Jaki Pancerz Wam Się Podoba Najbardziej Z Wyglądu

Jaki pancerz wam się podoba najbardziej z wyglądu


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

peter120

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
23
Jaki jest wasz ulubiony pancerz?

zakładasz temat i sondę. a może byś własne zdanie przedstawił? ost. ustne. potem bedzie 25% w góre.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Mi osobiście podoba się nie tylko w NK, lecz także w zwykłym G2 ciężka zbroja najemnika. Jest ona bardzo dobrze dopracowana, idealny kształt i piękny kolor - jak to solidna zbroja, srebrno-niebieskawa i błyszcząca :p Bezi wygląda w nim bardzo męsko :lol:
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Według mnie najbardziej prezentujaca zbroja dla Beziego to Ciężki Pancerz Łowców Smokow. Wyglada w niej doskonale:)) Podobaja mi sie na rekach te poteżne szpony:D Fajny ma też hełm... Ogólnie bezi wyglada w niej
tak poteżnie ze zadnen nie śmie sie z nim mierzyc. :p
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
W ankiecie zagłosowałem na zbroje Kruka,która jakoś bardzo mi sie podoba.Jest taka mityczna i starodawna,idealnie pasuje do
herosa.Ale ciężki pancerz Palladyna i ciężka zbroja Najemnika też wyglądają rewelacyjnie.Szczególnie ta druga dodaje nam takiego męstwa i surowości,bezik w niej przypomina barbarzynce.pancerz palla jest taki,hmm trochę za cukierkowy.Świecący,błyszczący,z godłami <_< .Ale też wygląda rewelka.Szczerze to nie wiem która z tych 3 najbardziej mi sie podoba ale głos oddałem na Kruka,chyba dlatego że jest najoryginalniejszy.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Zaznaczyłem Ciężki pancerz straży. Bo "podaba mi się najbardziej z wyglądu".
Zwykły pancerz straży jest trochę zbyt mizerny, a do zbroi paladyna daleko, więc wybór taki ;).
Co tu więcej pisać?


Pozdrawiam.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
W ankiecie wybrałem zbroję Kruka. Dlaczego? Hmm.. Bardzo fajnie wygląda z wyglądu :)P) ;]. Tak, mitycznie jak to powiedział Everon. Całkowicie pasuje do tych klimatów. Czarna, zło, brr ;]. Nie ma tego w ankiecie ale bardzo podoba mi się pancerz bloodwyna (podobna do ciężkiego pancerza straży) oraz zbroja strażnika Kruka. Takie solidne.. Szkoda że nie ma tej lekkiej z jedyneczki ^_^. No i jeszcze ciężki pancerz najemnika też przypadł mi do gusty..
Co by tu więcej pisać.. Pozdrawiam =]
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Jaki pancerz? Oczywiście, że strój obywatelki!
Bezi wygląda w nim bardzo oryginalnie, a to bardzo sobie cenię:D. A poza tym fajnie to wygląda jak Bezi w damskim stroju rozmawia z pełną powagą z Pyrokarem:D.
 

Pendzior130

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
6
Mi się osobiście podoba bardzo Ciężka Zbroja Łowcy Smoków,można ją spotkać i w GII i GII NK B)

A może tak troszkę więcej napisać ?
Narazie ustne ostrzeżenie. Pierwsze i ostatnie - Feo
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Mi najbardziej podoba się Ciężki Pancerz Łowcy Smoków. Ma fajne elementyy: kolczasty kaptur, rękawice i ogólnie ma taki "mocny" wygląd. Bezi w nim spoko wygląda i jest to jeden z najlepsztch i najdroższych pancerzy.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Moim ulubionym pancerzem jest ciezki pancerz najemnika ktory wykorzystuje do brudnej roboty a na drugim miejscu jest stroj farmera poniewaz mi sie z nim tez podoba i w nim pracuje na polu
 

Gothicki Ipas

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
4
Zagłosowałem na Zbroje Kruka ponieważ podoba mi się wygląd Zbroi Magnata. Ale podobają mi się też inne zbroje jak :
- Ciężka Zbroja Straży
- Pancerz Nekromanty (Xardasa)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
najbardziej w gothic 1 i w nk podoba mi sie zbroja straznika kruka (ciezka zbroja strazy w g1)
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
Zagłosowałem na pancerz kruka... ach szkoda że nie można jej mieć bez kodów, ale do rzeczy bardzo mi się ta zbroja podobała dlaczego? tak jak mówili moi poprzednicy pasuje do klimatu jest taka mroczna i tajemnicza i fajne te skrzydełka na plecach ;p
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Ja wybralem Pancerz paladyna.Ta duma i charyzma!To prawdziwa zbroja dla bohatera Myrtany.Walczącego z kradziejstwem i
bandyctwem,chroniącego obywateli.Tak,paladynowi nikt nie podskoczy....
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja wybrałem ciężki pancerz najemnika, on jest poprostu najlepszy!! Taki orginalny, w innych
grach tego typu niema nawet troche podobnej. A pancerz paladyna, to przecież zwykła zbroja
rycerska taka sama jak np. w: Morrowind, Sacred, Mu, Silkroad.
 

dominik715

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
21
Mi najbardziej podoba się ciężki pancerz najemnika :D
Lubie najemników więc i ich strój mi sie podoba :D :p :p
 

Sidewinder

Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
37
Mi się najbardziej podobał pancerz, który nosił Diego w Górniczej dolinie w Gothic 2. Czyli pancerz cienia

A tyle tutaj upomnień, za krótkie posty .. warn - dud
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Bardzo podoba mi się Ciężka Zbroja Łowcy Smoków. Te szpony na rękach...
Bezio wygląda w niej tak "męsko" ;)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zdecydowanie Ciężka zbroja łowców smoków. Może i pierwszy raz przypomina blaszaną puszkę pokrytą rdzą, ma swój urok. Szpony, bardzo ładny kask, naramienniki także niczego sobie. Dużo ozdóbek, które czynią zbroję jeszcze ładniejszą.
 

kung-fupanda

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
6
mnie się podoba pancerz pirata, wygląda dość...hm...ciężko i grubo xD A poza tym fajny jest pancerz łowcy smoków i paladyna. W sumie to wszystkie są fajne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom