Języki Obce...

Znany wam najlepiej język obcy to:


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.
G

Gray_Fox

Guest
Tiaaa..
Ja w mojej eks-szkole uczę się Niemca i Angola. Ogólnie z niemca mam 3, niezbyt sie nim przejmuje znam eine podstawy, cóż mysle że bedzie ok. Angielski mam jak u Sebka, dogadać się, dogadałbym się, ale z gramatyką gorzej a to właśnie podstawa lol
tongue.gif
Aktualnie mam 3/4. Innych sie jeszcze nie uczyłem
wink.gif


100 post ;]
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Co tu dużo mówić. Znam język niemiecki (uczę się go od 6 lat) Praktyki za granicą
tongue.gif
wink.gif
. Angielski znam tyle o ile tz. to co uda mi się przeczytać na kompie w gierkach lub filmach. Poza tym rozpaczam że nie uczę się języka angielskiego. Jest przydatny............ ahh co ja bym oddał za nauke j.ang. No na prywatne lekcje nie pujde bo starsi już nie wyciągną tyle kasy
tongue.gif
.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Angielski i Niemiecki to podstawa w mojej szkole. Chociaż Niemiec nie dolicza się do średniej :] dla mnie oczywiste obojętne. No niemieckiego mogłoby nie być, bo w europie bardziej zrozumieją nas ludzie po angielsku niż po niemiecku, zresztą dużo ludzi, wyjeżdża pracować w Anglii. Z drugiej strony wiele osób wyjeżdża do Niemiec pracować bo jest bliżej, ale tak samo można byłoby uczyć się szwedzkiego czy holenderskiego bo tam też ludzie jadą szukać pracy. Jeśli chodzi o porównanie angielskiego z niemieckim to prostszy jest angielski z kolei niemiecki trudniej wymawiać a jest mnie teorii niż w angielskim.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
No to ja znam niecki w stopniu heavy novice(ucze się go tylko z 7 lat w budzie) ale i tak nie przepadam za niemieckim.Angielskiego ucze się około w lata, najpierw rok chodziłem w 6 klasie a teraz mam w budzie no i też mam stopień medium novice:D.A polskiego ucze się już hooooo nie pamiętam i myśle że mam poziom master novice:D.A tak wogóle to środa to mój ulubiony dzieeń ma 2 polaki, 2 niemce i na szczęście 1 anglik uuufff :/
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Co do biegłego władania jakimś językiem to raczej tego o sobie nie powiem, ale dogadać się umiem. Uczę się angielskiego i niemieckiego.

Angielski - poziom średni - średnio zawansowany. Nie wiem jak to do końca nazwać.

Niemiecki - początkujący. Nie lubię tego języka. Jakoś dziwnie on brzmi.
rolleyes.gif


Polski (
biggrin.gif
) - tego to się uczę od narodzin. Raczej się dogadam.
tongue.gif


Innych się nie uczę, ale może kiedyś się pouczę, bo teraz to naprawdę potrzebne w życiu.

Ciekawy temat i mocno się rozrósł. Pozdrawiam.
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
No cóż może nie władam biegle językami obcymi ale zawsze coś tam umiem
wink.gif


J. angielski-od dziciństwa się go ucze. Rozumiem na tyle, że moge z dużym zrozumieniem oglądać BBC

J. niemiecki-eee... ucze się go od dwóch lat. Ten język jakoś nie podoba mi się. Ciężko mi się go uczyć. NIestety nie umiem na tyle żeby się dogadać.

Swoją drogą ciekawy temat. Pozdro!!
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Witam. Coz co prawda ucze sie Angielskiego od pieciu lat. Moze i mialem piatke na koniec roku ale to z tego ze jak pani zapowiada sprawdzian to z niego kuje. Kiedys tez sie spodkalem z Anglikiem i tez go nic nie rozumialem (moze tylko slowka jak: car, shool, what your name i tylko tyle <ale byly jaja
laugh.gif
> ).

Pozdro
wink.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Ja sie ucze języka angielskiego od 7 lat ... i całkiem nieźle mi idzie
wink.gif
Babke od anglika jest spox lecz gorzej z j. niemieckim
dry.gif
... Po prosu nienawidze tego języka . Mnie ten język to trzeba młotkiem wbijać . A co do innych języków mam zamiar sie uczyć francuskiego .

Spox temacik
wink.gif


Pozdro
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Kur.... dlaczego ja zawsze musze mieć przesrane.

-Angielski ucze sie od 2 lat ale nic nie umiem mam zrytą nauczycielke.

-Niemiecki ucze sie od 8 lat umiem sie dogadać ale szkoda że już sie niczego nie naucze. Trafiłem na najgorszą nauczycielkę w szkole.

Sorry za krótkiego posta ale nie umiem więcej napisać.
 

Siegheiler88

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
84
Angielski - podstawowy(mimo wszystko słowek najwiecej)
Afrikaans - podstawowy
Niemiecki - średnio zaawansowany.
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka! Umiem posługiwać się francuskim i angielskim. Francuski znam od czwartej klasy podstawówki, a angielski dopiero uczę się od gimnazjum [co nie znaczy że nie stykałam się z nim
tongue.gif
]. Mam bardzo dobre wyniki z tych przedmiotów /choć nie jestem typem kujonki
tongue.gif
/ .Kiedyś chodziłam tesh na hiszpański, ale jakoś mi nie podchodził ten język i zrezygnowałam (wiem jak jest 'cześć' - 'Ola!' z akcentem nad 'a'
smile.gif
smile.gif
)
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ehhh języki obce, moja jedyna szkolna pięta Achillesa,nauka ich przchodiz mi niestety jak krew z nosa i mam paskudny zwyczaj zapominania najprostszych słówek.Przez ok 6 lat uczyłem się angielskiego w którym umiem się w miarę porozumiewać.Co z tego skoro wraz z moim przybyciem do technikum musiałem zarzucić angola dla niemca. W sumie widze teraz wiele podobieństw między tymi dwoma językami.W deutschu umiem się w miare porozumieć,jednak o komunikatywnosci powiem jelsi zdam z niego maturke
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ja znam angielski w dość zaawansowanym stopniu, niemieckiego dopiero zaczynam się uczyć, a rosyjski....od 2 lat się uczę i całkiem nieźle wychodzi, od biedy chyba by mnie zrozumieli, chociaż wątpię
tongue.gif
I tak najbardziej lubię angielski
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
J. angielskiego ucze się od 4 lat, nieźle idze, ale bez lekcji prywatnych byłaby porażka, gdyż w Moim mieście to wogóle szkoły są jakies ubogie w materiał językowy, też staram się omijać gry spolszczone, żeby doszlifować. Od początku roku też w planie loekcji mam niemiecki, z którym mam problemy, ale co tam, trzeba się uczyć.
J. angielski - trudn ocenić, ale za 2-2,5 lata First powinien być.
J. niemiecki - Ich bin vorbereitet zu der Sprachunterricht nicht
tongue.gif
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
już od sześciu lat ucze się języka angielskiego i niemieckiego, ale pogać moge tylko po angielsku bo ten niemiecki to trorze nie dla mnie. Znam, jeszcze troszeczke ale to troszeczke rosyjski
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Znam troszke języków :
Polski
Łacine podworkową
I j angielski w pewnym stopniu
Sry za krotko poscik
rolleyes.gif
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Jak zwykle ostatni
biggrin.gif
.

English, uczę się 10 lat
biggrin.gif
, ale dopiero w gimnazjum zaczaiłem, jest eleganco, jak Świrus, za 2 lata myślę że First (FCE)

Deutsh, niestety Ish verstehe (tak się to pisze) nicht, mimo 4 lat nauki nie kumam nic a nic
sad.gif
. Gość który uczy nawet po polsku nie potrafi się poprawnie wypowiedzieć.

Jappanese
tongue.gif
, znam kilka słówek ale nie potrafię ich zapisać w żadnym alfabecie.

Paruski, alfabet, słówka, podstawy > Здраствуй > Zdrastwój(te) > dzieńdobry

No i to chyba tyle.

Żegnam
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Angielski - Uczę się, już dobre 6 lat. Podstawy umiem i dogadać bym się dogadał. Niestety nie przykładam sie do tego zbytnio. jak mam pisac coś po angielsku to kaplica. Wolę gadać twarzą w twarz bo wtedy się dogadam. A tak pisac i czytać oh my good....

Niemiecki - Uczę się, już drugi rok
biggrin.gif
Aktualnie mam 1 i nie umiem nic po za dzień dobry. Głupi jak but język.

Rosyjski - czytanie, pisanie itd. Masakra ;p Ale dogadać bym się dogadał.

Łacina - Umiem kilka zdań. Kiedys we własnym zakresie się jej uczyłem
smile.gif
Pozdrawiam
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Ucze sie angielskiego od 5 lat i mam nawet znośne wyniki nie wiem na jakim poziomie zaawansowania jestem ,ale myślw ze dogadałbym sie w jakiej prostej kwestji.


Niemiec- no cóż ich bin heute nich worbereitet i tyle na ten temat z pomoca paru kumpli maze sie wyjdzie na te 2
cool.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Zanm tylko Angielski, ale od nastepnego roku zaczynam sie uczyc niemieckiego.
Jeśli chodzi o mój angielski, to napewno sie swietne dogadam, ale listu nie napisze bo czesto nie pamietam pisowni.
sad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom