Infekcja Na Forum

Maria

New Member
Dołączył
16.3.2016
Posty
60
Tak reaguje przeglądarka Opera, kiedy wchodzę na stronę forum. Czy macie podobnie? 
 

Attachments

  • Przechwytywanie.PNG
    Przechwytywanie.PNG
    56,6 KB · Wyświetleń: 18

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Na chrome raczej w porządku ale właśnie wyskoczył mi komunikat avasta o wykryciu zagrożenia. Coś mi świta, że taki komunikat miałem już wcześniej, więc to druga akcja. Romuś może byś to jednak sprawdził, kiedyś jakiś tam problem był pamiętam...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Występuje to od jakiegoś czasu. Nie ma nic złego, po prostu jakaś spamerska rosyjska strona dodała naszą jako źródło botów, a tak nie jest. Sprawa została wyjaśniona - jesteśmy czyści, ale ostrzeżenie już nie zostało usunięte. Paranoja.
 

Maria

New Member
Dołączył
16.3.2016
Posty
60
Warto może jednak zerknąć, ale może to być fałszywy alarm. Tak czy inaczej może to odstraszyć ewentualnie chętną osobę do zajrzenia na forum. 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Było już to pisane do tamtego serwisu o to. Pisali, że zdejmą oskarżenie, ale wciąż jest. Ale co jak co, jest to z deczka denerwujące i odstrasza innych.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Ogólnie coś też u nas siedzi, że jak z zewnętrznego linku wchodzisz na forum, to przenosi na inną stronę.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
pisałam jakiś czas temu do romka nt tego co napisał d.fenix, odpisał mi że to przeglądał... znów go  ścignę by sprawdził :)
 

morawcik

New Member
Dołączył
13.1.2016
Posty
226
W firmie mieliśmy to samo z jedną stroną, spróbujcie napisać do Google.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ok, dzięki morcik, spróbujemy bo to upierdliwe dla nas, może odstraszać innych
 
edit: podczas zatwierdzania postów wywaliło mi jakieś krzaki, dopiero po chwili wskoczyło wszystko, czy ktoś ma podobnie? i czy tyllko mi zmieniła się wielkość liter na sb?
 
i na samej górze forum mam takie coś 
 
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/kacperex/domains/gothic.org.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1759) : eval()'d code on line 807
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Tak, tak. Wszystko przez zmianę php ale ogólnie forum się trzyma :p
Przynajmniej to przekierowanie na dziwną stronę nie występuje, przynajmniej ja już nie mogę tego w jakikolwiek sposób wywołać.
PS: Też mam te krzaki po napisaniu posta.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wydało się :p, romano wróci, romano naprawi
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Problem nadal występuje
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
romek coś tam działa w tym kierunku, na razie bez efektu ;/
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wydaje mi się, że problem został zażegnany :)
 
Proszę dajcie znać gdyby przekierowania na ten dziwny adres, lub komunikaty o niebezpiecznej witrynie nadal występowały.
 
Do góry Bottom