Imie naszego bohatera??

Status
Zamknięty.

jaret

New Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
1
Moża ja jestem mało spostrzegawczy, ale doszło do mnie przed chwila taka myśl, że nie wiem jak nazywa sie bohater gothic'a, Diego nie pozwolił mu się przedstawić i kicha. Moża ktoś wie jak sie nazywał a jak nieto może jakaś ciekawą propzycja.
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
o to właśnie chodzi w tej grze!!w g2 smok-ożywieniec mówi nam że nie mamy imienia tak jak on nie ma imienia!!
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Wybacz że uraże ten temat, ale to jest najgłupszy temat wszech czasów!
Gratulujemy! Chłopie nasz bohater nie ma Imienia także wiesz nie zakładaj takich tematów, bo to jest takie głupie pytanie,że(nie będę mówił)! Mówią na niego Beziimienny (Pamiętaj: Imie pisze się z dużej litery
tongue.gif
!)
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Magu, gratulacje za czytanie ze zrozumieniem. Tam jest proźba o propozycję imienia, skoro na pewno Bezu nie ma go. A wątpliwości co do spotkania z Diegiem, rozumiem. Też się nad tym zastanawiałem. W końcu na początku Noname chce się przedstawić, a Diego mu nie pozwala. Wniosek: PB robiąc G1, nie pomyślała o G2. A ty Magu się niepopisuj i nie jeźdź po innych. Przecież dobrze wiemy, że twoja historia jest też bardzo ciekawa.
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
moja propozycja to nazwanie Bezimiennego mr.Anonimem już to widze guru Baal Anonim lol
biggrin.gif


A może tu chodzi oto że w G3 nasz hero dowie sie jak sie nazywa itp. i za ten fakt otrzyma duużo doświadczenia:czyli coś ala Planescaspe Torment.




PoZdRo
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Jeśli miałbym już go jakoś nazywać to najlepiej słowiańskim imieniem... na przykład:
- Zdzisław
- Eugeniusz
- Stefan
- Marian
Jeśli się nie podoba, to może być:
- Rodrigo
- Esteban
- Borito
- Mariachi
Jak dla mnie on zawsze pozostanie bezimienny (to nie jest imię, dlatego z małej litery) nieważne co PB wymyśli...

In nomine Patri et Fili et Spiritus Sancti. Glifion.
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
Jeśli miałbym już go jakoś nazywać to najlepiej słowiańskim imieniem... na przykład:
- Zdzisław
- Eugeniusz
- Stefan
- Marian
Jeśli się nie podoba, to może być:
- Rodrigo
- Esteban
- Borito
- Mariachi
Jak dla mnie on zawsze pozostanie bezimienny (to nie jest imię, dlatego z małej litery) nieważne co PB wymyśli...

In nomine Patri et Fili et Spiritus Sancti. Glifion.
doadałbym do tego:
Stanisław
Wiesław
Mieczysław
Gothi*
Robert
Mike
Angus
Sharegul

*nie daje nagrody za zgadnięcie kto to dopisał. Po prostu nie mogłem się powstrzymać =]
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE QUOTE Jeśli miałbym już go jakoś nazywać to najlepiej słowiańskim imieniem... na przykład:
- Zdzisław
- Eugeniusz
- Stefan
- Marian
Jeśli się nie podoba, to może być:
- Rodrigo
- Esteban
- Borito
- Mariachi
Jak dla mnie on zawsze pozostanie bezimienny (to nie jest imię, dlatego z małej litery) nieważne co PB wymyśli...

In nomine Patri et Fili et Spiritus Sancti. Glifion.
doadałbym do tego:
Stanisław
Wiesław
Mieczysław
Gothi*
Robert
Mike
Angus
Sharegul

*nie daje nagrody za zgadnięcie kto to dopisał. Po prostu nie mogłem się powstrzymać =]

Dlaczego nie? To przecież takie trudne... eeeeee... Mag Wody? Gratulacje, wygrał pan kopa w dupę na raty i tytuł Najgłupszego Użytkownika Forum. Cieszymy sie razem z panem! (PS. nIe chodziło o Maga Wody czy Gothiego... sami sie domyslcie, ale nie przyznaję nagrody).

A moja propozycja na imię? ... może Grim? Albo Verdin? Albo Merolock? Albo jakies imie w tym stylu... jak dla mnie o jego imieniu powinno sie dowiadywac w filmiku końcowym Gothica 3 albo 4 albo 5, jesli powstaną...
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
Gothi* ciekawe imie dla naszego bohatera już to widze
Smok Ożywieniec:Zabije cie ja nie mam imienia masz *** Gothi*
Gothi*:ciah ciah hurra wygrałem!!! :twisted:
bez obrazy
co powiecie na imie Merlin??
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
a mi sie wydaje tak:kiedy juz bedzie całkowicie finito z naszym bohaterem i bedzie chciał sie komus przedstawic to w ostatniej chwili kipnie,i tak to bedzie nie happy end,bezimienny był bezimiennym, jest i będzie!!
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
QUOTE pisze ja bo to ty nim jesteś coś jeszcze??

OMG, aż mi szczena opadła... przecież każdy wie, że "ja" to skrót od Jared ;] na jego miejscu też mówiłbym ja a nie Jared bo to dosyć głupie imię...
Post2:

najlepsze jest chyba Jack

albo Fred
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
a moze Jarek?bo Merlin Mongo to chyba imie dla hipisa albo małpy,jak sądzicie?
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
Merlin Mongo??imie dla małpy??nie ma co miłe określenia
biggrin.gif

Jared tez nie pasuje
Damian,Daniel, a może Draco??
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
QUOTE Nie Samurai Jack-TOONAMI
biggrin.gif
:D
nie pisesek rexsio na TV polonia!!!!
Najlepsze Imie to Bezimienny i tyle
 

olszes

New Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
7
Pewnie imię bedzie miało coś wspólnego z Innosem np. Zdzisław Innossowski.
smile.gif
Ale to idiotyczne, że w G1 chciał się przedstawić chociaż jak wynika z G2 nie ma imienia :?
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Nie no skoro to niemiecka gra to powini mu dać na imię Adolf
tongue.gif
Albo jakieś popularne imię pokroju Alfons, Ildefons albo Józef...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom