Jaka Jest Wasza Ulubiona Strzelanka???

Status
Zamknięty.

jacek_89

Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
54
Najlepszą strzelanką jest Quake. To jest gra ponadczasowa. Mimo, że już dużo gier z lepszą grafiką, większymi możliwościami, to Quake jest chyba nadal najbardziej popularną grą internetową.
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Oto kilka moich ulubionych strzelanek:
- Far Cry - Ta roślinność, ten klimat, to AI, aaaaaaahhh
rolleyes.gif
....te wymagania
- Grand Theft Auto: Vice City (Wielki Złodziej Samochodów) - świetna fabuła, dużo
bonusów, długa, nie nudzi się......
- Call of Duty - Fajny klimacik i atmosfera, misje tylko trochę za krótka
dry.gif


Pozdrawiam.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moje typy :
- cs:cz,
- swat4,
- half life 2,
- cs:s,
- et.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Nie lubie zbytnio szczelanek wole rpg ale jak już mam wymienić to tą 5
smile.gif

-Counter strike
-medal of honor
-call of duty
-Hitman
-ET

Lubie grać w Call of Duty bo ma klimat wojny
tongue.gif
nie jest zbytnio zlevelowana ale spoko
dry.gif
wink.gif
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
jak u wiekszosci chyba niebedzie to jedna gra:

==> GTA (wszystkie poczynajac od 2)
==> Call of Duty
==> Counter-Strike (najlepsza strzelanka sieciowa bez watpienia)
==> Max Payne 2 (dobra grafa i wciagajaca fabula)

pewnie jeszcze sie znajdzie pare ktorych lubie ale niechce mi sie myslec teraz
tongue.gif
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
hmm... njlepsza to chyba bedzie half-life 2 lub doom 3 a oprócz tych :

- max payne 2
- mafia
- gta od 3 (san andreas najlepsza)

i pare innych o których niechce mi sie pisać
smile.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Moje ulubione strzelanki to:
--->BloodRayne (wsumienie ta się nie tylko strzela, ale co tam)
--->GTA 3
--->Gta - Vice City
--->CoD
--->GTA - San Andreas

Teraz dopisałem, bo dopiero wyszło, a nie chciałem spamować
biggrin.gif
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Ludzie!!
Gościu pytał o strzelanki, a wy tu gta wymieniacie i mafie-to nie są strzelanki (jedne z nielicznych gier bez gatunku).
Moją aktualnie ulubioną strzelanką fps jest ET, mega wypas, jest tyle map że nigdy się nie znudzi, i to XP to genialny pomysł.
Co do tpp to typowałbym Maxa Payne'a i Freedom Fighters.
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Moja ulubiena strzelanka to Counter-Strike(dla niekumatych CS). Ta gra wciąga już gram w nią 2,5 roku i mi się nie znudziła ma niesamowity klimat i grywalność
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja najbardzie lubie CoD z dodatkiem UO ponieważ w grze jest super klimat ładna grafa i wzorowana jest na 2 wojne światowej.Lubie też ET ponieważ fajnie się w nie z kumplami gra i można w nim expa zdobywać
laugh.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
mi przypdadł medal of honor i call of duty..bardzo lubie strzelanki w trybie z pierwszej osobie. Mają super klimat,muzyke,misje i tak dalej. Kiedyś grałem w pierwszą częśc medal of honor i juz wtedy poczułem ze jeszcze napewno zagram w jakąś inną gre tego typu.
Pozdrawiam
smile.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Najlepszą strzelanką jest według mnie bez wątpienia Unreal Tournament. Uwilebiam w to grać przez sieć z kumplami albo z bratem, prawie zawsze wygrywam
laugh.gif
. Praktycznie w tej grze nauczyłem się dobrze gr5ać w pozostałe gry-strzelanki...

P.S. Jak tak patrzę na wasze typy, to dochodzę do wniosku, że nie wiecie co to jest strzelanka
wink.gif
. GTA chociażby to jest strzelanka???
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam grać po sieci z kumplami w QIII Arena, Counter Strike 1.6 oraz Enemy Teritory - lubie jak kumple klną na mnie i wołają Kamper, zaj***** snajper
laugh.gif
A poza siecią lubie MOH, Max Payna oraz GTA VC. Pozdro ALL
smile.gif
 

Pici@

New Member
Dołączył
26.2.2005
Posty
19
Q jest fajny, ale pograj w Medal Of Honor czy Call Of Diuty( czy jak to sie tam pisze)
 

LEWIATAN

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
109
według mnie najlepszą strzelanką jaka wyszła na PC jest Call of Duty ta gra poprostu zniewala jeszcze jakby połączyć grafe a Call of Duty i misje z Medal to ta gra nie miałaby sobie równych gry tego typu są najlepsze. Nie te wszystkie blastery strzelający jakimś zielonym gównem tylko porządyn karabin i normalni przeciwnicy a nie jakieś zmutowane zwierzęta. Owszem lubie czasem pograć w DOMA 3 albo CHROMA albo jeszzce inne ale jednak CALL of DUTY jest bez wątpienia najlepszą strzelanką
biggrin.gif
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Uwielbiam wszystkie odsłony Gothica, ale lubię też inne gry. Moją ulubioną grą strzelaninką jest "The Punisher" chociaż jest trochę monotonna, ale torturowanie ludzi jest spoko
biggrin.gif
.
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Uwielbiam wszystkie odsłony Gothica, ale lubię też inne gry. Moją ulubioną grą strzelaninką jest "The Punisher" chociaż jest trochę monotonna, ale torturowanie ludzi jest spoko
biggrin.gif
.
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Uwielbiam wszystkie odsłony Gothica, ale lubię też inne gry. Moją ulubioną grą strzelaninką jest "The Punisher" chociaż jest trochę monotonna, ale torturowanie ludzi jest spoko
biggrin.gif
.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Ja lubię serię Jedi Knight, Half Life2, Postal2 i wiele innych. Ostatni przeżuciłem się na starego Seriousa Sama (jedynkę), w którą lubie grać przez neta. Lubię jeszcze Painkillera (dodatek też był fajny).
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Najlepsza strzelanka to według mnie THE PUNISHER ma bardzo fajny klimat związany bardzo ściśle z tą osobą naprawdę wszystkim ją polecam!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom