Gra Rpg/strategiczna

Status
Zamknięty.

Analizer

Member
Dołączył
11.8.2010
Posty
35
Witam!

Otóż to poszukuję fajnej strategii (oprócz Age of Mythology itp) bądź gry RPG (poza serią Gothic i Risen)

Macie ciekawe propozycje?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Strategie to nie bardzo, ale RPG zdecydowanie Baldur's Gate I i II, jeśli nie grałeś nigdy. Przejście sagi zajmie Ci spokojnie z 2 miesiące spokojnego grania.


@down
Fakt, Tzara też polecam, dobra gra, ale zapomniałem o niej : ]
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ze strategii to z czystym sercem polecam Tzar: Ciężar Korony. A RPG... Może Lionheart: Legacy of Crusader?
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Strategie są różnego typu, ale od siebie mogę polecić serię Settlers, Anno oraz Empire Earth.
Co do gier RPG to Oblivion (tylko motyw 100 bram do zamknięcia może zniechęcić), Dragon Age albo Divinity II Ego Dragonis.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Jeśli chodzi o strategie to polecam zagrać w The Settlers 7 - Droga do Królestwa , American Conquest 3, Hearts of Iron z dodatkiem Doomsday , Empire Earth 2 z dodatkiem Władza Absolutna , Soldiers - Ludzie honoru oraz Age of Empires 3
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Polecam zagrać w ,, Władcę Pierścieni Bitwa o Śródziemie, są dwie części i dodatek. Polecam także grę ,,Twierdza'' akcja dzieje się w średniowieczu.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Strategie ?
Age of Empires 2 z dodatkiem The Conquerors. Wciąga jak diabli. Polecam grać przez neta na Voobly jak się ukończy wszystkie kampanie a gra z kompem się znudzi. Często wracam do tej gry, ostatnio mnie znów pochłonęła i przez 2 miechy nawalałem przez neta w to ;D Często do niej wracam i zawsze tak samo mnie pochłania na długi czas.Jeżeli lubisz strategie ze średniowiecznym klimatem to zagraj. Nie pożałujesz.

Oprócz AoE to jeszcze bym ci polecił Twierdzę Krzyżowca, Starcrafta i Warcrafta III. Również bardzo dobre strategie i też można grać po necie.

RPG ?
Oprócz serii Gothic to Fallout 1 i 2, Baldur's Gate 2, Sacred ( choć to bardziej h'n's niż RPG ) no i jeszcze może TES III: Morrowind, ponoć dobre ale nie grałem więc nie mam pewności co do tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom