Języki Obce...

Znany wam najlepiej język obcy to:


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Witam.
Chciałbym zapytać was o waszą znajomość języków obcych.
Którymi językami umiecie się posługiwać? Które znacie w podstawowym, średnim, lub też zaawansowanym stopniu? Lubicie ich używać?
W ankiecie prosiłbym o zaznaczenie jednego języka, a w postach o wymienienie wszystkich znanych wam języków :> .
Ze swojej strony w miarę biegle znam angielski i w bardzo podstawowym stopniu niemiecki
smile.gif
.
Pozdrawiam.
P.S. Nie znalazłem tematu, jakby co to proszę moderatorów o jego usunięcie
smile.gif
.
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja uczę się angielskiego i francuskiego. Kiedyś uczyłem się nawet rosyjskiego, ale krótko (rodzice mówili, że mi się przyda
rolleyes.gif
). Zagłosowałem na angielski, gdyż uczę się go od pierwszej klasy i miałem tam lekcje codziennie. Z fancuskim nawet dobrze mi idzie (mam 5) a nauczycielka jest super(to chyba jedyna).

Pozdro
biggrin.gif


Ale z polskim u ciebie kiepsko : P Pisze się "francuski".
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Znam angielski w stopniu który moja nauczycielka określiła jako komunikatywny, a poza tym znam jeszcze podstawy rosyjskiego od pewnego Ruska który kiedyś pracował u mojego dziadka.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Ja , ich spreche auf deutsch
biggrin.gif
Najlepiej znany mi język to niemiecki . Angielskiego nie cierpię , chociaż potrafię się porozumieć z ludźmi mówiącymi po angielsku . Ruskiego nie znam , Francuza też nie
smile.gif
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Ja osobiscie bardzo dobrze znam angielski (zaawansowany) i bardzo podstawowy niemiecki jak Jay_Kay. Niemieckiegio nie lubie i nie cierpię. A pozostałych wogle sie nie uczyłem
smile.gif


Pozdro
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie powiem że czytamn wszystkie książki pokoleji po angielsku, ale cuś tam umiem, w końcu uczę sie ładne pare lat, umiem wiele ale i tak nie wszystko... zagłosowałem na angielski chodx niemieckiego też sie ucze, ale nie mam w tym wielu efektów(
tongue.gif
) Pozodtane przy angielskim chox muj niemiecki też muszę dopracować... Mój nauczyciel od angielskiego jest spox , ale nauczycielka od niemieckiego jest $$@&*(((_^%#$... może dlatego nie mam jakotakich efektów w nauce:D...



Pozdro
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja ucze się od 6 lat języka angielskiego i niespecjalnie mi to wychodzi. Miałem spotkanie z Anglikiem i nic nie czajiłem co do mnie gadał. Lepiej jest z czytaniem. Tekst po angielsku z pewną trudnością, ale przetłumacze sobie. O innych językach lepiej nie mówić. Kiedyś poszłem na pozalekcyjne zajęcia z niemieckiego to wyszłem w połowie lekcji
smile.gif
. Już więcej nie przyszłem.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja znam english w stopniu zaawansowanym, czasem nauczyciela zatyka jak coś mówi na lekcji
wink.gif
, ogólnie lubie angielski i zawsze jakoś łatwo mi przychodziło nauczenie się nowych słówek... Ale w szkole mam jeszcze (niestety) niemiecki, którego nienawidze. Ten język jest dla mnie kompetnie niezrozumiały, umiem tylko najbardziej podstawowe rzeczy...
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ja tam znam trochę Angielski. Uczę się cztery lat i prawie nic nie umiem. Jak bym miał się z kimś porozumieć to lipa. No ale co więcej pisać. Sorry za krótkiego posta.

Pozdro
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ankieta troche źle skonstruowana, ale to nic. A więc języki. Jestem na profilu językowym więc coś musze umieć
wink.gif

- j. angielski: od dziecka znam (nawet nie trzeba pisać, w szkole grupa pro-english I)
- j. niemiecki: 10 lat się go ucze (poziom zaawansowany, w szkole grupa pro-deutsch II)
- j. rosyjski: coś tam rozumiem i się dogadam w razie czego
- j. francuski ( dopiero zaczynam)
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Jako tako znam angielski, i jeszcze niemiecki... OMG... dwója. Chyba najgorszy język na świecie. Sprechst du deutch gut? Nein, ich spreche deustch gut nicht! Ich shule gehen end lezbijen, szajse, nienawidzę. Ile ja bym dał, żebym sie nie musiał go uczyć :/
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ja uczę się czwarty rok w Empiku i z moim angielskim nie jest źle. W mojej grupie nie jestem najlepszy, ale też nie najgorszy, taki pośrodku. Znam już podstawy, teraz jestem już w takiej grupie średnio-zaawansowanej. Mam zamiar zdać dwa certyfikaty, wyjechać gdzieś do Anglii, krócej mówiąc, chcę obcowac z językiem całe życie
biggrin.gif


A co do pozostałych... języków mam niemiecki w szkole i jedno co mogę powiedzieć o tym to straszna kicha... nauczycielka sux, język sux, ogólnie nędza... a wogóle jaki poziom anglika jest w szkole
rolleyes.gif
boshh...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
No Angielski to dziś podstawa, może tak znam dość dobrze wszystkie czasy prócz Przyszłych
ph34r.gif
. Dobrze, źle sami oceńcie
smile.gif
.
Nooo niemiecki, inna kwestia, to co tam wymagane opanowywuje na "3"-uje.
Tak szczerze to komunikować się z nIEMCAMI nie mam zamiaru, nie będe pisał dlaczego, ale domyślić się chyba nietrudno....

Pozdrawiam.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Jedynym językiem, którym władam dość biegle jest angielski... Umiem się dogadać z niejednym choć moja gramatyka trochę szwankuje i muszę nad tym popracować. Co do innych języków nigdy się ich nie uczyłem i chyba nie zamierzam
smile.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Hmmm, angielskiego uczę się chyba od początku mojuego nędznego żywota, niemiecki umiem trochę, w gimnazjum zaczełem się uczyć (jestem w 2g.) i kiepsko mi idzie. No i przez rok uczyłem się francuskiego, i nic już nie pamiętam
smile.gif


Pozdro
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Standardowo angielski, jak większość chyba. Radzę sobie dobrze. Jeśli chodzi o stopnie w szkole to też mam... dobre (4). Gry nie sprawjają mi za bardzo problemów. Jest ok :p
Jednakże po skończeniu gimnazjum chciałbym się wybrać do LO gdzie można się uczyć... rosyjskiego :] Przyjemny dla ucha język, bardzo zbliżony do polskiego, a ja wprost uwielbiam kulturę słowiańską. Ale tak czy inaczej nie ma piękniejszego języka niż nasz przecudowny polski. Tak pokrótce to trochę ze mnie chory patriota, a może nawet... nacjonalista :p

Ucze się też fracuskiego od 3 lat, ale że on jest nie obwiązkowy to... leje na to. Zryty język =.='
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja to nawet z ojczystym mam problemy
tongue.gif
A co dopiero o obcych mówić...
Ale ucze sie angielskiego i niemieckiego, jednak jak dotąd efektów jakiś super nie widać, dogadać się dogadam (Kali jeść, Kali pić) gorzej z gramatyką itp...ale moze dam rade...jakoś
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ja się uczę angileskiego od dawien dawna... przez trzy lata uczyłem się farncuskiego (zadziwiło mnie to że coś pamiętam
tongue.gif
) i teraz ucze się niemieckiego co jest straszne powtowrne bo te trzy języki mi się mieszają
biggrin.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Ja się uczę niemca. Choć mi się nie chcę to muszę, wiecie jaka jest szkoła, choć z niema jestem najlepszy (ale nauczyciel jest okropny i na dodatek ma downa). Kiedyś uczyłem się anglika lecz zrezygnowałem, niepodobało mi się na lekcjach, a były one nieobowiązkowe. Z gier (no praktycznie z jednej: Original War) uczę się Ruskiego (dobra, Rosyjskiego) na i nawet umiem coś powiedziec, jakieś tam pojedyncze słowa: poszedł, gówno
biggrin.gif
, co się stało (wiem to jest zdanie) itp. Z anglika nic prawię nie umien (no oprócz mniejszości przekleństw
biggrin.gif
). Pozdro


LoL zaczynam pisać długie posty
cool.gif
cool.gif
cool.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom