Gothic Multiplayer

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Zawsze lubiłem mmo bardziej od innych gier i myślę że to bardzo dobry pomysł, tylko muszą dać klimatyczne questy a nie jak np w silkroad na początku idź zabij 15 <jakiś potwór>. Myśle że G.up powinien w przyszłości postawić własny serwer do tej gry jeśli ten projekt wyjdzie na który dostęp mieli by tylko użytkownicy którzy dostali konta żeby nie było jakiegoś strasznego przepychu, i każdy mógłby odgrywać swoja role z Nordmar Kingdoms spokojnie, nie martwiąc sie że jakieś nooby będą latać i sie pytać jak mają broń wyjąć.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No tak. Jakaś grupa zapaleńców tworzy ten projekt. Pomysł jest dobry, aczkolwiek gorzej może być z wykonaniem. I tak jak powiedział Gotfather - lepiej niech guesty będą klimatyczne. Bo co to za przyjemność chodzić po świecie Gothica i zabijać innych. Zapowiada się ciekawie. Jakaś polska grupa też coś tam tworzy. Ale lepiej niech nie będzie to badziewie. Co do serwera G.up to byłoby fajnie gdybyśmy chodzili na polowania, zabijali potwory, pili Gin, siedzieli w Czerwonej latarni :p ... Wątpie w to żeby wyrobili się do końca Marca.. Nie wiem czy w Kwietniu wogóle wyjdzie..

PS. A to będzie tylko do jednej części Gothic czy do wszystkich?

**Pozdrawiam** ;p
 

Zigoz

Debile
Dołączył
24.3.2007
Posty
80
Żeby nie było mówię, że projekt na pewno się ukaże. Rozmawiam każdego dnia z twórcami. www.greendragon.yoyo.pl - polski serwis... Tam są screeny... i filmik do pobrania.
Zapraszam!
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Będzie jak zawsze,nawet twoje rozmowy z twórcami nie są pewne.Mod jak wyjdzie to będzie kupem g i tyle.Musiał by się stać cud żeby Multi do gothica był na tyle dobry żeby podbić serca graczy,a poza tym kto się wróci do jedynki,lepiej by było gdyby w dwójce zrobiono Multi.Screnny też za dużo nie ujawniają pokazany ork jak gada z Diego itp.
Questy powinny być z jedynki i troche mogli by dorobić żeby umilić rozgrywke graczowi.Ogólnie myśle że twórcą się uda i będzie dobrze ale stworzenie doskonałego Multi do gothica jest niemożliwe.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
A tam, przesadzasz xenex :p Przecież to nie będzie jakaś superprodukcja tylko zwykły (w sumie to nie zwykły) ale jednak mod. Bardzo się cieszę że coś takiego powstaje bo zawsze chciałem pograć w Gothica przez neta. I jestem pewny że będe miał z tego dużą frajdę, nawet jeśli mod nie będzie jakiś świetny.

CYTAT
Ogólnie myśle że twórcą się uda i będzie dobrze ale stworzenie doskonałego Multi do gothica jest niemożliwe.


Stworzenie jakiegokolwiek doskonałego moda do Gothica jest niemożliwe ;). Również myślę że im się uda i trzymam kciuki.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Miało wyjść w kwietniu a jest już prawie po kwietniu, mają chyba jakieś opóźnienie. :angry: Zawsze jest tak że jak ma wyjść coś fajnego, wychodzi to później niż jest zaplanowane, trudno oby było tylko fajne. :)

Fajnie będzie grać w Gothica na internecie, razem robić różne rzeczy, polować i rozmawiać z innymi. Zawsze lubiłem gry internetowe i nadal lubię, myśle że to bardzo dobry pomysł. :)

Oby nie było kolejnego opóźnienia i oby było fajne a nie jakieś beznadziejne. <_<

Pozdrawiam ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pewności nigdy nie ma co z tego wyniknie
aczkolwiek powrót do jedynki bardzo mnie cieszy :)
Bo jest najlepsza z serii i najbardziej klimatyczna
aczkolwiek martwie się bo przechodziłem już ją tyle razy
że straciłem rachubę i zastanawia mnie czy szybko mnie nie znudzi
jeśli nie będzie ciekawych misji. Aczkolwiek mam nadzieję głęboką
że twórcy się spiszą i pokażą nam kawał przyzwoitego moda
I razem z dziadami z GK zagramy sobię razem :)
 
T

Thran

Guest
Ja uważam że ten Mod jest lipny tak naprawdę bo taka sama grafika ITP no dobra grafiki się nie czepiam bo jest dobra jak na tamte czasy ale czemu Akurat GI :p nie można było zrobić osobnej Gry ?
 
Do góry Bottom