Jest Szansa!

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie!

Zdesperowany spory czas temu napisałem na zagranicznym portalu , na którym urzędują pracownicy google opis naszej sytuacji. Wchodzę dziś w swój temat i mam odpowiedź od jednego z pracowników GOOGLE!
Luźny przekład:

Hej!

Jak sam piszesz korzystałeś z SWLa :-( Teraz musisz się uzbroić w cierpliwość i odbudować zaufanie. Strona wygląda dobrze więc myślę że masz dobre szanse. Tylko proszę nie dodawaj SWLa znowu jak podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Widziałem ostatnio kilka przypadków, że webmasterzy tak właśnie robili. To naprawdę nie jest dobry pomysł :p

Zgłosiłem ponowne rozpatrzenie treści i czekam! Miejmy nadzieje, że nie jest to czcze gadanie i coś z tego faktycznie wyjdzie ;)

Dobra wiadomość?
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
OOOOOOOO MY GOD ! WHAT'S FUCKEN THIS ?! :D

Tak wyrażam swoje zdziwienie serio Kac dobra robota :D jesteś wporządku :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Aaaano, widzę, że znowu czuć puls na szyi naszego portalu. Oby tak dalej, a znowu wróci tu życie.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
No, nareszcie coś nowego. Bez miejsca Google nie ma użytkowników. Bez użytkowników nie ma forum.. Jest nadzieja, że wszystko będzie, jak dawniej(a może i jeszcze lepiej) :D . Trzeba przyznać, dobra robota na rzecz naszego istnienia.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Google, nowa domena... jeśli wszystko dobrze pójdzie, forum znów ożyje.

CYTAT
Strona wygląda dobrze więc myślę że masz dobre szanse.


I właśnie dlatego opłaca się pracować nawet wtedy, kiedy forum przeżywa kryzys.

Gratulacje Kac.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Łał bożek zszedł na ziemię i łaskawie zwrócił uwagę na krzyki jednego ze swoich poddanych. Dobra wiadomość, na pewno. Czekać? Jak chce. Mam nadzieję, że powiedzie się wszystko. Kac, mógłbyś napisać poradnik dla Polskich webmasterów, jakimi sposobami wyjść z sandboxa khe khe
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
CYTAT
Dobra wiadomość?

Ha pytanie, oczywiście że dobra wiadomość, byle takich więcej, Kac dobra robota, widać działałeś w tej sprawie to się chwali.
Ostatnio przez kilka dni obserwuje się jakby ożywienie, jak ta sprawa się rozwiąże to mam nadzieję będą u nas tłumy.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak wyjdziemy to będzie dobrze. Na razie nie ma co się zbytnio podniecać, tylko jest jakies światełko w tunelu stąd też postanowiłem się tym z wami podzielić.
Nie mniej jednak, nie ma co czekać na google i trzeba wystartować z nową domeną. Ponowne żądanie weryfikacji naszej witryny wysłane. Koleś zapewniał, że przeglądają to ŻYWI ludzie, nie boty. Więc jest szansa. Jak rozpatrzą pozytywnie, to potem tylko czekać na nasz come back. Ile to potrwa? Nie wiem. Nic nei obiecują, ja nic nie obiecuje. Bynajmniej czuwam.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
zobaczymy czy ten pener to nie kolejny bot, ustawiony na uspokajanie tłumu

stawiam powrót na za 5 miechuf, maybe more

niechaj się mylę i będzie ich mniej
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Kacpi, good job, jak to mówią Anglicy ;) To naprawdę świetna wiadomość, w końcu zapaliło się jakieś światełko nadziei w tym długim i mrocznym tunelu, w którym tkwimy od prawie roku. We'll back, panowie :D
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Rozpatrzenie może trwać kilka tygodni., kilka dni, lub nawet godzin :/ Nie ma zasady.
Dla pocieszenia:

Głowny adres allegro też ma filtr ;) WPiszcie w google Allegro i co? Nie ma :)
Duże koncerny też karzą :eek:
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
CYTAT(Kacperex @ 08-07-2009, 19:04) index.php?act=findpost&pid=224890
Dla pocieszenia:

Głowny adres allegro też ma filtr ;) WPiszcie w google Allegro i co? Nie ma :)
Duże koncerny też karzą :eek:

Tylko różnica jest taka, że allegro znają wszyscy i oni nie potrzebują miejsca w wyszukiwarce :)
W naszym przypadku jest już trochę gorzej.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Bojan @ 08-07-2009, 19:07) index.php?act=findpost&pid=224891
Tylko różnica jest taka, że allegro znają wszyscy i oni nie potrzebują miejsca w wyszukiwarce :)
W naszym przypadku jest już trochę gorzej.


Wiadome :)
Miała być to taka luźna informacja, dla poprawy zjebanych od roku humorów. Google jest nieobliczalne.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Przynajmniej dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy sami ;)
Dobrą wiadomością jest też to, że Tawerna także ma bana i nie wiadomo czy coś robią w kierunku jego zniesienia.
Tak czy siak, ze wszystkich portali o Gothicu mamy najlepszą zawartość merytoryczną, więc podejrzewam, że jeśli wrócimy do łask Google, to szybko znajdziemy się na pierwszym miejscu :]
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Myśl o tym, że znowu moglibyśmy się znaleźć w Google wywołała u mnie uśmiech na twarzy. Nareszcie zaczęło by się tu coś dziać. Teraz tylko trzymajmy kciuki i miejmy nadzieję, że wszytko się pozytywnie zakończy.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
Nie mniej jednak, nie ma co czekać na google i trzeba wystartować z nową domeną.


Wyjąłeś mi to z przełyku. Wiadomo, lepiej że jakoś tam zareagowali niż w cale, ale nie ma sensu biernie czekać. Naszym planem "A" teraz powinna być nowa domena, a to co od nas nie zależy pozostawmy tym capom z Google. Jedziemy z tym koksem panowie i nieliczne panie. Będzie dobrze ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No nareszcie. Przede wszystkim jest odpowiedź, a więc i jest przełom, który mam nadzieję będzie punktem zwrotnym i zażegna kryzys.
Świetna robota Kac. Gratulację należą się wszystkim którzy pracowali by forum nie upadło ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kacpi wiadomość wspaniała
czyli jest szansa że zacznie się w końcu coś ruszać. wiadomo nie od razu - takich cudów nie ma /a może są :p / ale jednak
w każdym razie masz racje warto założyć drugą domene z przekierowaniem tutaj.

niestety wiele witryn ma ten problem a google jest kapryśnie. nowe domenki od razu nie są na wysokich pozycjach ale na pewno uda się coś z tym zrobić.

dzięki kac że z nami się podzieliłeś tą wiadomością.
jak sam widzisz twoja robota jak i wielu osób nie poszła na marne.
teraz musimy starać się działać dalej
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Jak się teraz zastanawiam... To dosyć ciekawe, że wczoraj miałem urodziny, a już zaczynają się dziać tak wielkie rzeczy.. Niesamowity prezent urodzinowy :) Tylko takie chciałbym mieć.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wybaczcie, ale muszę to napisać. Zajebiście :D. Gratuluję Kacap. Myśl o tym sprawia, że człowiekowi chce się żyć. Na pierwszym miejscu w Google... A jednak cuda się zdarzają. Cieszę się niezmiernie, jak zresztą wszyscy.

Ave
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom