócie info o tym ?

Ja może się w ten projekt włożę trochę pracy o ile będzie ekipa, bo drugiej strony sam od podstaw nie będę robił.
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Widziałem już ten tytuł ........hmmmmmm może się skuszę pomyślę ... narazie muszę dobić Devil My Cry 4...popatrze jutro na to bo spać mi się chce....ehhhhhhhhhhh
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Ok gram - gra jest dobra ^^ Mam małe problemy z kilkoma sprawami, ale powoli się uczę ^^ LVL 7 ;p Gra jest super - jak gra się ze swoją drużyną i z TS'em, to zabawa jest przednia.

Pozdrawiam
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Co do tej strony, to przemyślałem sprawę i oto co wymyśliłem. Wy będziecie robić stronę (w dokładnym znaczeniu tego słowa), a ja będę pisał teksty. Na koniec wyjdzie tego (mam nadzieję) dość dużo. Zawartość strony jest tak samo ważna jak jej grafika. Gdy już to wszystko skończycie dacie mi modka czy tam kogoś na forum, a jak będzie się strona rozwijać itp., to kiedyś dacie mi j. admina. Pasi?
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Z takimi sprawami na GG a nie w takim temacie.
Krótki post ale tylko to miał przekazać.
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
My <ciach> całą robotę, a ty napiszesz kilka artów i j.admina ?? A może site admin ? I do tego wszystkie prawa ?

jaja sobie robisz ?
 
Do góry Bottom