Gry Naprawde Godne Polecenia

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jakie gry taaaak na serio moglibyście polecić:
Proponuje liste top5:
1.Seria Gothic
2.Diablo II
3.NFS seria
4.MOH seria
5.GTA seria

A na koniec podliczym i zobaczym jaka 5 jest najlepsza!

Moderatorzy jesli sie nizgadzaja to temat do kosza
wink.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja mógłbym polecić gry takie jak:
-seria gothic
-Lineage 2 c1
-Baldurs geate 2 cienie amn
-Wolfenstein ET
-Gta Vc
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Planescape: Torment
Seria Baldur’s Gate
Seria Gothic
Seria Neverwinter Nights
Seria Fallout

Wszystkie te gry są wspaniałymi cRPGami, z wyjątkiem Gothica, który jest mieszańcem akcji i cRPG, ale tak ogółem to każda z tych gier jest legendą i każdy szanujący się gracz powinien w nie zagrać(ale jeżeli zdecyduje się na Neverwintera to tylko na multiplayer, gdyż w kampanii jest porażką, chociaż i ta ma swoje dobre strony typu romanse itd.), każda ma wspaniałą fabułę i klimat, cóż tu dalej mówić, ZAGRAJCIE!!!
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
To 5 najlepszych propozycji
1 - Seria Gothic
2 - Seria Quake
3 - NFS Underground
4 - Seria GTA
5 - Sacred
 
E

eMzi

Guest
...incoming transmission...

16052005; 1438

No ja mogę polecić następujące gry:
-> oczywiście seria Gothic - bo wciąga, ma klimat, ładną grafikę i fabułę niezłą
-> The Elder Scrolls 3: Morrowind - ogromny świat, duża ilość NPC'ów, porażająca ilość questów, długi wątek główny, dużo gildii i ładna grafika
-> Star Wars: Knights of the Old Republic - wciągająca fabuła, klimat, Miecze Świetlne, uniwersum Gwiezdnych Wojen, piękna muzyka, ładna grafika i wiele innych...
-> Need for Speed: Underground 2 - piękna grafika, genialna muzyka (ach ten warkot silników
smile.gif
), dużo opcji i możliwości Tuningowania autka, wciąga tak że się oderwać nie można
-> Gabriel Knight 3 - dosyć stara już przygodówka ale mi się bardzo podobała. Bardzo dobra fabuła oparta na legendach o Templariuszach i Wampirach, super (jak na tamte czasy) grafika, klimatyczna muzyka
I w sumie to wszystko
smile.gif

Loyal to the Game.
Verin

...end of transmission...
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
1. seria Gothic
2. Max Payn2
3. Star Wars Jedi Academi
4. seria GTA
5. Diablo II LoD
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE (Verin @ 16-05-2005, 12:39) -> Gabriel Knight 3 - dosyć stara już przygodówka ale mi się bardzo podobała. Bardzo dobra fabuła oparta na legendach o Templariuszach i Wampirach, super (jak na tamte czasy) grafika, klimatyczna muzyka

Oh! Widze, że nie jestem jedynym człowiekiem na forum, który zna tę grę! Również bardzo polecam! A oprócz tego jeszcze:
- Najdłuższa Podróż (cóż, tu nic nie powiem - wszystkiego się dowiecie grając, powiem tyle, że chociaż jednak Gothic to nie do końca gra przygodowa, to można te dwie gry porównać i Gothic przy Najdłuższej Podróży wymięka klimatem, fabułą, scenariuszem, muzyką, dialogami, grafiki nieporównywalne, bo NP to 2D, a Gothic to 3D)
- Seria Atlantis - częśc pierwsza wymiata i trzeba koniecznie zaliczyć, druga i trzecia nie musza sie podobać, bo są od niej - i od siebie przy okazji także - zupełnie inne, ale i tak naprawde warto zaliczyć żeby zobaczyć, jak bujną wyobraźnię mają twórcy. No i dla muzyki... o ile mi wiadomo Atlantis II zostało uznane za gre o najlepszej oprawie muzycznej na świecie. Firma Cryo upadła, ale jej niektórzy członkowie załozyli nową firmę i częśc czwarta powinna niedługo zagościć na naszych półkach.
Seria Gothic - tu nic nie trzeba komentować.
- Seria HOM&M
- Seria AoE
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
1. Diablo 2
2. Seria Gothic
3. Seria NFS
4. Unreal Tournament (taka sama gra jak Quake , ale według mnie lepsza)
5. Call of Duty /Medal of Honor - nie wiem , którą z tych gier wybrać , bo obydwie są wspaniałe.
rolleyes.gif
No , ale trzeba jedną wytypować , więc Call of Duty.
smile.gif
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
1.Seria Black & White: Gurująca grafika jak na 2001 rok, świetna muzyka, nieograniczone możliwości, wolność charakteru chowańca i przedewszystkim nie jest liniowa i bardzo grywalna.

2.Seria Gothic: Wszysty zapewne wiedzą jaką zajefajną grą jest Gothic, Ci którzy nie wiedzą to duży świat, świetna muzyka, świetna fabuła.

3.TES3: Morrowind: Duży świat,dobra grywalność,wyśmienita muzyka, wiele dróg rozwoju.(dlaczego wymieniłem TES3? ponieważ polecam tylko tą część. inne nie przypadły mi do gustu:p)

4.Counter-Strike: Wszystkie części to wielkie dzieła jakich na oczy nie widziałem(szczególnie po necie:)) Dużo broni, fajne mapy. No i ten klimat mniam!

To jush chyba wszystkie gry warte wspomnienia;] ah i jeszcze diabełek, moja 2 ulubiona gra;] CiaU!
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
1.- Różne Star Warsy (KotOR, JK Jedi Academy, Battle of Endor i Yavin, Republic Comando itp.)
2.- Seria Gothic
3.- Half Life 2
4.- Mu online
5.- Call of Duty
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No oto moja piątka laureatów
tongue.gif
:
1. Oczywiście seria Gothic
2. Heros 3
3. Diablo 2
4. Seria setlers
5. ET

Moje głosy - prosze nie krytykować
tongue.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
A więc
1 - Seria Gothic (czy jest tu chociaż jeden post w którym ta gra się nie ukazuje)
2 - Gta Vc
3 - Bloodrayne
4 - Seria Total War
5 - Hmmm. tutaj już trudno powiedzieć ale raczej Morrowind
 

tomes

Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
40
1.Seria gier Blizzarda. Wsumie prawie wszystkie ich dziela są bardzo dobre(warcraft,diablo itp). Jedynie w Starcrafta malo gralem.
2. Half-Life 1 + dodatki +2. Dobra gra na 1 komunie:) Ogolnie swietne fpp z dobra fabulą.
3. Natural Selection - najlepszy mod do half-life ->NS page
4. Fallout 1 i 2 - szkoda ze 3 nie bedzie:(
5. saga Baldur's gate - jede z lepszych rpg jakie powstaly do tej pory. Co ja bede pisal, chyba kazdy je zna:)

Gothica nie wymieniam, bo on nie ma dla siebie zadnej godnej konkurencji:) Stoi ponad tymi wszystkimi grami.
 

Bethrezen

New Member
Dołączył
16.12.2004
Posty
7
Gry godne polecenia:

-Seria Unreal Tornament
-Seria NFS
-Seria THPS i THUG
-Seria Diablo
-Seria Gothic


I oczywiście seria która jest najlepsza do gry w gronie przyjaciół i zapewnia wspaniałą rozrywkę:

-Seria Worms
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ja polecam:
- Seria Gothic
- Seria GTA
- Seria Heroes of Migcht and Magic
- Far Cry
- Wolfenstein: Enemy Territory
- Return to Castle Wolfenstein
- Seria Diablo
- Psi-Ops

Pozdrawiam.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moje typy :
---> seria gothica,
---> kotor1, kotor2,
---> seria nwn,
---> seria gta,
---> rome total war.
O ja nie mogę, to mój 100 post
biggrin.gif
.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
biggrin.gif
A oto mój wybór:

1. Seria Gothic
2. Seria Heroes
3. Seria Total War
4. Seria The Sims
5. Seria Twierdza
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Oto przedstawiciele elity growej:
>>>TES3: Morrowind- po prostu boskie, 5000 stron fabuły, mnóstwo przedmiotów, questów, olbrzymi świat...
>>>Gothic I - najlepsza gra z serii. 0 liniowości, nie da się domyślić co będzie dalej.
>>>GTA: VC - Dużo pojazdów, broni, ciekawa gra, motorki (ach te skoki przez rzeke!).
>>>Wolfenstein Enemy Territory - mógłbym ją wychwalać MIESIĄCAMI...
>>>HoMM3 - najlepsza częśc boskiej sagi.
>>>BloodRayne - Krew, duuużo krwi - po prostu dobra gra akcji.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
--- seria Gothic
--- Morrowind + Tribunal(dodatek)
--- seria Total War ( szczegulnie Shogun + Mongol Invasion)
--- Heroes IV i III
--- Icewind Dale II


To chyba najlepsze w które grałem, choc nie było tego dużo chciałym sobie zagrac np w baldura czy diablo II ale nie mam dostepu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom