Jesteś Bogiem

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Witam. Słyszeliście pewnie ,że w kinach grają film traktujący o PFK i Magiku. Osobiście wybrałem się z kumplami, bardziej z ciekawości niż z powodu recenzji. Oczywiście film ciekawy - i według Rahima i Focusa, wiernie oddający to co naprawdę się działo. Moje wrażenia zaskoczenie dziwnym przedstawieniem głównych postaci. Wydaję mi się ,że zrobili z nich straszne niedojdy ale cóż. Film napewno warty uwagi - zwłaszcza dla fanów Pfk i K44. Jak z wami? Ktoś się wybiera? Może już widzieliście? Pozdro
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Osobiście jeszcze nie byłem, aczkolwiek dużo dobrego słyszałem o tym filmie, trzeba będzie wybrać się i zweryfikować, czy to nie było znowu nadmuchanie marketingowej bańki.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Czytałem scenariusz filmowy juz ze 2 albo 3 lata temu. Według mnie ci co przeczytali, powinni na tym zaprzestać. Film fajny, jeśli nie patrzy się na to jak na Paktofonikę, tylko jak na historię zwykłych chłopaków żyjących pod koniec lat 90. Film oceniam na 6/10.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Byłem i uważam, że film dobry i warto obejrzeć.

Sam jakoś strasznym fanem PFK nie jestem ale kilka lat temu jak zaczynali to słuchałem ( wszyscy słuchali), znałem ich twórczość co nieco dlatego chciałem obejrzeć. Od premiery film obejrzało mnóstwo ludzi to zapewne coś znaczy. Sam nie znam szczegółów historii Magika, mój kumpel po filmie powiedział, że jest tam sporo przekłamania. Nie do końca pokazali prawdę, no cóż wszystkiego pewnie ujawnić nie mogli. Z resztą jak dla mnie w takich filmach powinno się pokazywać bohaterów od tej jasnej strony.
Podsumowując film mi się podobał, ale nie siedziałem w kinie z wytrzeszczem na oczach i opuszczoną koparą. Może liczyłem na coś więcej a nic szczególnego nie zobaczyłem ale mimo wszystko dobry film.
 
Do góry Bottom