Kamien Angira

Status
Zamknięty.

babel85

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
14
Gdzie jest kamien przodkow Angira bo chodze po tym jego grobowcu i nie moge znalezc??
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Jak sie nie myl;e to jest kamiehnj ktory ma Ali Idz do Faring niezabijaj go bo on it ak nie ma przy sobie on powinien byc w jego domu ja wlasnie szukmam kamienia przodkow ktory ma angir lecz nie wiem gdzie jest jego dom Faring podbilem juz Prosze o pomoc
 

Lord_Sithious

New Member
Dołączył
10.12.2006
Posty
6
Z tego co pamiętam to jakiś z tych kamieni miał cieniostwór w jaskini w pobliżu grobowca. Można tam dotrzeć po krwawych śladach. Nie jestem pewien czy to o ten chodzi.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
u mnie kamienie z reguly byly w orkowych obozach nieopodal jaskin... popatrz kolo grobowcow aha i wazne jesli atakujesz orkowy oboz... TO KONIECZNIE MUSISZ ZABIC szamana... gdy tego nie zrobisz szaman przy ucieczce znika wraz z kamieniem :/
 

babel85

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
14
juz wiem gdzie sie podzial ten kamien jest takie zadanie ze trzeba razem z Osmualdem czy jakos tak zabij jednego szama orkow, mi wyskoczylo ze szaman zginal ale ja go na oczy nie widzialem a teraz tam nic nie ma.... pewnie on mial ten kamien :( czy jest jakis kod na pozyskanie tego kamienia??
 

babel85

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
14
up date
czy jest kod ktory mi da ten kamien...
prosze o pomoc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom