Idol

Status
Zamknięty.

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
W tym temacie chodzi mi o polsatowski program "Idol". Piszcie co myślicie o tym programie czy jest potrzebny, czy to tylko beznadziejny program. Ja oglądałem wszystkie cztery edycje i powiem, że taki programy są potrzebne do promowania talentów. We wszystkich czterech edycjach było wiele sporych talentów, ale nie wszyscy umieli sobie poradzić po programie. Np. Kszysztof Zalewsi, Alicja Janosz. Byli też tacy którzy po programie radzili sobie świetnie np. Monika Brodka, nie przepadam za nią ale odniosła sukces w Opolu tylko dzięki temu programowi. Pod koniec wymieniejcie osoby z idola które najbardziej wryły się wam w pamięć. Z tych co pamiętam mogę wyminić :
Szymon Wydra, Ewelina Flinta, Tomasz Makowiecki, Alicja Janosz, Ania Dąbrowska, Paweł Nowak, Kszysztof Zalewski, Monika Brodka, Paweł Kowalczyk, Sławek Uniatowski, Maciej Silski i Bartek Szymoniak.

PS.1 Wypowiadajcie się, ale jeśli ktoś nie oglądał lub tesh nie zna się nich lepiej siedzi cicho.

PS.2 Można o tym temacie pisać dość długo więc niech te wasze posty (o ile jakieś będą) mają te pięć linijek.
 

Gor Na Drak

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
65
no tak może i jest potrzebny taki program ale tak jak wspomniałeś po sukcesie w takim programie zwyciezcy poprostu sobiue nieradza sqa wyjatki juz przez ciebie wspomniane no coz ja lubie ogladac tylko poczatek edycji te takie eliminacje mozna sie troche posmiac czasami
POZDRO
tongue.gif


Masz szczęście, że dopisałeś te "POZDRO" bo... u, było by ostrzeżenie :pPPP - ozi
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ten program chyba służył do promowania jury, bo to na nich skupiała się prawie cała uwaga. "Talenty" były tylko dodatkiem... Oglądałem raptem pare kawałków, zazwyczaj przy jedzonku i nie ciągnie mnie do czegoś takiego... Zwykły shit jaki polsta zwykł nam prezentować...

...ale to oczywiście tylko moje, prywatne zdanie.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Mi sobiście się bardzo podobał ten program. Też oglądałem wszystkie cztery części i nawet się tym interesowałem, ale muszę przyznać, że rzeczywiście promował jur, a szczególnie mojego ulubionego Kubę Wojewódźkiego
biggrin.gif
. Weług mnie Wojewódźki ma najlepsze teksty które często doprowadzają mnie do łeż (w prpgramie Kuba Wojewódźki częściej, ale i tutaj nie było źle). Myślę, że ten program jest potrzebny bo jednak kilka osób zostało odkrytych, kilka osób zmarnowało to co wygrało, a kilka osób nie wygrał, ale i tak zrobili większą kasę od innych (sukcces
tongue.gif
).


Pozdrawiam
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Ja oglądałem wszystkie edycje idola, całą czwórkę. Program fajny, jak już ktoś wspomniał, promuje talenty, ale momentami jury mnie wnerwia. Nie mówiąc o wojewódzkim, bo on jest bekowy, ale prokop i maleńczuk to masakra. Jury daje do programu więcej takiego show, bo oni czasem tak jadą po ludziach, że szkoda gadać.
Jest parę osób, które zapamiętałem z idola, ale nie chce mi się wymieniać. Powiem tyle: najsłabsza była II edycja, była beznadziejna, nudna i mi się nie podobała.
A tak naprawdę bym nie oglądał idola, gdyby nie siora, która pilnuje by w sobotę o 8 był tel na polsacie. Gdyby nie ona, bym nie oglądał.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ja oglądałem wszystkie 4 edycje, ale tylko eliminacje, bo później to się udy robią, jak już nie ma kosmitów
biggrin.gif
. Ale trzeba przyznać, że najbardziej ten program pomógł Kubie Wojewódzkiemu, o którym usłyszałem dopiero w tym programie...
A tak najbardziej z idoli wypromowanych przez ten program, to lubię chyba Szymona Wydrę. A Ali Janosz to po prostu nienawidzę... Dzięki Bogu już jej nigdzie nie słychać.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja oglądam czasem jak nie mam co robić i oglądam telefizje a nie ma nic lepszego. często mam zwałe z tych "idoli" bo oni tam takie szopki odwalają, że koniec. Prowadzący programu tez ,są spoko i naprawde potrafia przywalić mocnym tekstem w strone naszych debiutantów.
Czy Idol może wykreowac gwiazde??? Nie, mam przykład juz 4 idoli którzy po wygraniu konkursu finałowego nagrali jedna czy dwie lamerskie płyty i tak ich kariera sie nie rozwineła jak bysmy tego oczekiwali
smile.gif

Ale warto Idola ogladac ze wzgledu na pojechanki w wykonaniu Kuby
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Jak dla mnie był to beznadziejny(a moze dalej jest, nie wiem bo oglądałem tylko kilak odcinków pierwszych 2 edycji) Który z artystów(zwycięzców) zrobiuł jakąś zawrotną kariere, żaden. Inni uczestniczy hymm może nawet. Ale wszystko by mogło byc gdyby nie to jury. Przecież oni zamiast oceniać i mówić co jest źle to się nabijali z co nie ktorych. A pan Wojewódzki 9 nic do niego nie mam, spoko kolo
biggrin.gif
) po pierwszej czy po ktorejs tam edycji dorobil sie wlasnego programu, który bądź co bądź był dużo ciekawszym widowiskiem niż wszystkie idole razem wzięte.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
"Idol" to totalna głupota. Obejrzałam kilka odcinków i doszłam do wniosku, że to kretyństwo. Szacowne jury ochrzania każdego uczestnika(Wojewódzki rządzi
dry.gif
). Moim zdaniem to głupi program, upokarzający ludzi (czytaj:wstyd na całą Polske). Żaden z tzw Idoli nie zrobił kariery. Janoszka, Flinta, Wydra, Makowiecki, Zalefski(czy jakoś tak) no i Brodka to tylko tymczasowe gwiazdki, błyszczały albo błyszczą tylko jeden sezon. Chociaż jeśli Brodka bedzie rozsądna to ma szanse na kariere (w koncu moje strony!). Na razie wszędzie się sprzedaje. Jak to ktoś napisał: Jak nie wiesz kto to śpiewa to Brodka!
jesli ktos lubi Idolów to sorry, ale to moje zdanie.
 

Cor Angar=*

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
23
Idol to kolejny beznadziejny reality-show (według mnie). Służy tylko do promocji jury kosztem tych ludzi którzy tam przychodzą się sprawdzić. Jedynie fajnie się pośmiać z tych tych kretynów bez talentu. Myślę ze oni im płacą za takie poniżanie się.
biggrin.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Idol może i jest programem do promowania przyszłych talentwów muzycznych, ale jest on całkiem bezsensu. Te popisy jury np. Kuby W. Krytykuje wszystkich, a co nie którzy mają talent do śpiewania. Fajnie, że nie które osoby dalej nie zaprzestają udziału w idolu np. Jakiś tak gościu nie udało mu się w pierwszej edycji, i przyszedł do rugiej także nie udało się i w trzeciej udało się
tongue.gif
. Ludzie dzięki temu programowi rozwijają talent muzyczny i zabijają stres przed publicznością. Przecież ten program oglądają setki osób.
wink.gif
Nie mam zdania na otym programie, jest on zarazem potrzebny ale z drugiej strony nie !!
Pozdro:Rod_
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Zadziwiło mnie, to jak dużo osób ma pretensje co do jury. De facto jak ktoś wspomniał, Idol jest bardziej nakierowany na prezentowanie właśnie całego komitetu sędziowskiego, aczkolwiek ich krytyka co do niektórych niedoszłych śpiewaków jest conajmniej słuszna. A co do tymczasowaych gwiazd: Czy ktoś zauważył, że tych naprawdę niezwykle sławnych zespołów, piosenkarzy etc. etc. można zliczyć w pięć minut. Tak to zwykle jest z nowymi 'gwiazdami', trochę pohuczy i cisza. Niekoniecznie muszą być z Idola. Wracając do krytyki jury: ja rozumiem, że każdy z was każdego jednego by przepuścił, ale osobiście po części utożsamiam się z ich 'stroną krytyka'. Sam nigdy nie popuszczam. A wyobraża sobie ktoś kogoś kto nie ma głosu śpiewającego z programie oglądanym przez tysiące telewidzów? Jak tak, to dopuścili tylko po to by zrobił z siebie pośmiewisko. Nie bronię ani Idola, ani jego konceptu, tylko jury.
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
Można powiedzieć, że takie programy są pewną nikłą nadzieją dla polskiej piosenki. Nie trudno zliczyć teraz stracone talenty, zagubione głosy. Tracimy na tym, bo muzyka powinna ewoluować, zmieniać się na lepsze, zaś wraz z nią nowe pokolenie wokalistów. Mój kontakt, z programami takimi jak "Idol" czy "Droga do gwiazd" jest conajmniej znikomy, jednak nawet te "kilka" odcinków, wyrabia pojęcie o czymś, o kimś. Można również nazwać, takie programy dzwignią pewnego handlu, bo przyszłość liczy się w pięniądzach, a to niestety nie jest błogosławieństwo. Uważam takie programy za potrzebne, są wyskocznią dla pewnych ludzi, którzy napchani sławą i dumą, opadają na dną, niczym kamienie.

Nie zapamiętałem żadnego z ludzi, którzy spróbowali szczęścia w Idolu, dlatego nikogo tu nie wymienie...
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Ja tego porgramu nielubie z kilku powodów dlamnie ten program to totalna głupota i nowy wymysł producentów myśle że przyniósł on sławe tylko kilka ludziom myśle że to było jury zreszta nielubie takich programów jak "Idol" czy tym podobne i myśle że te kilka talentów które zostały wybrane to i tak będą jakiś czas potem oczywiscie padną zatopią niebędzie nic o nich słychać takie programy zazwyczaj robione są dla pieniędzy nie poto żeby coś dać dla społecznośći obejżałem kilka odcinków i mi się znudziło od tamtej pory juz nieoglądam podobnych programów ;]
Najbardziej mi sie niepodobało to oczernianie uczestników przez nasze wspaniałe jury choć myśle że sami nic niepotrafią....
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
O mój boże! Ten program! ten show! Nie lubie tego oglądać i patrzeć jak ludzie robią z sibie n00bów i debili. A jury są poprostu niedowytrzymania nie lubie ich. Mówia na każdego coś złego a ciekawe jakby se sami poradzili. Jedyna osoba jaka mi się podobała to Kuba Wojewódzki czasami był śmieszny. I na zakończenie wszytskie cztery edycje byly do chrzanu do zupy i do majonezu.

Pozdrowienia: Najemnik.
biggrin.gif
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Więc dla mnie ten program jest niepotrzebny jak zresztą inne takie bo ci co tam uczestniczą to wydadzą tą 1 płytę co ją wygrali a potem nic przez kolejne 2 lata. A jak się pytają potem co tak długo o nich nie było słychać to odpowiadają byłem/am w trasie koncertowej (o której nikt nie słyszał). A robią te programy żeby kasy ściągnąć za te sms'y a nie żeby talenty znaleźć
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
ohmy.gif
Idol ??
ohmy.gif


Największy shit z wszystkich Polsatowskich Shitów !!
blink.gif

Jury to się wogóle nie wypowiadam
dry.gif
Peda**
A uczestniczy ... Eliminacje
laugh.gif
To jest LOL
A jesli chodzi o paru ludzi to :

Szymon Wydra , Tomasz Makowiecki , Krzysztof Zalewski , Monika Brodka

blink.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Jep! Skądz wygrzebałeś ten temat?! Musiałeś sie chyba troche naszukać, co?! Temat zamykam, a Ciebie panie Harves ostrzegam, że za to może być ostrzeżenie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom