Hobby

konrad-kli

New Member
Dołączył
7.5.2008
Posty
28
Tu piszecie jakie macie hobby w G3.
Moim np. jest skakanie po dachach domów.
Wiem już wszystko o dachach : po których można skakać a po których nie.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
hehe ciekawy temat ;P

Moim hobby w Gothic 3 jest wybijanie każdego, kto mi na drodze stanie - czy "ludź" czy ork, nieważne :p Oczywiście zabijam prawie wszystkich i gry nie zapisuję potem ^^ To jest jedyna czynność, którą robię, a nie dotyczy ona fabuły gry... ;P
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Temat dobry. A nawet bardzo. Nigdy jeszcze nie miałem okazji pochwalić się tym co robię prócz misji.

Cóż, moim hobby w grze gothic jest walka na arenach. Świetne uczucie, gdy wygra się wszystkie walki i zostanie się mistrzem areny. Dla tej chwili warto żyć ;p. Drugą taką sprawą są polowania. Uczę się oprawiania zwierząt i później idę do lasu aby zdobyć trochę trofeów. A szczególnie w nocy, kiedy czuć ten dreszczyk emocji :). Cóż, jeszcze jednym zajęciem który lubię robić to kradzież ;p. Po prostu, wchodzę do miasta (wcześniej ucząc się umiejętności złodziejskich) szukam odpowiedniego domu i biorę się do roboty. Np. w takim Geldern to można niezłą sumkę zgarnąć xD. To te trzy ulubione : )

Pozdrawiam.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Faktycznie coś nowego w końcu. Jakiś ciekawy temat i chce się odpowiadać. Szkoda, że rzadko się to zdarza.

Moje hobby? Lubiłem łazić po pustyni. Dziwne, ale prawdziwe, jakoś tak czułem super klimat, gdy tak łaziłem. ten piasek, te kolory (żółty :D). By urozmaicić sobie to chodzenie bawiłem się w prawdziwe życie - piłem wodę, co kilka minut, jadłem mięsko, zdejmowałem zbroje itp. :D Fajna sprawa, może głupie, ale wtedy człowiek czuje klimat gry. :)

Pozdro.
.
 

GpganG

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
20
ciekawy temat ciekawy...
cóż ja lubię polować i kraść w miastach to mi dodaje trochę emocji :p a poza tym przeszedłem gothica tylko raz buntownikiem i latałem tylko za fabułą i nie szukałem żadnych ciekawych miejsc wiec teraz czasami latam se po świecie i szukam przygód to jakaś jaskinia to jakiś skarb... wiecie jak to jest :p i lubię też jak Dark Shadows bawić się w prawdziwe życie czyli jedzenie nie dla hp itp.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Moim hobby w G3 było bieganie po lesie i polowanie na wielkie bestie. Trole, cieniostwory, smoki, gargulce, te dinozaury .... biegałem i zabijałem. W Nordmarze dochodziły bizony [czy jakoś tak].
Drugie zajęcie to walka na arenach. Tak zdecydowanie podobało mi się rozkładanie tych wszystkich mięczaków.
Zabawa w normalne życie ... a i owszem ale zbyt szybko traciłem cierpliwość i kończyłem po kilku minutach ;]
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
W G3 moim hobby jest zabijanie grup orków które napotkam na scieżkach oraz robienie tzw. parkour, czyli skakam z dachów, skał i róznych takich budynków z których sie da skakać
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
moim ulubionym zajęciem jest zabawa w prawdziwe życie - masz dom (w monterze), jesz posiłki, na pustyni częściej pijesz wode, jak sie nawalisz wódą, to idziesz spać, w Nordmarze jesz więcej mięsa, a mniej roślin itp.;
i parkour

Może trochę rozwiniesz pojęcie prawdziwe życie ?, miałeś tam rodzinę dzieci, do roboty chodziłeś ? 10 wypłata była ? :D - Feo

EDIT: już rozwinąłem
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Moim Hobby w gothicu 3 było polowanie szczególnie nocom i z łukiem (kusza psuje klimat a tak ogóle jej nigdy nie lubiłem)
a tak poza tym to skakanie po dachach i lanie po mordzie orków .
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Ja lubiłem zatapiać się w historię świata - czytaj: zbierałem Pradawną Wiedzę i starałem się przeczytać wszystkie pulpity, które znalazłem ;) Dużo można się z nich dowiedzieć o najważniejszym aspekcie gry - Bogach.

Poza tym lubię zwiedzać świat, a szczególnie - polowanie na bestie. Szukanie smoków, białego cieniostwora, wybijanie do nogi resztek Czarnych Trolli... prawdziwy myśliwy, choć mag :D
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Moim hobby jest walczenie z ludźmi nastawionymi do mnie na zielono(ci co mają zielone napisy nad sobą). Staram się strzelać im w różne miejsca żeby ich sprowokować a potem walczyć z nimi starając się żeby walka wyglądała jak w G1 i G2.

Uwielbiam równierz patrzeć jak ktoś umiera od trucizny, np: kiedy jakiś zatruty npc pije se wódkę i tak nagle upada na ziemie w charakterystyczny dla gothica 3 sposób.

Swego czasu uwielbiałem strzelać do kur strzałami ogłuszającymi, wtedy tak stawały nieruchome w ogniu i kiedy już odzyskały sprawność to napisy nad nimi były na pomarańczowo. Można było wziąć im wtedy mięso a one nadal żyły.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Moje Hobby w Gothic 3 to polowania:) Szczegolnie w Nordmarze poniewaz jest tam bardzo duzo zwierzyny.
Lubie tez walczyc na arenach oraz otwierac skrzynie w ktorych sa fajne bronie:) Jednak na pierwszym miejscu myslistwo. Polowanie na orkow:D
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Mam dwa hobby w Gothic'u III - oba nazywają się polowanie. Najfajniej jest pod wieczór z łukiem szczajony w krzakach... biegnie jelonek, naciągam łuk... celuje... trup. Zabił mnie cieniostwór :D. A drugie to polowanie w miastach (tuż przed odbijaniem) staje sobię gdzieś gdzie nikogo nie ma, celuje i strzelam (z dużej odległości). I tak sobie wybijam ludzi i orków. No i szukanie słabych punktów. Nie wiem na ile to pomaga ale czasem udaje mi się trafićwilka i zabićgo jednym strzałem. Wiem, że Krwiopijców trzeba bić między ryj a ogon...
 

Draknar

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
21
moim hobby w G3 to jest chodzenie w nocy i zabijanie we snie i zabijanie orkow w nocy z kuszy :D
 

Jok3

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
13
Moim hobby jest strzelanie z łuku do innych ludzi , A szczególnie do Jack'a (ten co ma latarnię morską obok Ardei), nie wiem dlaczego ale mnie się to jakoś podoba xD. Oprócz tego lubię pochodzić po świecie i znajdywać nowe jaskinie , kufry itd.
 

Ranadll

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
3
Moim hobby w całej seri GOTHIC jest polowanie i jak już kolega wcześniej wspomniał szczegulnie w nocy.Nie wiecie czy może będzie jakiś mod w stylu : uczysz się tworzenia łuków , idziesz do lasu , ścinasz jakieś drzewo np. jesion, przynosisz do domu idealny kawałek drzewa nadający się na łuk , odstawiasz go w suche miejsce i idziesz zapolowac , najlepiej na bizona czy cos w tym stylu . Pozyskujesz z niego ścięgna na cieńciwe. Wracasz i tworzysz łuk.
Pozdrawiam
 

bovers

New Member
Dołączył
15.6.2007
Posty
5
Moje hobby to obchodzenie wszystkich drzewka na około i grzebanie w jaskiniach.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja lubie od czasu do czasu sam pobawić się w bohatera i zdobywać miasta a nawet kontynent oczywiście bez seva,lubię też skakać parkour,oraz wybijać całą zwierzyne xD
 
Do góry Bottom