Ile sily magiem

Status
Zamknięty.

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ile sile magiem bo ja mam 90 i rubinowe ostrze i troche lipne jest na orki i smoki a run to w 4 rozdziele nie ma jesteszcze takich koazcki wiec jak musliscie pobic gdzies do 110 i miecz dobry miecz poltora reczny czy wlaczyc tym i w mane pakowac bo mam dopiero na 29lvl 105 many :oops:
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Moim zdaniem magiem to te z 50 do 80 po co więcej a jak już masz tyle siły i ten miecz to może zrób rune bryłe lodu i po zamrożeniu przeciwnika zabijaj z combosa i tyle
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
mam juz rune bryly lowu to wiem ale najbardziej mnie wkurza ze ten miecz jest taki krotki bo ja milem dobry dlugi miecz to byl dlugi a ten taki kruciutki moze dobry poltora reczy mjiecz by byl dluzszy ??
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja jak grałem magiem to jak miałem 4 krąg to miałe 250 many :twisted: a siły 70 ale używałem magicznej różczki bo ona dodaje many. A w czwartym kręgu jest silna runa błyskawica zabija orka wojownika na trzy strzały a bieże 30 many ty masz troszke mało to możesz miec problem. Ale weź sobie załuż pierścienie i amulet kapłana tą różdżke i jeśli jeszcze nie jadłeś ciemnych grzybków to je zjedz 50 grzybków 5 mana jeśli je sprzdałes to je odkup to bardzo przydatna rzecz. Ja na grzybkach zarobiłem z 30 albo 35 many
 
P

Pan cienia, Inubis

Guest
Ja garm magiem z 200 many, a siły 85. Mag siły zabardzo nie potrzebuje.
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
jak ci to ostrze nie pasuje to do dobrego miecza półtoraręcznego trzeba aż 130 zręczności no chyba że masz Betty miecz Skinera która ma takie same obrażenia jak ten miecz półtoraręczny ale wymaga do noszenia mniej bo zręczności 90 może też kup rapier obrażenia 100 wymaga 50 zręczności albo mistrzowski miecz obrażenia 120 wymaga 60 zręczności
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
przepraszam ze to nie na temat ale chyba nie warto robic balaganu z powodu czegos takeigo..

tez gram magiem i chcialem zapytac czy tabliczki odczytywac od razu lepiej czy czekac az mi ta siła wzrosnie za jkis czas??
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja odczytywałem odrazu bo nie opłaca sie czekać na koniec z nimi bo ładowanie w jeden punkt umiejętności 5 punktów nauki poprostu sie nie opłąca. A mana siła czy zręczność jest Ci potrzeban już teraz a nie jak już będziesz kończył. Zyj chwilą
tongue.gif
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Najwięcej PN pakuj w manę i uczenie się zaklęć dlatego,że jesteś magiem i atakujesz czarami,a nie np. Paladynem.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja w Gothicu 2 mialem 30 sily
biggrin.gif
:D i nosilem samodzielnie wykuty miecz
biggrin.gif
:D zreszta i tak kozystalem z czarow niz broni... bron mialem tylko i wylacznie na zwierzeta cienkie na ktore nie warto marnowac many...
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
tylko ze poki co moj mag lepiej walczy i chce zeby byl mistrzem w dwurecznych i zeby nosił konkretny miecz

zdecydowanie preferuje walke niz magie

ale pozostałymi "walczącymi bardziej" klasami juz przeszedłem zwykłego Gothica II
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
To oże graj kim innym bo jak wiadomo magiem chodzi głównie o to aby walczyć magią a miecz może pomuc ewentualnie na słabsze istoty
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja w sile bym nic nie dawal tylko to co z tabliczek itd i bym zdobyl szpon i spoko
biggrin.gif
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
czyli co??
kurde za duzo grałem zbrojnymi
biggrin.gif


jesli ktos moze to niech napisze jak najlepiej inwestowac w maga
na razie mam 14 poziom i 61 sily 15 zrecznosci 30 many i 30 % w dwurecznych 2 krag
z gory dzieki za rady
 

Pagenafein

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
31
Według mnie, nasz przyszły pyromancer (Magus Ognia) powinien wyglądać tak:
1. Jak jesteśmy nowicjuszem (lub jeszcze wcześniej) inwestujemy w broń dwuręcznądo 31%. Dlaczego? Później uzyskamy dostęp do pik i buław drzewcowych, a po niektóre dodają nam punktów many.
2. Jak już zostaniemy magiem, uczymy się alchemii, a w szczególności eliksiru ducha. Jednakże nie wykorzystujemy go na początku. Na początku bycia magiem inwestujemy w nauke many od nauczycieli (bardziej sie oplaca).
3. W siłe inwestujemy z tabliczek, itp. tyle, zebyśmy mogli korzystać z jakiejś piki (np. pika Wodnego Kręgu).

Większość moich rad dotyczących bycia Magiem Ognia wyczerpałem. Mam nadzieję, że ktoś z nich skorzysta.
 

Neckromanta

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
Ja jak grałem magiem to siły miałem 20, a zręczności 60 i chodziłem z mieczem mistrzowskim, który zadaje 120 obr. Miałem 30% 1h, mana 200, no i czary...
 

lee_najemnik

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
39
ja mam 200 siły i 200 zręczności smoczą zgubę i ciężką kuszę a jestem w 3 rozdziale

Post nie na temat, za krótki. Ostrzezenie.- bobek_666
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
to chyba nieźle czitujesz albo ściemniasz
poza tym przeczytaj że chodzi o maga - nie wyobrażam sobie maga z 200 punktami siły zręczności i umiejętnościa strzelania z kuszy zwłaszcza w Nocy Kruka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom