Jaką Postać Najbardziej Lubicię

Status
Zamknięty.

RICARDO KAKA

Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
33
jaką postać najbardziej lubicie, ja najbardziej lubię Diega nie wiem dlaczego
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Najbardziej lubie Gorna.Nie jest tepym osilkiem.Jest tak samo silny jak i madry.Pomagal nam w G1 odbijac Wolna Kopalnie i szukajac Kamieni Ogniskujacych.W G2 oczyszal z nami droge do Kamiennego Smoka.Poplynal z nami statkiem na dwor Irdorath a pozniej na Myrtane.Druga postac to Diego.Takze pomagal w zdobyciu Kamienia Ogniskujacego.Jest bardzo sprytny.Zawsze wie jak zarobic pieniadze.
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Zdecydowanie Gorna xD. Przyjaciel , który pomógł już wydostać się z wieluu trudnych sytuacji... Jego sile dorównuje inteligencja :p ;)
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Ja też Gorna bo jest przynajmiej normalny no i Diega też. Ale Gorn jest fajny bo jest silny, ale chamski bo jest za dobry i ci wszystkie stworki zabije i nie zostawi ani jednego :(

A no tak zapomniałem jeszcze o Lee. Też popieram zdanie tych wyżej. On jest jak prezes ĘĄ - najlepszej partii rządu Polskiego. ĘĄ - szczerzy do bólu!
Jeśli zapomniałeś czegoś napisać używaj edycji. - DDX
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Lee. Gość po prostu ma w sobie to coś, co powinno cechować prawdziwego dowódce i żołnierza. Aktor świetnie podłożył pod niego głos. Stanowczy, opanowany, dobrze myśli i wie co jest najlepsze.

Głównie z tego powodu z reguły zostaje najemnikiem. :D

Pozdro.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT(Ricardo Kaka @ 09-02-2008, 14:27) index.php?act=findpost&pid=169269
jaką postać najbardziej lubicie, ja najbardziej lubię Diega nie wiem dlaczego


Ja też lubię Diega i nawet wiem dlaczego :D
To on w koloni karnej nauczył nas wszystkiego, można powiedzieć że jako jeden z niewielu wyciągnął do nas pomocną dłoń.
Potem w kolejnej części również służył pomocną radą.
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Generał Lee, jego honor, i ta chcę zemsty jakoś przemawia, że go faworyzuje.
Nie jest jak inni Najemnicy, jest to człowiek prawy i sprawiedliwy(Ale nie był posłem PiS'u :p), jego siłą jest mocny charakter, przez co przewodzi ludzi, którymi nie tak łatwo da się kontrolować.

Pozdrawiam
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Ja najbardziej lubie diego bo od jego zaczela sie nasza przygoda on nam pomogl i on nas uczyl. :rolleyes:
 

domkaxd

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
10
Ja najbardziej lbuie Lee i Cassie. Lee no tak po prostu przywódca i normalny gość. A Cassie no niepozornie trochę ygląda a ma tyle siły , że mnie zabiła dwoma machnięciami miecza....
 

Goran

Member
Dołączył
15.2.2008
Posty
85
Witam

Cholera... Żebym to wiedział wcześniej, że taki temat istnieje...
No dobra...

Zdaje się, że ze wszytkich postaci z G2, najbardziej lubię Angara. Jest fascynująco tajemniczy, a do tego był dobrym pracodawcą w Kolonii... Jest też świetnym wojownikiem (acz zbiedzili go trochę w stosuku do tego, co prezentował w GI (400 punktów trafień, 6 krąg magii itp.). I tylko on aktywnie wspomaga nas w ostatecznej walce ze złem...

Z góry sorry, ale nie mogę się powstrzymać...
CYTAT
Generał Lee, jego honor, i ta chcę zemsty jakoś przemawia, że go faworyzuje.
Nie jest jak inni Najemnicy, jest to człowiek prawy i sprawiedliwy(Ale nie był posłem PiS'u ), jego siłą jest mocny charakter, przez co przewodzi ludzi, którymi nie tak łatwo da się kontrolować.

Fakt. Jego zdolności przywócze są godne podziwu... Jednak nie zgodzę się, że jest człowiekiem prawym i honorowym.
Powiedz mi - czy widzisz coś prawego w jego - dość fanatycznej, rzec można - żądzy zemsty (o której sam wspomniałeś)?
Czy widzisz coś honorowego w jego obsesyjnym dążeniu do zgładzenia króla. Król (nie żebym go lubił, ale należy mu też oddać sprawiedliwość <_<) jedynie uległ naciskom wywieranym przez szlachtę. Taka już jest polityka... Za sprawą bariery szare masy Myrtany i tak nie przepadały za Rhobarem...

Nawet Lee w Górniczej Dolinie raczył napomknąć - "Król nie miał wyboru."(!!!)

Zakładając jednak, że śmierć - przynajmniej w jego przekonaniu - to wyrok sprawiedliwy dla króla...
To czy honorowe byłoby pozbawienia swojej ojczyzny przywódcy i, jakby nie było, autorytetu, w czasach gdy tak desperacko go potrzebuje??
Jak dla mnie Lee jest tylko chorym z nienawiści człowiekiem, który pozbawiony już jakiegoś większego celu, zaraz szuka następnego...
Nie chcę tu nikogo obrazić, ale nie potrafię zrozumieć takiego rozumowania.

Pozdrawiam
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
osobiście zgadzam się z powyższą opinią....w końcu knowania przeciwko lee prowadzili ludzie z otoczenia króla
natomiast on sam mając twarde dowody (chociaż spreparowane) musiał skazać lee..i tak poszedł mu na rękę i zesłał do koloni zamiast posyłać na szubienice...więc agresja i nienawiść lee do króla jest niezrozumiała i nieuzasadniona...w końcu na miejscu króla postąpiłby zapewne ta samo....
 

Geralt92

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
21
Ja najbardziej lubię Lee Wojowniczy i charyzmatyczny dowódca Najemników (oraz były generał armii Królewskiej ) ma w sobie to coś co przyciąga innych.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja najbardziej lubie Lee... Fajnie bylo pogadac ze starym kumplem z GD... Lubie go za odwage, chec zemsty i honor. Nie ma lepszego kandydata na przywodce Bezia niz Lee. :D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ja tam lubię dużo osób z tej części. Ale wybrałem trzy:

Lord Hagen - Na początku może zdawać się być tchórzem ale później pokazuje swój honor i odwagę. Przywódca wszystkich paladynów w Khorinis. Bardzo dobry wojownik.

Lee - przywódca najemników. Znamy go z pierwszej części gry. Nasz stary znajomy. Pragnie zemsty do króla Robhara za to co mu zrobił. I za to go lubię.

Diego - gdybym mógł dałbym tu całą ''paczkę'' ale jego lubię najbardziej. Znamy go z poprzedniej części.. A może lubię go tylko za tą zbroje cienia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom