help jaki jest kod na URIZIELA

Status
Zamknięty.

vizjereia

New Member
Dołączył
26.11.2004
Posty
12
przeszedłem gothica chyba ze 30 razy
tongue.gif
i teraz chcialem sie pobawic z kodami jaki jest kod na uriziela bo ten co jest na stronce mi nie dziala znalazlem tez taki kod : IMYTHRILKLING02#8211 ale nie wiem jak zrobic ten znaczek # prosze o pomoc
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Znaczek # robisz wciskając 3 i Shift. To przecierz wiadome nie :?: :roll:
 

vizjereia

New Member
Dołączył
26.11.2004
Posty
12
niby tak ale w grze mi nie wyswietla tego znaczka jest chyba przestawiony tak samo jak znaczek _ jest przestawiony na shift + /
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
mythrilklinge02 - O to jest kod na URIZIEL! Chyba działa a zresztą sprawdź, bo ja na kodach nie gram, lecz mam ich dużo! Więc spróbuj, jak nie za działa to dam ci inny!
 

vizjereia

New Member
Dołączył
26.11.2004
Posty
12
ok dzieki kodek dziala i jest to chyba ten sam co jest na stronce ale na strronce jest napisany z duzej litery i i ja tez tag go wpisywalem
tongue.gif
i to chyba przez to mi nie dzialal a skoro mowisz ze masz duzo kodow to masz moze kod na przyzwanie tego ostatniego szamana orkow orzywienca tego co daje 10k expa lub chociaz tych co daja po 8k (znam ten kod na szmana co ma w ekwipunku duzo miksturek i tego typu pierdul ale on daje tylko 250 expa a to troche malo:))
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
A o co ci chodzi?? Chodzi Ci o tego szamana w świątyniy Śniącego??
Jeżeli tak to o to kod:
orc_priest_0(i tu wpisujesz liczbe, którego szmana chcesz)
Jeżeli o to Ci nie chodzi to dam Ci inny kod!
 

vizjereia

New Member
Dołączył
26.11.2004
Posty
12
ok to ten kod a jeszcze jedno pytanko co zrobic jak w miescie lezy mi tyle trupow mam cala drognie zawalona szamanami co zrobic aby oni znikneli ??
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Szaman

Musisz wyjść z tej świątyni i do niej wrócić szamanów już nie będzie chyba nie ma innego sposobu. 8)
laugh.gif
8)
 

Shardzik

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
27
Tak, czy inaczej, temat powinien zostac napisany w dziale 'Pomoc'
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom