Grafika I Zacinanie Gry

Status
Zamknięty.

dako

New Member
Dołączył
25.3.2008
Posty
1
Witam
mam duży problem: kiedy wchodze pod góre lub sa nierówności w grze lub kolo jakieś góry stoje to cały ekran mi miga w białe paski co bardzo utrudnia gre.....
plus gra sie czesto zacina......
mam wersje PL
mój komputer to
atlhon 5200
2 gb ramy
grafa 8600gt
gra sie scina nawet na low detalach....
pozdrawiam
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jeżeli jeszcze nie zainstalowałeś patchy to proponuję to zrobić. Zobaczymy, czy pomoże.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Wiesz, ja miałem dokładnie to samo.. Szczerze mówiąc to udało mi się tego pozbyć bez patchów. Dokupiłem 512 ramu i zniknęło. Ale jeśli Cię nie stać to spróbuj z patchami.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
2 GB ramu to wystarczająca ilość na G3. Przynajmniej teoretycznie.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
CYTAT(dako @ 25-03-2008, 12:05) index.php?act=findpost&pid=175233
Witam
mam duży problem: kiedy wchodze pod góre lub sa nierówności w grze lub kolo jakieś góry stoje to cały ekran mi miga w białe paski co bardzo utrudnia gre.....
plus gra sie czesto zacina......
mam wersje PL
mój komputer to
atlhon 5200
2 gb ramy
grafa 8600gt
gra sie scina nawet na low detalach....
pozdrawiam


To białe... tak ? Ja też coś takiego miałem. będzie się rzadziej pojawiało, jeśli będziesz chodził przy pomocy : " q, w, e ". Jeđli to nie pomoże to po prostu reinstall. Ja też takie miałem, ale po reinstalacji ani razu się nie pojawiło.

Pozdro
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Masz dobrego kompa ale jakiego windowsa?? Do xp trzeba 2 giga ramu a do Visty to 3 giga.A z tymi paskami to spruboj zmienic sterowniki do karty graficznej zainstaluj najnowszego Direxta 9.0 i pobaw sie z patchami.



Pozdro
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Hm... takie białe paski przechodzące przez cały ekran? Też to miałem, tylko na dużo słabszym kompie. Może to to samo. Spróbuj w opcjach graficznych, wiem, że trzeba było jeden pasek przesunąć w lewo, nie pamiętam dokładnie jaki i to miganie ustawało. Może ktoś pamięta tę nazwę? Nie mam G3, więc nie mogę sprawdzić.
 

Wisniak777

New Member
Dołączył
28.4.2008
Posty
7
Witam czy Gothic 3 będzie mi dobrze chodził na kompie Procesor 1.8 ghz 1gb-ramu karta graficzna radeon 9550 128mb ?
Pytam tak późno bo dopiero ulepszyłem kompa a wcześniej G3 mi nie chodził.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
No raczej nie będzie Ci chodził... Miałam podobnego kompa, tylko procek lepszy... i mi na low ścinało tak, że metr drogi w pół godziny pokonywałam... Przydała by się jeszcze kość ramu (512mb) no i ten Radeon lipny zlekża :p Niby na stronie głównej pisze, że na Radonie 9550 pójdzie na low detalach, ale nie opłaca się - mówię Ci szczerzę :p Musisz jeszcze zainwestować trochę :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom