Jaka Jest Wasza Ulubiona Strzelanka???

Status
Zamknięty.

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
No to tak:
ET,
HL2,
Doom 3,
I jeszcze coś mam wymienić, jak ożywiam ten temat to sorry, ale nie widziałem tu żadnej odpowiedzi.
 

Saiger

New Member
Dołączył
8.4.2005
Posty
21
Mam dużo strzelanek i wszystkie mi się podobają dlatego wymienie kilka:
1)Delta Force
2)Max 2
3)Mafia
4)Gta
5)DN 3D
tongue.gif

6)Chrom
 
E

eMzi

Guest
Hehe nie lubie strzelanek ale mam parę ulubionych:
1. Mafia - niesamowita fabuła, fantastyczna grafika, bajeczna grywalność, piękna muzyka no i last but not least doskonały klimat
2. GTA: Vice City - przede wszystkim grywalność, klimat i muzyka, grafika nie była doskonała
tongue.gif
... ale cała reszta po prostu wymiatała, mimo to i tak bardziej wolę Mafię...
Pokój z Wami.
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
A ja wam mówie że najlepszą strzelanke w którą grałem jest COUNTER-STRIKE(czyt. Kanter-Strajk) ;] nara
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moja ulubiona strzelanka to unreal tournament , uwielbiam wybijać na punkty , a tak pozatym to lubie jeszcze Medal of Honor ,poprostu pocinanie w gry tego typu sprawiają mi przyjemność , no i jeszcze jedna , a mianowicie Max Payn rajcuje mnie używanie opcji zwolnienia biegu czasu , no i to chyba już wszystke.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Moja ulubiona strzelanka jest ET. Uwielbiam w to pykać z kumplami. Robie to bardzo często. Przyciaga mnie do niej pewnie to że jest tam jakiścel - osiagniecie jak najlepszej klasy i najlepszego wyniku
smile.gif
Gram w to tak nałogowo jak kiedyś w Countera i Quake'a. Ale ET to jest hit !
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Mam dwie ulubione strzelanki ET oraz counter - strike Et dlatego że poprostu podoba mi się grafika i to że moge pograc w to ze swoimi kolegami bo to jedyna strzelanka w jaką grają :] a klimat tej gry teżjest dobry a jeśli chodzi o counter to też w to gram poniewaz podobająmi się plansze i bronie takie jak magnum czy różnorodne snajperki i pistolety z ktorych też często kożystam chyba więcej nie mam swoich gierek te mi sie najbardziej spodobały :].
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Mi się podoba najbardziej ET w kture teraz gram i Q3 też było fajne ale nei gram bo nudne jak nic.Fajny byl też szogo ale płyty zgubilem a bymse pograł.
dry.gif
dry.gif
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
moja ulubiona strzelanka to The Thing potem Chrome a podoba mi się FarCry super ta gierka
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
GTA Vice City , renegade oraz Conter-Strike Quake 3 Arena i Unreal Tournament 2003 (choć te 3 ostatnei nie mają fabóły tylko jest ciągłe nawal**** ale i tak je lubie)
poprostu lubie rozruby
biggrin.gif
oraz pracować dla mafii
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
- MoH: AA
- Call of Duty
- ET oczywiście
smile.gif

- I wszystko co GTA
tongue.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ulubiona? Ja uwielbiam wiekszość gier wojennych typu:
- Call Of Duty
- Medal Of Honor
- ET
Poza tym:
- Half Life2
- Halo!
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Strzelanki? już dawno w żadnš nie grałem, ale dobra.

- Gta - Wszystkię częœci a najbardziej Vice City
- Quake II i III - jedyna gra przez którš serce szybciej mi wali
- Counter Strike - ale tylko z kolegami

Teraz to wszystko prawie że klasyki
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Ze strzelanek podoba mi się tylko Mafia. Wspaniała grafika, fabuła i to zakończenie. Ech, omal się nie popłakałem
tongue.gif
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
QUOTE (Bruce @ 30-04-2005, 17:52) Ze strzelanek podoba mi się tylko Mafia. Wspaniała grafika, fabuła i to zakończenie. Ech, omal się nie popłakałem
tongue.gif

po pierwsze mafia to nie była strzelanka
strzelanka to jest, np.: Quake, Wolfenstein, Conter strike, duke nuken
ale najlepsza to Serious Sam.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Moia ulubiona to Serious Sam Secoun Encounter ale lubie też UT 2004 i 2005, Quake 1 i 2 (3 też ale mniej), Counter Strike i Half-Life Opposing Force.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
GTA San Andreas chociaż troche nie wygodnie się gra na playu ,ale wynagrodzeniem jest autocelowanie:] a na kompa najbardziej GTA VC :] jak wyjdzie GTA SA nie zobaczycie mnie na forum przez kilkanaście dni:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom