Języki Obce...

Znany wam najlepiej język obcy to:


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Ja tam zdałem maturę nową z angielskiego na 90%podstawową, a rozszerzoną na 60% Uczyłem sie języka 3 lata w liceum i świetnie sie dogadam! Wszystko to zasługą najlepszego nauczyciela jakiego znam (tu pozdrowienia dla Sztrexa). Niemieckiego uczyłem sie 8 lat i wcale się nie dogadam. To jest chory język:) Nie urażając nikogo!
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Szczerze mówiąc, prócz języka polskiego, znam jedynie angielski
cool.gif
. Angielskiego ucze się już ładnych parę latek (chyba już z 6 nawet) i mogę również przyznać, że język ten znam bodajrze najlepiej z naszego gimnazjum. Prócz tego, styczność miałem także z językiem niemieckim (przez rok- na szczęście), jednak nie polubuiłm go za bardzo...

Pozdrawiam...
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Oczywiście angielski. Ucze się go 7,5 roku i sądzę że poradziłbym sobie w praktyce, choć mialem małe możliwości aby się sprawdzić. Od 1,5 roku uczę się niemieckiego. Hmm właściwie to umiem minimum. Ale to i tak lepiej niż większość mojej klasy ^^ i pomyśleć, mój tata tym językiem włada doskonale
biggrin.gif
.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ucze się Angielskiego, Niemieckiego i znam kilka słówek po Rosyjsku. Jednak najlepiej władam językiem angielskim. Ucze sie go najdłużej i przychodzi mi to z łatwością. Mature też mam zamiar zdawać z Angielskiego, bo stwierdziłęm że nie dogadałbym sie z komisją np: po niemiecku
smile.gif
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Angielski znam na poziomie średnio-zaawansowanym. Umiałbym się chyba porozumieć z Anglikiem, ale musiałby chyba często sie powtarzać i mówić wyraźnie
tongue.gif
. Niemieckiego nienawidzę. Na szczęście nie jest u mnie obowiązkowy, więc niezbyt się go uczę. Umiem naprawde niewiele z niemieckiego a mam 4 na koniec
tongue.gif
. Nie ma to jak świetna sztuka ściągania. Wiem, że później nie dogadam się z niemcem ale nie mam zamiaru z żadnym niemcem gadać. Chyba, że po Angielsku
tongue.gif
.
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Oczywiscie najlepiej mówie po angielsku. I niema sie co dziwić bo to w końcu tego języka ucze sie odkąd skończyłem 5 lat
wink.gif
Z tych których się ucze to są to Niemiecki i Włoski.... A no i umiem się przedstawić, i powiedziec że mieszkam w Polsce po francusku
tongue.gif
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
ja uczyłem się francuza ale umiem tylko się przedstawić. za to angielski umiem dobrze, dogadać się czy coś i na tyle żeby gry po angielsku zaczaić
wink.gif

a osobiście to francuskiego nienawidzę im jedynie chwale że dragon balla przełożyli z chińskiego nic pozatym
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom