Gta V

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
gta1.jpg


Niedawno ogłoszono oficjalną informację o pracach nad GTA V

Jakie są wasze oczekiwania wobec tej produkcji? Czego zabrakło wam w poprzednich częściach a powinno pojawić się w piątce? Trzeba przyznać, że niewiele gier wzbudza tak duże zainteresowanie.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Trzeba przyznać, że niewiele gier wzbudza tak duże zainteresowanie.

Nie we mnie. Pierwsze części GTA były w dechę, potem było coraz gorzej. IV mnie osobiście strasznie nudziła, nie miała tego czegoś, nawet nie pamiętam czy ją ukończyłem. Chyba nie.

Być może jednak V będzie zupełnie inna - lepsza.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Modlę się by mi poszło na jakichś rozsądnych ustawieniach graficznych :D . Z czytanych zapowiedzi nie mogę jednoznacznie wywnioskować, czy będzie mi się podobało, czy nie. Za dużo suchych faktów, a za mało gameplay'ów czy coś, ale na to przyjdzie czas jeszcze. Nie wyczekuję jakoś specjalnie tej gry, ale jak wyjdzie to nie omieszkam zagrać.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Będzie hydra = kupię 2 egzemplarze! Jeżeli oczywiście wymagania nie będą podobne do tych z Crysisa.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czy to nie jest już trochę odcinanie kuponów od sukcesu pierwszych części?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Czy to nie jest już trochę odcinanie kuponów od sukcesu pierwszych części?

Może, ale jeśli się wezmą za robotę i dadzą nam dobrą gierkę, to czemu mielibyśmy mieć pretensje jeśli pojawią się kolejne część Grand Theft Auto.

GTA to taka popularna seria bo nie dość że ma otwarty świat kilku miast, to w dodatku na przestrzeni lat, wprowadzano rewolucyjne zmiany ( jak choćby w GTA III ). Darzę dużym sentymentem pierwsze 2 części jak i dodatek tudzież łatkę - GTA London, tym niemniej GTA może wciąż być interesujące. Czas pokaże.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
GTA zawsze miało dwa sposoby zabijania wolnego czasu.

I rozjeżdżanie ludzi i zabijanie ich w finezyjne sposoby, gania się z wojskiem etc.
II misje, jakaś fabuła.

Także teoretycznie dla każdego coś dobrego. Mi się osobiście GTA IV podoba, bo jak chce pograć w grę, w której można zrobić coś dla samej frajdy, to jest to, ale również jak chce się poznać jakąś fabułę. Do tego przy naprawdę ładnej oprawie graficznej.

Co do V. Czekam, nie stawiam dużych wymagań. Jak nie postawią zabójczej ceny to myślę że to postawię na wersję konsolową :) czas pokaże, niby czas premiery nie jest tak odległy, ale dopiero zapowiedziane zostało, dajmy im pokazać coś jeszcze.
 
Do góry Bottom