Gothic.org.pl Oficjalnym Partnerem Polskiego Wydania Risen!

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Miło nam poinformować, że oficjalnym partnerem polskiego wydania gry Risen została strona Gothic.org.pl! Specjaliści z tego niezwykle popularnego vortalu poświęconego grom cRPG będą informować o nadchodzącej grze firmy Piranha Bytes i dostarczać jej fanom wszelkich potrzebnych wiadomości. Zapraszamy!

cenega.pl

Więcej atrakcji przed i w trakcie premiery tytułu :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No i git majonez, kolejny sukces. O to chodzi dziecino ^^.
To tylko utwierdza mnie w przekonaniu jak bardzo jesteśmy lepsi od innych portali. Wszyscy na to pracujemy, ale gratki Kac za starania :).
Jeszcze tylko patronat Arcanii i wszystko będzie jasne :)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Brawo, brawo, brawo :).

Kolejny sukces naszego portalu. Gratulacje dla Kacapa jak i wszystkich innych, którzy się do tego przyczynili, a o których nie wiem :p. Jest to kolejne utwierdzenie konkurencyjnych portali, że nie mają z nami szans ^_^. Tak trzymać!

Ave
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Niewątpliwie to wielki sukces i tak należy to postrzegać, jednak jednego oczka w koronie ciągle nam brakuje. Wygryźć Tg z oficjalnego patronatu nad gothickiem.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Good work, jak to mówią Anglicy.

Cóż, niewątpliwie jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem niezła reklama, która z pewnością przyniesie forum większą popularność.
Możemy sobie szczerze pogratulować i przyłożyć się jeszcze bardziej, aby zarówno strona jak i forum były jeszcze lepsze, niż są obecnie :)

Wasze zdrowie.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Po prostu Gratulacje. Oby tak dalej. Aż miło czytać takie newsy. Jesteśmy Uber i nic tego nie zmieni.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Gratulacje dla wszystkich, którzy się do tego sukcesu przyczynili. Oby tak dalej ;)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
No to super i w ogóle wszystko fajnie ;) Oby tak dalej,kolejne patronaty,partnerowanie czy co tam jeszcze może być;d
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Od kiedy kacap wziął się za stronę to same dobre rzeczy się dzieją ! on jest jak jakiś kurde bóg że udaje mu się to czy tamo załatwić :p to mnie mobilizuje do pracy i pewnie niedługo skrobnę coś o "Zdarzenie na Morzu" ;) tak czy siak kacap, good work ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
WoW, kolejny, wielki sukces ;) Myślałam, że patronat nad G3:ZB to już marzenie, a tu proszę, kolejna niespodzianka.
Na pewno to dla nas niezwykle duża reklama, widać, że inne portale są za nami daleko w tyle.

Gratuluję i dziękuję Ci Kac za pracę nad Gup.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Napisałbym samo "zajebiście", ale dostałbym warna.
No więc... Jesteśmy 1337, nikt nie dorówna gothic up i tyle.
=)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
O kurcze, cóż za zaskoczenie. Nie przypuszczałem, że coś takiego może mieć miejsce. Na prawdę, jestem w szoku xD.

Co tu dużo mówić. Na kolejny sukces miały wpływ trzy czynniki.
1 - Poziom naszego wortalu.
2 - Renoma Kaca w wirtualnym świecie.
3 - Wczoraj podrapałem się po głowie.

Aż miło będzie patrzeć na naszego logo... a gdzie ono będzie? Musicie kupić grę i sami sprawdzić ;p.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
to faktycznie miała wiadomość :)
gratuluje i oby tak dalej
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
0,1020,724056,00.jpg


patronat nad risenem! świat u naszych stóp!

'estem z was dumny
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
To jeszcze lepsze niż patronat, jesteśmy oficjalnym partnerem, na ZB logo gup było tylko na folii którą i tak każdy musiał ściągnąć. Teraz to Gothic.org.pl wymiata. Jakieś TG i inne badziewia mogą się schować. Wielkie gratulacje Kac:)
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Tja wymiata... Ciekaw jestem czy mielibyśmy ten patronat bez tego tła i bez przeszkadzającej reklamy pod topem. To nie my zapracowaliśmy na ten sukces, lecz reklama - gdyby nie ona, nie byłoby nic. Ja wolałbym ładny portal, bez reklam, niż szpetny z reklamami na każdym kroku z patronatem. Na TW chociaż to wszystko ładnie wygląda, jakoś się spaja. To posunięcie mi się w ogóle nie podoba...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tja wymiata... Ciekaw jestem czy mielibyśmy ten patronat bez tego tła i bez przeszkadzającej reklamy pod topem. To nie my zapracowaliśmy na ten sukces, lecz reklama - gdyby nie ona, nie byłoby nic. Ja wolałbym ładny portal, bez reklam, niż szpetny z reklamami na każdym kroku z patronatem. Na TW chociaż to wszystko ładnie wygląda, jakoś się spaja. To posunięcie mi się w ogóle nie podoba...


Yeah :)
To lubie. Proponuje Ci trochę zapoznać się ze światem mediów. Nie ma nic za darmo w dzisiejszym czasie. A promowanie produktu Risen, ma zachecić potencjalnych odwiedzających do kupna. Nie jest to w zamian za partnerstwo... :/

SICK :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A czy ktoś chciałby dawać swoje reklamy na zjechanym portalu odwiedzanym przez 20 osób dziennie? Odp. nie.
A skoro odwiedza go tyle ludu, że wiodąca firma deweloperska nie tylko w Polsce wybiera go jako swojego patrona mieszkalnego, to chyba o czymś to świadczy. Na pierwszą lepsza stronę wiara tak nie wbija... :/
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Jeśli strona jest tak popularna, dlaczego jest tak brzydka? Czy nie layout nie powinien być nowoczesny, i czy nie powinno być miejsca na reklamę? A tak tylko szpeci stronę jeszcze bardziej.

To lubie. Proponuje Ci trochę zapoznać się ze światem mediów.
Myślisz, że ja nie wiem, że nic za darmo nie ma? Chodzi mi o to, że ta reklama tylko stronę oszpeciła, rozumiem jakoś ładnie w wyznaczonym do tego miejscu... I nie wierzę, że bez tej reklamy zyskalibyście patronat.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Głowna zostanie zmieniona.

Myślisz, że ja nie wiem, że nic za darmo nie ma? Chodzi mi o to, że ta reklama tylko stronę oszpeciła, rozumiem jakoś ładnie w wyznaczonym do tego miejscu... I nie wierzę, że bez tej reklamy zyskalibyście patronat.

Nie wierz. Nikt Ci nie każe. Najważniejsze jest , że go mamy... Na pewno jest to powód do radości dla nas, dla Ciebie nie musi. Zazdrość przemawia za tobą? Czy co? ^^ Jak zyskasz kiedyś jakiś patronat to będziemy mogli pogadać. Tymczasem my mamy patronat, a ty masz narzekania.

Jak Ci się nie podoba, nie musisz wchodzić na główną. Banner pod logiem strony, to jest przeznaczone do tego miejsce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom