Jak Zostac Paladynem?

Status
Zamknięty.

pawello172

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
25
[SIZE=14pt]Jak zostac paladynem w gothic 3?????????????[/SIZE]

:( HELP ME PLEASE!!!!!!!!!!! :(


Ehh... nie piszemy duża czcionką... - SH
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Paladynem nie zostaniesz tylko mozesz miec jego zbroje i umiejetnosc paladyn.Zbroje bedziesz mogl kupic jak bedziesz mial 50% respa u buntownikow a umiejetnosc chyba u krola sie bedziesz mogl nauczyc
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
łatwo jest zarabiać,np. na kowalstwie lub znaleźć buga że npctowi zawsze po pokonaniu zawsze wracają rzeczy itp.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Ja np. wyuczylem sie alchemi,kowalstwa i wyzwalalem obozy(duzo zelastwa na poczatek:bronie,czasem zwoje z magów) i sprzedawalem napoje,miecze i bron z wyzwalan(przy okazji zdobywalem 100 % repu w kazdym z wyzwolonych miast i troche u buntowników.
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Może ja pomogę, bo widzę, że inni kombinują.

Umiejętności Paladyna uczy cię król Rhobar w Vengardzie, po tym jak oddasz w wielkiej kaplicy Innosa artefakty i porozmawiasz z samym Innosem.

Ekwipunek Paladyna:
-Miecz Paladyna
-Tarcza Paladyna
-Zbroja Paladyna
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Zależy:
-gdy jesteś dobry to magom ognia w klasztorze
-gdy jesteś zły to szamanowi w Geldern
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Eeee... a wie ktos gdzie zdobyc tarcze paladyna ale NIEZUZYTA ? :p niby szczegol ale jakos tak mnie odrzuca :D

pozdro...

a tak przy okazji to duzo daje oddanie tych pucharow ? :p
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Nie podnoś głosu pisząc dużą czcionką.

Jak na razie, nikt nie wiem kto jest 12. Paladynem i gdzie on jest. Musisz sobie radzić, szukać w necie, a nie się denerwować, "krzyczeć" i wpisując "x" (dużo) znaków zapytania.

Poza tym tematów o tym, kim jest 12. Paladyn i gdzie on jest, było kilka o ile mi się zdaje.
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Co do 12 paladyna to miał nim być koleś z Klanu Ognia sotojący przy kapliczce Innosa, tyle, że autorzy zapomnieli takowej kwestii dać owej postaci. Quest nawet w patchu 1.09 jest nie do wykonania.
Dane są sprawdzone z oficjalnych stron (WorldOfGothic i JooWooD)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom