jaki zawod wybrac ??

Status
Zamknięty.

Bartok

Member
Dołączył
9.12.2004
Posty
77
jak ten temat byl to przepraszam ale pisze
KIm być najlepiej w noc kruka bo ziedlugo bede mial mam nadzieje moze w poniedzialek ale kim najlepiej zostac bo jak gralem w G2 to bylem prawie zawsze kowalem i raz mysliwym to jak myslicie a moze jeszcze kims innym da sie zostac z gory Thx
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Możesz zostać czeladnikiem u Bospera(myśliwy), Harada (kowal) i Constantina(alchemik), no oczywiście najlepiej jest zostać czeladnikiem u Harada najwięcej tam zarabiasz , ale sam już wybierz może chcesz spróbować sił jako achemik , bo zostanie myśliwym odradzam bo na początku będziesz mógł zabijać tylko wilki i dziki a to przyniesie ci bardzo niskie dochody.
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Ja tam zawsze grałem myśliwym, chociaż wiem, że u Harad tez są niezłe zyski, szczególnie w NK jak zmienili statystyki mieczy. Jak zamierzasz inwestować w alchemię to możesz iść do constantyina, chociaż według mnie to zadanie ze zbieraniem ziół się zwyczajnie nie opłaca
smile.gif
( za zioła o dużej wartości dostajesz jakieś 200 PD)
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Ja tam zawsze grałem myśliwym, chociaż wiem, że u Harad tez są niezłe zyski, szczególnie w NK jak zmienili statystyki mieczy. Jak zamierzasz inwestować w alchemię to możesz iść do constantyina, chociaż według mnie to zadanie ze zbieraniem ziół się zwyczajnie nie opłaca
smile.gif
( za zioła o dużej wartości dostajesz jakieś 200 PD)

Chyba chodziło ci ogrzyby. U Constantina dostajesz za grzyby dużo kasy. Najbardziej lubie być czeladnikiem właśnie Constantia. Polecam!
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Chyba chodziło ci ogrzyby. U Constantina dostajesz za grzyby dużo kasy. Najbardziej lubie być czeladnikiem właśnie Constantia. Polecam!

Nie, nie chodziło mi o grzyby. Szczeże mówiąc, nie wiedziałem, że można u niego sprzedawać grzyby po lepszej cenie, bo nigdy u niego czeladnikiem nie byłem
tongue.gif
Chodziło mi o questa, którego musisz wykonać, żeby w ogóle być u niego czeladnikiem (Zioła dla Constantina)
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Dlamnie najlepiej jest u Bospera bo pozniej troche caly zcas sie zabija cieniostwory i trolle a za skory cieniostwora dostajesz 250 a trolla 300 to sa dopiero zyski :]
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
Kowal

Zdecydowanie najlepiej jest u harada. Gdzieś już to pisałem i jest to niabardziej opłacalna robota (za kurs 19000złota!!!).
 
A

Anonymous

Guest
jaki zawod wybrac??

Najlepiej by kowalem u Harada. Du|o sie za to dostaje kasy. Bennet kowaL u Onara Ciagle przybywaja mu nowe prety. Niedawno zrobilem ok. 200 mieczy dlugo to trwalo ale tez sie oplaca 200 x 150 = hoho i jeszcze troche zlotych monet
 

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Radze u bospera {cusz na początku może nie przynieść kożyścii ale póżniej się opłaca}
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
To zależy... praca u Harada daje duże korzysci, ale tracisz duuuuuuuuużo punktów umiejetnosci - za to u Bospera zyski są małe, ale mało wydajesz PU na nauke zbierania trofeów. Constantino jest posredni pomiędzy nimi.
 

w1n0

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
26
do Harada to wiara idzie zeby wykozystywac bug na kase i tyle(oczywiscie nie wszyscy)ja pracuje u Bospera no i kłucił bym sie ze sie nie oplaca robisz maly wypad za miasto (oczywiscie nie z 3 lev
tongue.gif
)po czym wracasz ze skorami troli i cieniostworow no i kasa leci.I tak czy tak wybijecie wiekszosc zwierzyny a nie zebranie skor to poprostu marnotractwo i tyle (a bosper oferuje dobre ceny jak u niego pracujesz)
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
ja zostałem u Myśliwego bo daje duzo za skóry które sa wszędzie
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
A mojim zdaniem najlepiej Być u Constantina dlatego ze mozna robi mikstury i tyle
smile.gif


[ : Pią Mar 04, 2005 4:12 pm ]
A mojim zdaniem najlepiej Być u Constantina dlatego ze mozna robi mikstury i tyle
smile.gif
biggrin.gif
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
Ja bym sie popytal w burdelu moze ci sie uda zastapic Nadie
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Najlepiej jest byc KOWALEM ... naucz sie wykuwania do poziomu Dlugiego miecza to bedziesz mial 300 za jeden ( o ile sie nie myle)
smile.gif

w G2 gralem wszystkimi postaciami i zawsze bylem kowalem
smile.gif
 

Aidan

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
14
ja zawsze byłem czeladnikiem u Bospera i byłem z tego zadowolony. Kasy nie za dużo ale nie ma co wybrzydzać. A kowalstwa moge sie u Benneta nauczyć (chyba)
 

Waldek

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
5
a co do tych grzybów to lepiej ich nie sprzedawać ponieważ po zjedzeniu 50 grzybów dodaje 5 many A CO WAŻNIEJSZE TĄ CZYNNOŚĆ MOŻNA POWTARZAĆ. nie to co w gothic 2, że tylko raz ci tylko dodawało many.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
harad na 100 % jest najlepszy , co z tego ze troche PN sie wydaje
smile.gif

Przeciez nie są one zmarnowane
smile.gif
 

adamk

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
35
hydzf

przy pracy u harada mozna zbic fortune kupisz 100 stalowychj pretow wykuwasz je i zyskujesz 400 zlota oplaca sie ale skad wziasc tyle pretow i top jest strzasznie nudne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom