Gothic.org.pl Oficjalnym Partnerem Polskiego Wydania Risen!

Status
Zamknięty.

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Broother jesteś żenujący.
Myślisz, że za samą reklamę na stronie dali by patronat... W takim razie równie dobrze inne portale mogły by go otrzymać.
Nasza strona ciągle się rozwija, ciągle idziemy do przodu, działamy z innymi portalami, nawiązujemy kontakty (znaczy się Kac)... Te inne, śmieszne stronki, Tawerna itd. żyją sobie sami, nie próbują nawet zaistnieć, toteż mają.
I nie wmawiaj nam, że to tylko nagroda za reklame...
To już nasz drugi patronat... Co, nad G3:ZB też dostaliśmy za reklamę? Za reklamę pojawiło się logo na opakowaniu?

Po co tu siedzisz, skoro wolisz inne fora, skoro się nie cieszysz z sukcesów?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Adblock Plus z FireFoxem i nie ma reklam : d, ale czasem warto ponarzekać.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
A ja was zaskocze, nie wiem o jakie reklamy chodzi :). Mam Firefoxa i nigdy na gothic.org.pl ani na forum nie miałem żadnej reklamy. Tylko kiedyś żarcie dla kotów mnie wnerwiało, ale ile lat temu to było, chyba z rok :) .
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Bo się rozchodzi o reklamę na stronie głównej.
Kompletnie nie pojmuję argumentacji Broothera. Jeszcze raz cieszę się i gratuluję za partnerstwo
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Broother jesteś żenujący.
Myślisz, że za samą reklamę na stronie dali by patronat... W takim razie równie dobrze inne portale mogły by go otrzymać.
Nasza strona ciągle się rozwija, ciągle idziemy do przodu, działamy z innymi portalami, nawiązujemy kontakty (znaczy się Kac)... Te inne, śmieszne stronki, Tawerna itd. żyją sobie sami, nie próbują nawet zaistnieć, toteż mają.
I nie wmawiaj nam, że to tylko nagroda za reklame...
To już nasz drugi patronat... Co, nad G3:ZB też dostaliśmy za reklamę? Za reklamę pojawiło się logo na opakowaniu?

Po co tu siedzisz, skoro wolisz inne fora, skoro się nie cieszysz z sukcesów?
A czy dostalibyście ten patronat bez tej reklamy? Ok, są jeszcze inne powody, dlaczego akurat GUp ma patronat nad Risenem, ale czy dostalibyście go bez tej reklamy? Już widzę, jak portal o Gothicu dostaje patronat nad Risenem, bo się rozwija... G3:ZB to co innego, bo strona jest o Gothicu, a nie wiem czy na pewno nie było żadnej reklamy ;)

Jestem żenujący tak? Za to, że mam własne zdanie?

A na forum siedzę bo jest fajny klimat, nigdzie nie jest napisane, że muszę popierać wszystko co się tutaj dzieje - przeciwnie, mogę mieć własne zdanie.

Pozdrawiam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jestem żenujący tak? Za to, że mam własne zdanie?

Jesteś żenujący, bo pociskasz pierdoły jak mało kto.

Już widzę, jak portal o Gothicu dostaje patronat nad Risenem, bo sięrozwija... G3:ZB to co innego, bo strona jest o Gothicu, a nie wiem czyna pewno nie było żadnej reklamy

Portal o Gothicu dostał patronat nad Risenem. A to choćby dlatego, że śledzimy poczynania PB, dyskutujemy na temat nowego produktu oraz mamy dział na stronie głównej. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy nie ograniczali się tylko do Gothica, nieprawdaż? Rozwijanie się to nic złego. Tym bardziej, że "Pirania" jest nam bliska, bez niej nie byłoby tego forum.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A do kogo ma bić Cenega jak nie do fanów Gothica? Na stronę fanóq GTA? Nie oszukujmy się - gracze Gothica będą najliczebniejszą grająca w Risen i dlatego to my dostaliśmy ten patronat.
Co do reklamy. Drogi Borotherze. Oni reklamują nas na swojej stronie głównej (newsy o nas), A my mamy tylko korzystać? Bądź rozsądny - coś za coś. I tak na tym wygrywamy, a a na pewno nic nie tracimy.

Pomyśl rozsądnie.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wszyscy się cieszymy. kto się nie cieszy, opcja wyloguj.

Owned
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Pfff, i tak dalej sądzę, że bez tej reklamy patronatu by nie było. Cieszcie się dalej, ja wam przecież nie zabraniam, po prostu mi się to nie podoba. Innymi słowy rozejm... i tyle :p

No i brak argumentów wychodzi na wierzch
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom