Jak Nowicjusz Ma Się Dostać Do Hagena?!

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Mam problem. Gram se w NK i jestem nowicjuszem klasztoru. Wypełniłem już misję odnalezienia handlarza bronią dla bandytów, dowiedziałem się co nieco o znikających ludziach i jestem gotów wstapić do wodnego Kregu celem odnalezienia trzech ornamentów (jeden już mam, z kręgu na farmie Onara). Jedyny problem w tym, że strażnicy nie chcą mnie wpuscic do ratusza, gdzie przesiaduje Hagen! Nie moge im nic powiedziec, co by mnie przepusciło. Porobiłem wszystkie misje w Klasztorze, u zadnego maga nie ma opcji zaniesienia jakiegoś doń listu, czy czegoś w tym stylu. Dostałem sie do klasztoru przez figurkę, nie przez ofiare i owcę. Co mam zrobić? Jakiś bug? Jak sie dostać do Hagena? Z kim musze pogadać? Może z jakims magiem wody? Z Vatrasem nie. Boje się, że mam buga, jesli tak, to jak z niego wybrnąć? Najlepiej w sposób bez otwierania z konsoli - o ile taki jest (przebieganie z wyjętą bronią nic nie daje) i taki, żeby mnie nie zatrzymywali za każdym razem. Mam przeczucie, że dostanie się do ratusza ma cos wspólnego z misją "Babo i ogród", bo powiązany z tą misją Agon jest siostrzeńcem gubernatora. Co mam robić? Jak jeszcze możecie, napiszcie mi, jak zrobic misję "Opolos i biblioteka".
Pzdr
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Jedyny problem w tym, że strażnicy nie chcą mnie wpuscic do ratusza, gdzie przesiaduje Hagen! Nie moge im nic powiedziec, co by mnie przepusciło

Słuchaj a może porozmawiaj z Cavalornem? Musisz z nim pogadac pozniej pokaze sie zapis w dzienniku i może wtedy? Wiesz, jak ja zostawałem nowicjuszem to również obywatelem miasta. Może zostań obywatelem miesta to może cie wtedy wpuszczą..raczej na bank.


QUOTE Porobiłem wszystkie misje w Klasztorze, u zadnego maga nie ma opcji zaniesienia jakiegoś doń listu, czy czegoś w tym stylu

To jest niepotrzebne
huh.gif



QUOTE Mam przeczucie, że dostanie się do ratusza ma cos wspólnego z misją "Babo i ogród", bo powiązany z tą misją Agon jest siostrzeńcem gubernatora

Hehe jak nawet niewiedziełam że Agon jest siostrzeńcem gubernatora
tongue.gif
Nie, ta misja niema nic w związku z tym.

Narq.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Mylisz górne miasto z ratuszem. Jestem obywatelem - pracuję u Constantina. Do górnego miasta włażę bez problemu. A Cavalorn jedyne co może, to mnie nauczyć.
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Mylisz górne miasto z ratuszem. Jestem obywatelem - pracuję u Constantina. Do górnego miasta włażę bez problemu. A Cavalorn jedyne co może, to mnie nauczyć.

Upss sorka. Jeżeli cie nie wpuszczają do ratusza to niewiem :| Najprawdopodobniej masz buga i jedyne rozwiązanie to przejscie przez sciane. Zawsze te zadania z ornamentami wykonuje pod koniec 2 rozdzialu po powrocie z Gorniczej DOliny..wtedy sie nie plumkają.


QUOTE "Opolos i biblioteka".

Kiedy zostajesz magiem masz do wyboru. Jezeli masz tą misje to mowisz pyrokarowi o "jednym życzeniu" i jeżeli nikomu innemu nie pomagasz to masz tą kwestie " pragne by nowicjusz opolos bla bla bla"
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
któryś z Magów Ognia mówi, że tylko magowie mogą się widzieć z Hagenem. Żeby zostać wpuszczonym przed oblicze Hagena musisz przejść Próbę Ognia i zostać magiem. Wtedy wpuszczą Cię bez problemu
wink.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Pominąłes jeden fakt - magiem się zostaje po powrocie z Doliny, do doliny można sie dostać w drugim rozdziale, który się otwiera... po rozmowie z Hagenem. Musi istnieć jakiś sposób, zeby nowicjusz mógł sie doń dostać :/ To napiszcie mi, jak wy sie dostaliście. Może pójde i zaniose owcę, może to otworzy jakąs kwestie dialogową? :/

Aha, jeszcze jedno. Wchodząc do Górnego Miasta powiedziałem, ze jestem obywatelem, a nie nowicjuszem (a już wtedy nim byłem). Ale to chyba nie ma znaczenia... prawda? :/
 
G

Gray_Fox

Guest
EeEeE co ?!?!?!?

QUOTE Pominąłes jeden fakt - magiem się zostaje po powrocie z Doliny, do doliny można sie dostać w drugim rozdziale, który się otwiera... po rozmowie z Hagenem.

Raczej nie. Magiem zostaje sie w I rozdziale, przed pójściem do doliny. Chyba tam nie idziemy jako nowicjusz prawda?!
blink.gif
blink.gif



QUOTE To napiszcie mi, jak wy sie dostaliście.

Normalnie. Zostałem nowicjuszem, wczesniej obywatelem. Wykonałem zadania : gdzie sa zaginieni ludzie oraz handlarz bronia. Po tych geustach nie licząc innych mniejszych, i wykonując w klasztorze wszystkie dostepne misje poszedłem do biblioteki zeby dowiedziec sie o probie ognia. Wykonałem probe, zostałem magiem. Zostałem wpuszczony do hagena, i poszedłem z misją do górniczej doliny. Po powrocie zająłem sie ornamentami i fabułą Gothica II Noc Kruka. Oczywscie tez dołączyłem do Wodnego Kregu.


QUOTE Aha, jeszcze jedno. Wchodząc do Górnego Miasta powiedziałem, ze jestem obywatelem, a nie nowicjuszem (a już wtedy nim byłem). Ale to chyba nie ma znaczenia... prawda? :/

Nie.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Tak? :\ No to dziwne. Najwyraźniej po prostu cos przeoczyłem. Ide do klasztoru dowiedziec sie czegos wiecej na ten temat. Byłem przekonany, że skoro zarówno paladynem, jak i łowcą smoków sie zostaje w trzecim rozdziale, to mageim też.

Dziękuję za pomoc
smile.gif
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Żeby dostać się do Hagena musisz zostać Magiem, a żeby zostać magiem musisz w bibliotece przeczytać książke a Próbie Ognia i w tedy idziesz do Pyrokara i mówisz mu żeby poddał cie próbie. Wtedy po wykonaniu zadań zleconych przez tą trójke w klasztorze zostajesz magiem ognia możesz pogadać z Hagenem.

Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom