Jak rozwalić smoka z miecza???

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Grając paladynem nie wiem jak rozwalić smoka np. ognistego za pomocą miecza!!! Kiedy się zbliże i uderze to on odrzuca mnie swojim ognistym podmuchem (czy jakoś tak) i po chwili odzyskuje energie życiową!!! Prędzej rozwalałem go z kuszy lub łuku ale teraz dodawalem tylko do sily i dwuręcznej
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Sprubuj kupić zwój przywołania demona, a jak nie to wynajmij łowców smoków np. biff, rod, cipher.
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Wynajmij łowce smoków lub demona na chwile smok zajmie się nim a ty będziesz mugł go załatwić pomniejszniem potwora miodzo tylko trzeba mieć ten zwój jak nie mas to kup[ opłaca się
smile.gif
a jak już się zmniejsz to karła rach ciach i po smoku 8)
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Stwórz demona , demon tak właściwie poradzi sobie sam na sam z każdym smokiem oprócz smoka ożywieńca.A jeżeli chcesz sam powalczyć ze smokami to weź do pomocy Biffa .
tongue.gif
 

w1n0

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
26
mozesz tez miksturke szybkosci wypic to ci pomoze
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
jak ci dobrze pojdzie to nie uderzy cie tylko musisz biegac za nim i walić non-stop nie dając mu przysiąść mi sie udalo ze szponu
smile.gif
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Jest jeszcze jeden sposób.Podbiegasz do smoka i go uderzasz a gdy on będzie chciał cię "Zdmuchnąć" to robisz krok w tył. Będziesz widział jak ogarniają cie płomienie ale nic ci sie nie bedzie działo
biggrin.gif
. I tak robisz w kułko. Atak - krok w tył - atak - krok w tył. Tak można rozwalić smoka nawet bez stracenia życia
biggrin.gif
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
morzna na kilka sposobów kusza i sztrzał i krok w bok rzeby cie kulom nie trafił albo zaklęcia przyzywające i szkielety se będom latać za smokiem a ty z nimi a one nie odpuszczom
 

djpietras

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
14
ale tak wogule to raczj w pojedynke sie go nie za bardzo zabije przecież gościowi sie cały czas powiększa życie najlepiej jest kogoś wynająć
biggrin.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja sobie tworzylem golema... albo szkieleta... no chyba ze nie chcesz sie bawic to walnij deszcz ognia 8) i smoka wezmiesz na strzala!
biggrin.gif
:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom