Ior Wita Się Z Wami.

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Miałem się przywitać, więc to robię. Mam na imię Michał, aktualnie mam 20 lat i pochodzę z Jaworzna (jeśli cokolwiek, komukolwiek to coś mówi). W internecie podpisuję się nickiem Iorven lub w skrócie Ior. Moją pasją po za grami są spacery, najlepiej w góry. Uwielbiam je gdyż tworzą niesamowite krajobrazy. Film, anime oraz manga. Aktualnie czytam Naruto. W książkach, filmach czy grach najbardziej interesuje mnie tematyka w klimatach fantasy, si-fi czy postapo.
 
Seria Gothic była pierwszą, którą pokochałem. Sam Gothic był jedną z pierwszych moich gier i ukończyłem go gdzieś koło 55 razy. Później ukończyłem również pozostałe części łącznie z niezbyt Gothicową Arcanią.
 
Gry Piranha Bytes chłonę w całości i w ciemno. Uwielbiam ich produkcje i każdą przeszedłem po parę razy.
 
Na stronę zaglądam już od paru lat, chodź wcześniej nie zarejstrowałem się tutaj na forum.
 
Zacząłem pisać swojego własnego bloga w którym będę opisywać swoje odczucia względem konkretnych produkcji.
 
A tutaj link do niego:       http://iorgames.blogspot.com/
 
Po za blogiem mam zamiar również stworzyć swój kanał na youtube, ale aby zacząć potrzebuję wymienić monitor i zakupić jeden program, aby uzyskać zadowalającą mnie jakość filmów. Wśród nagrywanych filmów oczywiście pojawi się Gothic.
 
No i to chyba na początek na tyle. A więc witam i pozdrawiam bardzo serdecznie.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
No cześć. Baw się dobrze, parę osób z władzy już poznałeś więc mniej więcej kumasz co się dzieje. :D
Powodzenia i zostań na dłużej.
 

Kujaw

Członek artystyczny
VIP
Redakcja
Dołączył
24.2.2014
Posty
209
Cześć, ja też pasjonuje się spacerami w góry, na szczęście mam ich pod dostatkiem wokół siebie, piątka :)
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Plus za góry, plus za fantasy.
 
Zaglądaj i pisz częściej :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Łojeżu, łojeżu, co za wysyp nowych nastąpił. Witaj, czuj się dobrze, przysparzaj temu forum sławy, aby rosło w siłę, a Gupki żyły dostatniej. Amen.
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
No ja mam kawałek drogi w góry więc cieszę się każdym możliwym pobytem w ich okolicach. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witaj :), mam nadzieję że będzie ci się chciało nas częściej odwiedzać, być aktywnym :)
 
ten blog w "skąd:" jest praktycznie nie czytelny :), możesz sobie dać link w sygnaturze, i w profilu też jest miejsce na takie info
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
a tak naruto

druga czesc est spoko do walki z painem

potem to juz tylko

starczy powiedziec ze sie zawiodelm

chcesz poczytac inna dobra mange daj znac

 
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
@abisynka
Już wpisałem normalną nazwę w skąd.
 
@psyched
Ja niestety też mam daleko. To tak dla pocieszenia :)
 
@Ego
Ja tam dalej to lubię czytać. A możesz też podać co to za manga.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Z fantastyki się na szczęście wyrasta, więc jest jeszcze dla Ciebie nadzieja : )
 
Cześć!
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
No nie wiem Arven bo właśnie próbuję napisać własną powieść. Pracuję nad nią już 9 miesięcy i mam zaledwie zalążek, zarys tego co planuję. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ale chciałbym być pisarzem na miarę Tolkiena czy Sapkowskiego, którzy dla mnie są fenomenalni.
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Kostek, zmień mu tytuł na misiak
 
 
WRESZCIE KTOŚ KTO TEŻ WIELBI TOLKIENA!
 

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
Cóż nie mogę go nie lubić, Mam w swojej kolekcji książki z trylogii Władcy Pierścieni, Hobbita i Silmarillion, Dodatkowo filmy w wersji rozszerzonej Władcy Pierścieni i planuję do niej dodać trylogię Hobbita. Z gier mam Bitwę o Śródziemie, Wojnę na Północy i Lego Władca Pierścieni.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
czyli mamy pisarza :D, przydasz się nam !
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Nie pozostaje mi nic innego jak również powitać kolejnego pasjonata Gothica. Miło, że czytasz nas od kilku lat, mniemy nadzieje, że nie pożałujesz, że się zarejestrowałeś. Osobiście myślę, że warto.  Ja z fantastyki też nie wyrosłem i chyba dobrze. Jeśli chodzi o Sapkowskiego i Tolkiena to też czytałem sporo ich dzieł i jak dla mnie są na szczycie jeśli chodzi o pisarzy w tej  dziedzinie.
 
Fajnie, że jesteś z nami, obyś został na dłużej.
 
PS. Ja też mam daleko do gór i to bardzo ;)
 
Do góry Bottom