Jak Zarobic Na Cierpliwości...

Status
Zamknięty.

sajmon89

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
14
Witam...

Założyłem ten temat bo myśle że warto sie podzielic taką informacją z innymi uzytkownikami.

Jak zarobic na cierpliwości ? już tłumacze...

Przed miastem Cape Dun jest mała chatka... w małej chatce mieszka średnio groźny myśliwy - Jens... Myśliwy ten ma łuk o wartości 5,5k... Cała robota polega na tym, żeby myśliwego z użyciem mocnych argumentów 'poprosic' żeby dał nam dostęp do swojego wyposarzenia (krótko : natłuc mu). On sam za cały incydent sie nie obrazi, a my mamy jego łuk (można oczywiście zabrac przy okazji jego miecz za 0.75k). Gdy pozbieramy trofea z Jensa odchodzimy.

Pewnie usłyszałbym zaraz co graczowi z 6.ciu tysięcy w złocie...

Otóż gdy zabierzemy Jensowi 'fanty' i odejdziemy na pewną odległośc po czym wrócimy, Jens zwów będzie miał swój łuk i miecz... następne 6 tysiecy do kieszeni...;] operacje tą można powtarzac aż nie braknie kupców na łuki w grze... ;)

Mam nadzieje że ten bug w grze zadziała wszystkim...

pozdrawiam.
 

Dkey

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
33
W jaskini pod CD jest troche złota... około 10k (jeżeli się nie mylę...)
wbijamy się, kręcimy i zabijamy smoczki.
Ponadto, moi drodzy, ostatnio odkryłem pewną jaskinię w Nordmarze. Tak dla expa sobie wszedłem, no i widzę - szkielety, pełzacze, itp...
(to nie grobowiec) To wybijam idę dalej w jakiś zakamarek a tu boom aż jasno od złota ;D Około 40k z naszyjników, (kilka kufrów) pierścienie, zwoje i luzem szkatułki złoto, etc. A tam 3 trolle pilnują... wybijamy i zbieramy łupy ;) Jaki byłem ucieszony :D
Nie pamiętam gdzie była ta jaskinia bo z kamienia się teleportowałem (zgubiłem się w niej ;D)


Co do twojego -
fajny sposób ;) Tylko szkoda, że tego Jensa zlikwidowałem... na początku gry ;D
Gdybym wiedział nie musiałbym zbierac złota tylko od razu 100k ;D
Pozdro.
Sory za off
 

sajmon89

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
14
...w takim razie apel do wszystkich cztających ten temat...

Gothic 3 jest grą w której należy sie zastanowic kogo zabic i czy napewno trzeba zabic, czy wystarczy pobic... kolega DKey 'udusił' kure znoszącą jeśli nie złote jajka to napewno dającą jakieś kożyści materialne... nikomu tego nie życze...

DKey... serio, szkoda że zabiłeś Jensa, ale nie wpływa to na główną fabułe (na szczęście :p ). Poszukaj w Gothicu... może znajdziesz wiecej gości z 'nieskończonym' kwipunkiem...

pozdrawiam.
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
No tak tylko po co to robić
Ja przeszedłem Myrtane ( we wszystkich miastach powyzej 80% respa ), dochodze do Ishtar ( 68 respa u Assasynów ), płace za wszystko za co mogę, kuje miecze, robie mikstury, poluję i jeszcze nie zesłem ponizej 130.000 golda w sakiewce ( Dałem równiez Vakowi te 50 tys. ) Obecnie biegam w Elitarnym Pancerzu Assasyna i nie było mi na niego absolutnie szkoda kasy

Takie bugowanie zabija przyjemność z gry.
Takie jest moje zdanie.
 

sajmon89

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
14
moim zdaniem to dobry sposób na zarobek... zwłaszcza ze niema w nim nic 'nielegalnego' jak kody... to tylko sposób na dorobienie sobie jeżeli komuś kiedys zabraknie kasy. a swoją drogą to bardzo dobrze ze masz swoje zdanie... bo czym byłby świat gdyby każdy miał takie samo zdanie na każdy temat... i nikt nie wysypywałby zboża na tory z celach strajku. UTOPIA rodem z pod pióra Thomasa Morusa. :) ja tego farta co ty nie miałem i musiałem sobie pomuc, gdyż brakło mi kapitału na szkolenie (aż wstyd sie przyznac ;) )

pozdrawiam
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
Z tego co mówił kumpel można zarobić dużo szybciej.
Na samym początku mianowicie bić Gorna który siedzi przy ognisku.
Niewiem co on ma za broń ale podejrzewam że ten topór barbarzyńcy z nordmaru za 10.500
Następnie save i load a Gorn znowu siedzi przy ognisku z toporkiem, i tak do znudzenia.


Nie potwierdzam niestety tej metody bo osobiście uważam takie wykorzystywanie bugów za oszustwo.
Musiałem sie sporo namęczyć żeby kupic w końcu zabroję Paladyna nie sprzedając innych szmatek ale jaką za to mam satysfakcje ;)
 

sajmon89

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
14
Oczywiście... jeśli tylko ktoś ma cierpliwośc to może sobie pozwolic na granie bez bugów. jest to powiedziałbym ... wskazane :) jednak, jeśli komuś zabraknie grosza i nie chce mu sie zdobywac złota w 'prawy' spośób to załatwi je sobie na 'lewo'. ;) nieuważam tego za oszustwo. conajwyżej za pokazanie umysłowej przewagi umysłu ludzkiego nad sztuczną inteligencją :p

Odnawianie broni wystepuje jeśli nie u wszystkich NPC w Gothic'u 3 to napewno u większości. Jest to pewien sposób na pieniądz. Zależy jak kto woli zarabiac...


Ps. Sprawdziłem ile razy Jens 'pozyczy' mi swój łuk... i okazało się, że po kilku kradzieżach z pobiciem Jens dzierży w ekwipunku jedynie miecz... możliwe że błąd ten występuje tylko u mnie i jest to swoista 'złośliwośc rzeczy martwych', lub też programiści przewidzieli bug'owanie i zasoby broni NPC nie są nieskończone...

pozdrawiam
 

sajmon89

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
14
...szczęściarz...ja w każdym razie po paru eskapadach na Jensa przestałem go pozbawiac orężu. Przestałem nie dla tego, że przestał go miec (to swoją drogą...) ale dlatego, że przestały mi byc potrzebne jego fundusze... mam 87k w złocie i myśle że jak na 20 lvl to wystarczy... Zapraszam do wypowiedzi osoby, które znalazły inne sposoby na łatwą kase do podzielenia się nimi... ułatwmy życie nowy graczom... :p

pozdrawiam.
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Taka opcja że powraca broń po pokonaniu npca jest u wszystkich wystarczy znaleźć kogoś z dobrą bronią B)
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Dziwicie mnie trochę. -_- Każdy kto ma imię będzie miał ciągle swoją broń. Każdy Milten, Diego, Gorn, Loester, Dan, Wenzel, Gunock KAŻDY. Mimmo iż jest taki wybór w broniach od tych ludzi ja staram się tego nie używać. Bugi i kody psują grę. Pozdro.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja niestety moimi wrażeniami z gry podziele się z wami po świętach, bp w tedy dostane Gothica 3 <_< Ale grą trzeba się interesować wcześniej co nie <_<
Mam nadzieje, że ja też znajde jakieś fajne bugi <_<
 

Leon91

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
8
Jest podobny sposób na ukulanie kasy....idziesz do jakiegos małego obozu gońców i walczesz z każdym pokolei a reszta zbiega sie i obserwuje walke ...po pobiciu kazdego odchodzisz kawałek i wracasz powtarzając to jeszcze kilka razy....ja tak ukulałem na zbroje Paladyna w jakieś 5-10 minut....



Moim skromnym zdaniem Gothic 3 nie jest zbytnio podobny do poprzednich częsci, twórcy za bardzo skupili sie na grafice i zaniedbali fabułę....i powiem więcej (mam nadzieje że mnie za to nie zjedziecie)gothic 3 nie dorównuje poprzednikom.....
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Jak powtarzam-sry.Pod trelis jest skarbiec miejski lezy tam chyba 4k zlota +100 w skrzyni + troche innych rzeczy,w Geldern sa zamkniete drzwi trzeba je wytrychem otworzyc a w nich jest pelno zlota
 

Leon91

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
8
Zapomniałeś dodać że aby tam sie dostaś należy pokonac ok 50 orków.....;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom