Grafika By Vergil

V

Vergil

Guest
Hmm, wiem że zbluzgacie mnie że są do dupy, ale cóż.

Thran
thranwi8.jpg

2 Thran...
thranagy1.jpg

Dla Sado:
sado1ao9.jpg

Niewidoczny napis :p
sado2tf6.jpg

Kaczor
Avek
kaczor1eq4.jpg

2 Avek
kaczorfinalgu8.jpg

Sygna
kaczorsigym0.jpg

2...
kaczorsig1bq5.jpg


I moje <_<
Wolfik :rolleyes:
wilkoak5ln5.jpg

Sygna... Słaba.
bannercx5.jpg


Nie wiedziałem, jak się obrysowuje litery, więc zrobiłem to... ręczne <_<
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Prosisz, masz:

Pierwsze dwa avatary - cóż... Szczerze mówiąc dorobiłeś tu tylko napis.. Szkoda bo mogła by z tego być całkiem ciekawa grafika. 3/10

Kolejne dwa - Cóż skopiowałeś cały obrazek i dorobiłeś napis. Ani tu tła ani ramki.. 3/10

Kaczora - Wyciąłeś z obrazka ale jakoś to ładnie wygląda. 5/10

Sygny Kaczorka - mogą być.. 5/10

Twoja sygna - włożyłeś w nią dużo pracy, widać to. Zdecydowanie najlepsza - 6/`0
 
V

Vergil

Guest
Moje 2 prace szybko zrobione xD.
1.
Szybko zrobiona, właściwie tylko napis został dodany. Ó celowe
2.
death2ys1.jpg

Zrobiona w Paincie podczas wyborów na liderów gildii...
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Totalna żałość. W Twoich pierwszych pracach widać, że się starałeś, chciałeś coś zrobić nawet, jeśli Ci trochę nie wyszło. A teraz po prostu robisz sobie jaja. Żałosne wykonanie w paincie, żałosny humor... Dla mnie zamieszczanie takich postów i robienie z siebie idioty to zwyczajny spam. Jeśli nadal masz zamiar robić takie rzeczy (mam na myśli też ten wybryk z buntownikami) to nic tutaj nie pisz. Zauważyło nas CD-Projekt, będą przybywać tutaj nowi userzy, a Ty takim zachowaniem niszczysz naszą opinię.
Jeśli uznacie, że ta wypowiedź nie wnosi tu nic konkretnego czy coś w tym stylu to proszę bardzo, ukarzcie mnie warnem, ja napisałem co o tym myślę i już...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Szczerze ? DNO Jedna, wielka porażka. Na początku miałeś choć trochę chęci, ale później.... Szkoda gadać. Żal mi cię. I jeszcze jedno - lepiej stąd odejdź, zanim do końca spi******sz nam opinię...
Ot, moje zdanie. Jesteś zwykłym spamerem.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Ehh, dno i wodorosty. Chciałeś zabłysnąć, zaplusować u najemników, ale najwidoczniej coś nie wyszło i tylko się ośmieszyłeś... Pokazałeś jak bardzo jesteś infantylny i prostacki... Poprzednie prace może i nie były najgorsze, ale to co pokazałeś teraz, jest po prostu poniżej wszelkiej krytyki. Jak powiedzieli poprzednicy, takie celowe zachowanie psuje dobrą renomę forum. Przemyśl jeszcze raz to co zrobiłeś i wyciągnij wnioski, "iks-de"

Pozdrawiam
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
W sumie powiem to co myślę. Sam nie jestem wielkim grafikiem i przyznam się że nic nie umiem, kiedyś coś próbowałem klecić, ale szybko zrozumiałem że to nie moja "domena" ; ]
Może gdy byś robił coś z tutorialami, pracował i poświęcał wiele czasu na grafikę tworzył byś coś fajnego i wartego zobaczenia. Niestety, grafika to póki co nie jest dział dla ciebie :)
Wyciąłeś obrazki, dodałeś napis i już. Takie rzeczy potrafi każdy człowiek który ma pierwszy dzień photoshopa i chce w jakimś stopniu zająć się grafiką.

Nie mówię Ci tego po to aby cię zjechać bo mi kiedyś gdzieś tam podpadłeś , po prostu musisz się zastanowić nad swoimi "pracami graficznymi" : ]

Pozdro & Poćwicz
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Specyficzne poczucie humoru, a "napisy" strasznie słabe.

Jeśli kolejna super dostawa grafik będzie na równie żenującym poziomie, temat zamkniemy.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Vergil.
Ostatnie 3 grafika są nawet fajne, wzłaszcza ta z napisem kaczor.Pozostałe mi się niepodobają...
Aha no te 2 co dodałes w kolejnym poście to w paincie robione xD ale to z buntownikami mi się podoba ;]
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Vergil od razu widać w jakim wieku jesteś... Mógłbyś się zachowywać trochę bardziej z dystansem, bo to wcale śmieszne nie jest... Wręcz przeciwnie - błazna z siebie robisz...
Zero jakiegokolwiek zastanowienia, bezmyślnie, z głupotą, bez sensu...
Ale jak już chciałeś takie coś odpieprzyć, to przynajmniej mogłeś się postarać, a nie w Paincie sobie zrobiłeś i cieszysz m**** (nie powiem co, bo powiedzą, że Cie obrażam, sam się domyśl)...
 
Do góry Bottom