Ile Widzisz Twarzy?

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362

Sprawdźcie waszą spostrzegawczość.
najpierw 1 raz zobaczcie, potem idźcie gdzieś na 5 minut i zróbcie to drugi raz.
Jak już sprawdzicie wszystko to wejdźcie w link na dole posta.

Za 1 razem dojżałem 8 twarzy, potem po kilku minutach jak lookłem znowu 12(LOLXD),
Teraz znalazłem 13, ale to chyba jest źle, to jedna z tych 12 twarzy, jest częściowo częścią tej ostatniej.










CLICK
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Najpierw dojrzałem 9 twarzy. Ale nie chciało mi się czekać wiec kliknąłem na link. Faktycznie jest ich 12. ;] Ale te najmniejsze są trudne do zobaczenia wiec się nie dziwie, że nie zobaczyłem ich od razu.

Fajna rzecz. ;)

Pozdro.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Heh gdzieś już widziałem ten obrazek. Za pierwszym razem przyglądałem się uwarznie i naliczyłem 10 twarzy... Po chwili spojrzałem po raz drugi i naliczyłem ich 11... Szukałem i szukałem 12stej ale jej nie widze... Nawet po skorzystaniu z pomocy linku wiem gdzie owa 12sta się znajduje ale dalej nie widze tam twarzy tylko źródełko xD Lubie takie testy na spostrzegawczość ale raczej nie wychodzą mi zbyt dobrze xD Pozdro
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Cóż, można by pomyśleć że temat spamerski, ale teraz na forum mało jest ruchu, a ja lubię takie testy ^^.
Gdy pierwszy raz zobaczyłem na obrazek, przyznaje od razu że nie przyglądałem się dokładnie tylko tak spoglądnąłem (jeszcze jak w SB żeśmy pisali ;p) i znalazłem 4 twarze.. Wyłączyłem.. Kilka godzin później, a dokładniej przed chwilą gdy pokazałeś ten temat, przyglądnąłem się uważnie i znalazłem 10. Nawet za pomocą twojego linka nie mogę znaleźć tych dwóch xD. Chwileczkę.. Teraz mam 11.. Ale tej ostatniej nie mogę.. Poczekajcie, pobiegnę do babci po okulary :p.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Heh, modne to było w sb :p.
Najpierw naliczyłem 10 twarzy, potem 11, 12 nie mogłem znaleźć- teraz widzę ;).
Bardzo fajna rzecz :D.


Pozdrawiam.
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Lol ale odlot ja normalnie zauważyłem 10 i potem kilknąłem w link. Ale pamiętam, że jeszcze kiedyś widziałem takie zadanie z ... delfinkami tylko nie wiem, gdzie było jak to znajde to prześle wam link.

Edit: Znalazłem te delfinki to jest skopiowane ze strony o silkroad ale ten koleś pisze że też to kopiował więc ... :p I radze otwierać linki bo czasami może nie wyjść :p

Jak jakieś linki nie działają to tutaj macie link do tematu oryginalnego : http://www.silkroadonline.com.pl/forum/ind...p?topic=11640.0

"Przeglądałem fora w necie i znalazłem coś ciekawego ; p k, nie rozpisuje się ; >

1. Przeczytaj tekst, czytaj normalnie, nie tak jak jest napisany.

Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu. Dzjiee się tak paoinweż ldzkui usmył nie cztya kdaeżj lriety po keoli lecz słwoa jkao cśłaoć. Nmietiswoae, co? No cóż, a ja zwasze małelyśem, że ogrifrtoaa jset wnżaa. PS: Gdzieś to przeczytałem i pomyśałem, że warto to przesłac dalej. Nie znam pochodzenia tego tekstu.

2. Czy coś się kręci? ; d (tutaj trzeba powiększyć obrazek)



3.

Badania dowiodły, że małe dzieci nie zauważają na zdjęciu pary w intymnej pozycji, ponieważ nie mają wspomnień związanych z takim scenariuszem.

Dzieci widzą dziewięć delfinów.
Ten test ma określić, czy jest jeszcze ratunek dla twojego umysłu. Jeśli masz problem z odnalezieniem siedmiu delfinów w ciągu sześciu sekund, nie ma już ratunku.



4. Chcesz trochę zbałamucić swój wzrok i umysł?

Tak? To patrz na obrazki.



and



5. Skup wzrok na krzyżu pośrodku obrazka, po chwili zauważysz, że poruszająca się czerwona kropka robi się zielona!!! Popatrz na krzyż trochę dłużej i zauważysz, że wszystkie kropki z wyjątkiem zielonej znikają.



6. I moim zdaniem najlepsze.
Rób dokładnie to co jest napisane w instrukcji.
1) Skoncentruj wzrok na 4 małych kropkach pośrodku obrazka i patrz na nie przez 30 sekund
2) następnie spójrz na ścianę w pomieszczeniu w którym się znajdujesz.
3) pojawi się jasna plama
4) mrugaj bardzo szybko by zobaczyć postać
5) Kogo widzisz?




###
Tekst w większości skopiowany, więc jeśli macie jakieś zastrzeżenia to nie kierować ich do mnie : p" Jak by co to to jest cytat tylko nie daje w tagu bo będzie mniejsze.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Od razu 11 twarzy i za cholire nie mogę dojrzeć więcej, choćbym nie wiem jak chciał.
Swoją drogą lubię takie bajery. Zawsze dobrze się bawiłem rozgryzając te złudzenia.
To co zapodał Gortal także dobre ;]
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Hehe, przednia zabawa :D.
A w 6 chyba wiem co wyjdzie :). Kiedyś na lekcji religii weszliśmy na pewną stronkę, w której to było :p.


Pozdrawiam.

Edycja: No właśnie o ten obrazek mi chodziło :D. Normalne objawienie :D.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Gortal, świetne :D.
1. To akurat wiedziałem. Czytając zwracamy uwagę na pierwsze i ostatnie litery słowa. Reszty się domyślamy.
2 i 4. Fajne złudzenie.
3. Delfiny łatwo znaleźć.
5. Dobre.
6. widzimy twarz Jezusa. To jest najlepsze.
Warto sobie to zrobić, jednak wejdźcie w link, bo Gortal źle skopiował ;)
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
LOL nie widzę ani jednego delfinka :D;) , co do jezusa to się nawróciłem bo nagle jego twarz pojawiła się przede mną xD :D.Fajne to przyznam ,widziałem to ,ale nadal mnie to zaskakuje .......hehe


EDIT:O dopiero teraz zauważyłem :DxD hehe ,wystarczyło tylko wytężyć wzrok i nie patrzeć na stosunek hihihh :)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Znalazłem jeszcze kilka, pozwólcie że je tutaj zamieszczę:

1. Kolejna zagadka z głowami.. No to ile ich widzisz?

ilewidziszgwfq1.jpg

http://img123.imageshack.us/img123/7592/ilewidziszgwfq1.jpg

Ja się nie przyglądam za bardzo i widzę 6 : )

2. Ile słoń ma nóg?

slonhd0.jpg

http://img251.imageshack.us/img251/2644/slonhd0.jpg

Ja widzę 4 ;]

3. Czy linie są proste czy krzywe?
pasylj7.gif

http://img250.imageshack.us/img250/9443/pasylj7.gif

Ja mniemam że proste ;p..

Oczywiście znalazłem to w internecie, nie jest moje ;]. Komentarze ofc moje xD.
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Ja się dopatrzyłem 10 głów w czym jedna to chyba nawet Stalina a z drugiej strony jest Bruce Whilis. Z tym słoniem to widziałem ale też czaderskie. A te linie to masz racje na prawdę są proste :p czaaad.
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
ZA pierwszym razem w rys. jodła 11 twarzy u AS wszystkie. Jeśli chcecie tego więcej to wbijać na
http://adonai.pl/relaks/. Co tu więcej pisać- życzę rozwiązania.
Dobre:


Popatrz przez jakiś czas na obrazek
następnie zamknij oczy i odchyl głowę do tyłu.
Żarówka będzie się świecić

i


 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Jeśli chodzi o te twarze Jodła..., to ja chyba jestem jakiś nie ten teges, bo ja tam 14 twarzy znalazłem XD Swoją drogą - takie rzeczy są fajne, czasami można się ździwić, czasami pośmiać - osobiście lubię tego typu zagadki.

Pozdrawiam
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Bez wiekszego przygladania sie widzialem 6 głów, potem faktycznie stopniowo zaczałem widziec ich wiecej ;p
Wiekszosc z tych zagadek widziałem juz wczesniej, kilka jest dla mnie nowością i wydają się bardzo fajne :) Warto czasem wytężyć umysł ;]
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Twarzy (z pierwszego postu) zobaczyłem najpierw 10, za drugim razem - 11. Problem w tym, że 11 widziałem, choć w tym drugim linku zaznaczona nie była ^^

Reszta obrazków- sztuczek optycznych też jest niezła, choć większość znam :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Twarzy naliczyłem 11, ta 12 jest jakaś niepełnosprawna, więc jej nie liczę. U ASa znalazłem 10 twarzy, nie wiem jak powinno być. Słoń nie ma ani jednej nogi, bo każda linia zaczynająca się na przedniej części uda, kończy się tylną częścią stopy... To nie noga :D 9 delfinków znalazłem. Linie są faktycznie proste, a te ruszające-nieruszające się kółka przyprawiają mnie o mdłości... Łatwo oszukać mózg człowieka i udowodnić, że oko nie jest idealne. Wydaje mi się, że ten "ruch" jest wywołany kolorami tych kółek.
 

Zipero

Debile
Dołączył
31.5.2008
Posty
17
Na tym pierwszym obrazku widzę 15 twarzy... Ja jakiś nienormalny jestem, czy co. Jakby sie uprzeć, to nawet 16.
Na tym drzewie, od Anioła stróża, za 1 razem tylko 2, teraz 12.
Gortal, to z Jezusem już widziałem, ale fajne. Tych delfinów za chiny nie potrafię znaleźć, a ten tekst, mnie zadziwił nieźle.
Ta żarówka od Roioana nie działa.
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
No to ja jestem dobry, ale jeszcze nie paranoik :) Widzę twarzy 10 i jestem ze swojego wyniku zadowolony. Kilka jest ukrytych ale większość rzuca się w oczy.
 
Do góry Bottom