Grafiki Avanty Oraz Sygnaturki

Status
Zamknięty.

goto

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
siema chcesz miec wystrzalowa sygnaturke lub avanta napewno moj kumpel ze strony www.mugen.prv.pl robi unikatowe sygnaturki i avanty oto temat gdzie mozecie skladac zamuwienia
wink.gif
http://www.mugen.kreart.com.pl/mugen/index...iewtopic&t=1313 lub skladajcie tutaj podam mu lik do tematu

BRECH BRECH BRECH! Pisze się avatar :/ - ozi
 

Smiths

Member
Dołączył
5.9.2005
Posty
56
Fajnie że podałeś link .Ale jak ten gość zrobił ci tego avatara to może lepiej niech nie robi bo on wyglada jak by ten gohan był na jakiejs dyskotece.Sygnatura troche lepsza trunks w ładnej pozycji, może poprosze go o zrobienie sygnatury.
Srorry za taką wypowiedz.
rolleyes.gif
 

goto

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
sam sobie tego avanta i sygnaturke zrobilem
wink.gif
trumks byl moja piewsza syganurka a avant spoko wyglada mi sie podoba
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
Po pierwsze ...

Jak już kolega wcześniej wspomniał - nie avanty, tylko avatary.

Po drugie ...

zamówienia
Jeżeli nie jesteś pewien pisowni wyrazu, o ile sie nie myle, masz przecież Worda.
wink.gif
A jeżeli nie masz, no to mam dla Ciebie rozwiązanie problemu -Korzystaj z tych linków

Po trzecie ...

Co do samych avatarów i sygnaturek twojego kolegi, to nie ma w nich nic co by mnie urzekło. Mało tego, nie podobają mi się. Źle dobrane kolory, czczionki, a postacie bezmyślnie nawalone gdzie się tylko da. Taka jest moja skromna ocena.
Osobiście polecam oferty innych osób, które znają się na grafice "troszkę" lepiej niż pan JaneQjon, którego pozdrawiam
rolleyes.gif
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
Szczerze to twój kumpel wcale taki dobry nie jest osobiście znam wiele osób które robią znacznie lepsze avatary ale widze, że JaneQjon lubi Dragon Balla cool.gif sam jak byłem troszeczke młodszy to za tym przepadałem nawet bardzo przyznam się wciąż to lubie ale już mi przeszło. Szkoda, że wycofali to z TVN7
sad.gif
mam jeszcze pare tego anime na kompie a dokładniej według mnie najlepszą serie GT(mam wszystkie)
tongue.gif
hmmm a więc jako dawny znawca mówe, że te avatary przynajmniej jak dla mnie nie są takie super.

Przepraszam zapomniałem dodać w moim poprzednim poście a więc na tych avatarach jak dla mnie jest za dużo Goku SSJ i SSJ2 oraz vusion Goku i Vegety.
cool.gif


Na przyszłość edytuj posta, jest taka opcja w prawym górnym rogu ramki posta - Glifion
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Witam wszystkich jestem tu nowy ale coś mi się wydaje, że będę tu częściej wpadał
biggrin.gif

Jako, że to dział o grafice zaprezentuje kilka swoich prac:
Jedna to moja sygnaturka i avatar
2)
beznazwy32sk.jpg
sygnaturka2wz.jpg

milesclassicus3vt.jpg

Te prace dam narazie. Jak się podobają. Robiłem je na PS cs2. Dopiero z grafiką zaczynam więc proszę o wyrozumiałość.
wink.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Przyjaciele czy mozna bylo by w jakis fajny sposób podrasowac mój avek?? A co do avka twórcy tego tematu to on wcale nie jest az taki tragiczny wloski jak na bibke ja nie mam nic przeciwko na ten avek.
 

pablo.

New Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
28
Deimosie czy możesz zrobić mi avatara, mój jest tragiczny (robiłem go na paincie)
oraz sygnaturkę, najlepiej z Gothica (byle nie z Dragon Balla).

Odpowiedz czy zrobisz na PM
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
No, ja bym też chętnie się zgłosił po avatarek, najlepiej oczywiście z motywem Gothicowym, jeśli można. Specjalnych wymagań nie mam, wystarczy zrobiony avek, który będzie mi się podobał
biggrin.gif
. Odpisz na PM jesli byłbyś chętny.
Z góry dzieki i pozdro.
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Generał Dekker: Można by do niego dodać jakąś prostą ramke (może w formie nakładki).
Nie zaszkodziło by też pokombinować troche nad tłem.
wink.gif


Na zamówienie, pablo mam nadzieje, że się podoba.:
avekpablo5wa.jpg
sygnatrkapablo6po.jpg


Jay_Kay twój jest w drodze.
tongue.gif
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Siemka. Deimos mam do ciebie prośbe czy zrobił byś dla mnie sygnaturke i avatar. Jeżeli byś mógł to niech to będzie coś w stylu starożytnym. Mógłbyś ukazać jakieś postacie wojowników rzymskich bronie itp. .Jeśli chciałbyś to dla mnie zrobiś to byłbym bardzo wdzięczny. A i chciałbym aby kolor tła był niebiesko czerwony. Jakby coś więcej to pytania na gg 8462494.
Pozdro all
biggrin.gif
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Dobra chętnie zrobie wam te sygnaturki.
rolleyes.gif


Ale bardzo prosze o dokładniejsze informacje i jeżeli dacie rade to o jakieś materiały. Kontakt ze mną złapiecie na gg 8102719 albo walcie na pm.

Edit: jeszcze kilka moich prac. Narazie tyle następnym razem zaprezentuje reszte:
wojnywiata9ha.jpg
to na forum i mała reklama www.wojny-swiata.prv.pl
beznazwyjpg2312347jk.jpg

deimosnext2sg.jpg

deimoswena7sb.jpg

mrczjasf6ry.jpg


Narazie styknie. Co myślicie o tych pracach?
smile.gif
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Według mnie te prace są bardzo dobre. Widać, że masz talent do robienia grafiki komputerowej. Mam też do ciebie prośbę o zrobienie mi jakiegoś fajnego avatarka i sygnaturki. Najlepiej z jakimś Magiem Ognia z G2 i moją xywą napisaną jakąś fajną czcionką.

Pozdro
smile.gif
.
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Deimos jesli chodzi o podpis to chcial bym miec napisane na avku G.Dekker tło moglo by sie jakies przypasowac. A i jesli jeszcze mozesz mi zrobic sygnature to mozna by bylo cos z Fallouta Tactics???? Pozdro All!!!
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Moze nie jestem jakims pr0 grafikem ale pokazac swoich bazgrolow nie zaszkodzi.

scaanbar4hx.gif

-Robione w 5min. Nie jest to moze wspaniale ale glownie chodzi tu o prostote a nie przesyt kolorow.

sygnatura5eh.gif

-Cos w konwencji gornej pracki. Do kompletu.

http://www.members.lycos.co.uk/trunek/gothic2.bmp
-To juz sie prezentuje troche lepiej

Reszta pracek:

http://www.members.lycos.co.uk/trunek/jim.PNG
http://www.members.lycos.co.uk/trunek/thori.bmp
http://www.members.lycos.co.uk/trunek/sigthor.bmp
http://www.members.lycos.co.uk/trunek/av-228.jpg

Wszystkich pracek bylo naprawde duzo. Pokazalem tylko niektore z roznych powodow. Zdarzaly sie leprze.

Ps: Prosze o wyrozumialosc. W photoshopie bawie sie dopiero od dwoch miesiecy. Rzadko kozystam z tutkow. Jestem raczej samoukiem. Jak zrobie cos ciekawego to dodam.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ok to i ja dam swoje prace, sygnaturami się nie zajmuje ale w najbliższym czasie spróbuje:

fable25jb.gif


fable5np.gif


av34686am.gif


Może nie jest to zachwycające ale jakiś swój urok ma
tongue.gif


Jak coś zrobie to zedytuje posta.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
No dobra, mam prośbę niech ktoś mi zrobi animowany avek z Ojcem Chrzestnym, najlepiej przerobić ten co już mam, a jak ma ktoś ochotę to niech też zrobi mi sygnaturkę, jak mi się spodoba to zamieszę na 100%, a nie kieruje tego zlecenia do konkretnej osoby bo widze że jest tu kilka osób co się w animacje bawi.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Siema
smile.gif
deimos
mam pytanie zrobilbys mi avatarka i sygnaturke ?
smile.gif


czekam na odpowiedz napisalem ci nawet na gg msg ale nie odpowiedziales
smile.gif


odezwij sie...
smile.gif
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Zrobiłem sobie dzisiaj tę sygnaturke. Niestety jest troche zaciężka i wpisać jej niemoge(nie dostając warna). Jak wam się podoba?
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Całkiem fajna, mam tylko takie zapytanie w jakim programie można robić takie sygnaturki? Z tym znikającymi i pojawiającymi sie literkami... dajcie linka do jakiegoś fajnego edytora graficznego w którym można zrobić takie cuś
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom