Heroes Iii

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No forum o dobrej grze. Bedzie ono rozchwytywane bo o tej grze jest bardzo mało For. No ale niestety narazie jest puste. przydał by sie inny lay i jakies Logo i wtedy bedzie naprawde spox.
Życze powodzonka!
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
No! jak powiedziałem tak zrobiłem forum już sko.ńczone
wink.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Heroes to moja ulubiona gra o Gothicu, dlatego życzę, aby to forum się rozrastało, a fani tej gry przybywali. Dobrze też by było, jakbyś zrobił też stronkę o tej grze, jak forum będzie dostatecznie duże, wtedy ułatwiłoby
biggrin.gif
Ci to reklamę twojego fora, ale chyba trochę za dużo byłoby z tym pracy. Narazie
biggrin.gif
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
Aha tak jakby co dla osób które wchodza na forum aby zobaczyć działy itp. itd. musicie się zarejestrować jako goście mozecie odwiedzać tylko dział regulamin
smile.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Kurde !! nawet fajne forum !! Szkoda tylko że narazie nic prawie się nie dzieje
biggrin.gif

Zalety:
-O Heroes. 2 ulubiona gra !!

Wady:
-szata graficzna
-serwer ale lepszy niż FreeBB
laugh.gif

-Logo a wzasadzie wcale go nie ma
sad.gif

-Mało ludzi
sad.gif

-Mało postów

Ocena forum 3=/10 :]
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Duuuużo forów oglądamy tutaj, ale twój nie jest niezły. Ciekawa szata graficzna, fajny wybór tematu (super, że nie Gothic
smile.gif
), ale szkoda, że narazie jest tak słabo rozbudowany. Na dobrej drodze jesteś, by powstało naprawdę dobre forum. Pracuj nad tym dalej, bo fajnie ci wychodzi obecnie. Powodzenia!
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Forum ma swoje zalety jak i wady..ale powiem ci jedno..napewno sie tam zarejestruje bo przecież mam nick z herosów Sandro nekromanta
biggrin.gif

Zalety
+fajny temat:heros III
+nie jest kolejne o gothicu
+lepszy serwer
+Fajna szata graficzna
Wady
-Brak Loga
Forum sie rozwija dopiero ale mysle ze odniesiesz sukces
biggrin.gif

Pozdro !
biggrin.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
No to ja nie będę się rozpisywać bo wszytsko powiedzili moi poprzednicy:
- szat jest troch słąba, poproacuj nad nią
- tematyka extra
- brak loga
sad.gif


to chyba wszystko oprócz liczby userów, ale luz ja już się zalogowałem i będe coś tam pisał
biggrin.gif


Pozdzarwiam i zyczę powodzenia
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
No cóż forum podobne do innych, w sumie nic specjalnego po za jedną rzeczą. Nie jest o Gothicu tylko o wspaniałej grze Heroes III. To wielka zaleta i przez to może będziesz kiedyś miał jak popracujesz nad nim userów. No co tu więcej mówić poprzednicy wszystko napisali. potracuj nad nim i będzie w porzo.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Bardzo fajne forum. Dobra szata graficzna, ale brak loga
dry.gif
a temartyka jest świtna, o najlepszej z części serii heroes.
moja ocena forum 8/10.
Pozdro all
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
Forum jest dobre i o mojej ulubionej grze no zaraz po Gothic oczywiście mam pytanie czemu tam jest tylko jedno foro z Regulaminem i Do Wszytkich Nowych ?
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
QUOTE (Lord Siekacz @ 16-06-2005, 12:42)
smile.gif
Forum jest dobre i o mojej ulubionej grze no zaraz po Gothic oczywiście mam pytanie czemu tam jest tylko jedno foro z Regulaminem i Do Wszytkich Nowych ?
Wiesz, aby oglądać pozostałe materiały forum to sie...........kurde po co ja to mówię, skoro on sam nie może się domyśleć, to jakie on IQ??!!(Albo jest zupełnie zielony)...

No zarejestrowałem się na Twoim Forum, jestem prawie cały czas, ale...siedzę i siedzę i nadal nie ma nikogo!
dry.gif
Czyżby Forum o tak świetnej tematyce już upadło, czy tylko Admin nie ma czasu?

Nie rozumiem ludzi którzy czepiają się do serwera, na którym jest założone Forum.

"DOBRA STRONA/FORUM NIE POTRZEBUJE DOBREGO I DROGIEGO SERWERA DO DOBREGO FUNKCJONOWANIA I DUŻEJ POPULARNOŚCI"

Liczy się pomysł i zaangażowanie, lecz praktycznie nikogo na forum nie ma...
sad.gif
sad.gif

A pozatym phpbb by Przemo ma ciekawe opcje pisania cieniem czy ogniem, niby nic wielkiego ale cieszy.

Następna rzecz: Szata graficzna. Jest trochę słaba, ale jeśli spojrzeć z drugiej strony, to przecież liczy się to, co na Forum jest pisane. Spotkałem kilka for o efektownej-super-wypas szacie graficznej, ale to co tam było - dno.

W przypadku tego Forum radzę zrobić odpowiednik Hobby, aby nie trzeba było gadać tylko o grach, kompach i Necie...

8+/10, za to że to nie następne Forum o Gothicu i tandetnej nazwie typu Gothic_Forever, Gothic_Space, Gothic_RPG, Gothic_Island, Gothic_............. itd.
Za świetną tametykę, lecz nie 9+ bo rzadko ktoś na nim bywa. Z biegiem czasu będzie coraz więcej userów, to zawsze się znajdzie ktoś do dyskusji...

Wierzę iż Forum bardzo szybko rozwinie się i naprawdę warto się tam zarejestrować.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom