I Ty Możesz Zostać......

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Moderatorem.

Wiem, że niejeden z Was drodzy użytkownicy chciałby przyodziać zielony kolor.
Tylko dziś, do godziny 20 macie szanse zgłosić swoją kandydaturę.
Nie mamy dużych wymagań.
Jeśli jesteś osobą:
- Aktywną , z masą wolnego czasu.
- Komunikatywną, zwariowaną, z własny JA
- Reprezentujesz coś sobą

To właśnie Ciebie szukamy :)

Głoszenia w formie pisemnej w tym temacie.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Ja bym się nie zgłosił?

Nie wiem jak siebie opisać - aktualnie mam masę czasu, nawet się na początek z feriami zgrało, piszę poprawnie po polsku, mam nadzieję, że nie spamuję i... jestem the best :p Zawsze mam swoje zdanie, pożartować też mogę - więc już teraz możecie mi dać moda.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
W ogóle po co się zgłaszam ?
Czasu wolnego mam trochę, doświadczenie jakieś mam ( ktoś z GK potwierdzi :D ?). Zresztą sądzę, że niektórzy mnie znają i wiedzą jaki jestem. Nie ma co się rozpisywać ;]
Pozostałym życzę powodzenia :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No to jak mogę zostać, to się zgłaszam.
Siedzę tu grubo ponad rok (dla jednych mało, dla drugich dużo). Przez ten czas zżyłem się z wami tak, że G Up jest moją stroną startową xD. Przeżywałem z wami wzloty i upadki (których chyba nie było jako takich). Wyrobiłem sobie niechlubną opinię nałogowca ;p. Ale przede wszystkim przez ten czas pokazałem jaki jestem, na co mnie stać i czy można na mnie liczyć. Nie będę tutaj pisał rozprawki na temat, czy warto ubrać mnie w zieleń, bo nie ma to sensu, chociaż byłbym to tego zdolny :).
A no i siedzę tu kilka godzin dziennie, kolejny nałóg :/.
P.S. Oczywiście obowiązków redakcyjnych bym nie zaniechał.
P.S.2. Ciekawe jak wyglądam w zielenie :p.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witam.
Spróbuje choć marne szanse.
Czy jestem aktywny ciężko mi ocenić, bywał raczej codziennie aby chociaż luknąć co się dzieje.
Czasu jakoś bardzo dużo nie mam ale coś by się wygospodarowało. Startuję na zielonego drugi raz, gdyż myślę że dał bym radę. Jestem tu już ponad roczek i nie zamierzam uciekać. Mało ma to wspólnego ale lubię zielony kolor.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Zgłaszam swoją kandydaturę xD
Jestem tutaj od Maja a forum odwiedzam do 20 razy dziennie, więc będę na bieżąco. Znasz mnie...
W Redakcji jestem i nadal będę pełnił funkcje. Wybierz mnie a nie pożałujesz :D
Pozdrawiam ;)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Zgłaszam swoją karykaturę :p. Czasu mam dużo, prawie codziennie jestem na forum, nie lubię spamerów, staram się żeby każdy zły dostał nagrodę (często składam raporty). Tyle ode mnie, niech naczelny wódź zadecyduje.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Witam.

Zgłaszam się.
Jestem tutaj od ponad roku, mam dużo wolnego czasu, który z chęcią przeznaczam na G.up, jestem aktywny (a przynajmniej tak myślę). Bycie Moderatorem tego forum to zaszczyt i spełnienie marzeń :D. Resztę... sam wiesz Kacpi, znasz mnie wystarczająco dobrze ;).

Ave
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Yoł !

Dlaczego ja ? otóż byłem wcześniej moderatorem na GK no i potem na forum Gorzelni Xardasa i na końcu na forum serwera SangReal ale niestety w 3 przypadkach na mnie narzekano że ja za surowy :p mam w cholerę czasu więc nie widzę problemu z czasem :)

Co reprezentuje ? biedę :p a na serio chcę w jakiś sposób moje ukochane foro reprezentować :)

No więc jestem bardzo spokojną osobą choć czasem mnie krew zalewa przy takich mutantach jak Nau czy taki ED <o edzie to joke :p> no i jestem wesolutką osobą :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
No to ja się zgłoszę.

Na forum jestem od sierpnia 2007 roku. Zawsze byłem aktywny, odwiedzałem forum codziennie. Opiekuję się Zakonem przez dłuższy okres jego istnienia, więc jakieś doświadczenie mam. Wprowadziłem tam parę nowych rzeczy i Zakonnikami wnieśliśmy go na dawną pozycję.
Pozornie jestem "ułożonym chłopcem", ale dawni Leśnicy wiedzą, że jak trzeba, mogę awanturować się bez wytchnienia :p No i ten... Mam duszę artysty :D
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
A co mi tam, się zgłoszę ;)

CYTAT
- Aktywną , z masą wolnego czasu.

-Osobą aktywną jestem, jak jest jakiś ciekawy temat, na który jestem w stanie się wypowiedzieć, to się wypowiadam, jak nie mam o czymś pojęcia to milczę ^^ Na forum jestem codziennie, siedzę ładnych parę godzin, więc z czasem problemów być nie powinno.
CYTAT
- Komunikatywną, zwariowaną, z własny JA

-Asertywny, komunikatywny, jaki tam jeszcze chcesz :p Zwariowany... oj tak, jak najbardziej :D
CYTAT
- Reprezentujesz coś sobą

Coś się znajdzie :]

I co więcej... Większych konfliktów z prawem raczej nie miałem, umiem odróżnić spam od "tego co mieści się w założeniach regulaminowych i nie przekracza granic dobrego smaku" Poza tym to lubię piwo i często przeklinam :]

Tyle ode mnie, decyzja należy do Ciebie, Kacpi. Wybierz jak najlepiej ;)

Pozdrawiam
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W wyniku głosowania moderatorem został Rangiz.
Nie mogę dać Moderatorki każdemu z was, mimo że jesteście wyjątkowi.
Każdy z was drodzy userzy odwalacie kawał dobrej roboty.
Nie chce byście czuli się przegranymi. Na pewno będziemy mieć was na uwadze przez najbliższy czas.

Po za głosowaniem - Kraver i Nauczyciel. Moje widzimisię.

Część starych wyjadaczy także została docenionych. Część potrzebuje jeszcze czasu :)
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
No to co, wygranym gratulujemy, na pozostałych czekają nagrody pocieszenia do odbioru u Kacpiego? :D
Dobra robota chłopaki, zasłużyliście na to :)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Gratuluję wszystkim, którzy dostali dziś awans. Zasłużyliście ^^

Ave
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ja też wszystkim gartuluję :D
to teraz do roboty :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A ja otwieram, zamknie się później, a może ktoś sobie chce popłakać w tym temacie czy coś ;p
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Buuu... Nikt mnie nie kocha! Jestem gopi! Pocą mi się oczy!

Ok, już popłakałem, można zamknąć :). A tak na serio to gratulacje i owacje na stojące, nowi moderatorzy, bądźcie wredni, nudni i wkurzający!
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
A żebyś wiedział Feo. Płakać mi się chcę. No cóż może kiedyś się uda, ale w to wątpię... Gratuluje wszystkim, przede wszystkim Rangizowi. Wygrał najlepszy...
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja też gratuluje wygranym. Rangiz w zieleni lepiej Ci niż w żółci. Jeszcze raz gratuluje wszystkim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom