Jarkendar - Bug?

Status
Zamknięty.

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Witajcie po latach. :)

Postanowiłem sobie ostatnio odświeżyć Noc Kruka, ale napotkałem najdziwniejszy bug z jakim do tej pory miałem do czynienia.

Otóż, po przejściu do Jarkendaru w 2 rozdziale mam z miejsca aktywowane wszystkie teleporty po całej dolinie, gdy Saturas zlecił mi zadanie odnalezienia Lance'a od razu mogłem odpowiedź, że już go znalazłem. Jack Aligator nie pojawia się w miejscu gdzie zwykł przebywać, do tego nigdzie nie ma żadnych potworów. A i od razu mogę Saturasowi powiedzieć o Kruku tak jakbym już był w obozie bandytów.
Czy komukolwiek, kiedykolwiek przytrafiło się coś podobnego?

Nie wiem czy sam tego nie spowodowałem, mianowicie nigdy nie zdarzyło mi się przechodzić do Jarkendaru za pomocą konsoli i przycisku "K", więc podczas eksploracji świątyni z ciekawości tak zrobiłem, ale było to jeszcze w 1 rozdziale, a po wszystkim i tak wczytałem wcześniejszy zapis.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Hmm... a zapisywałeś grę z włączonymi kodami?
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Nie, chwilę po przejściu do Jarkendaru wyszedłem z gry.
 
W każdym razie udało mi się problem rozwiązać, opisze go tu na wypadek gdyby ktoś miał to samo.
Nie do końca wiem co za to odpowiada - czy użycie wspomnianej konsoli, czy to, że miałem inne savy aktywne w grze, ale wystarczyło z folderu z zapisem usunąć plik ADDONWORLD.SAV. Po ponownym przejściu przez portal gra utworzyła nowy plik już ze zresetowanym Jarkendarem. :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Problem ROZWI?ZANY. Je?li s? jakiekolwiek w?tpliwo?ci, pytania prosz? o za?o?enie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom