!gothic Komiks!

Status
Zamknięty.

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Dobra mam dla was drodzy fani przetłumaczone komiksy Gothica oto one:
aha (Wszelkie kopiowanie komiksów na swe strony prosze zgłaszać na gg:7292831
wrazie umieszczenia komiksu bez pozwolenia mojego będzie karane!!!!

Komiksy:








Więcej komiksów już wkrótce............
 

Talas

Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
43
doskonały komiks!!!!! Super! Jaka grafika!! Miodzio!!! ocena 100000/10!! Czekam na nastepny!!
biggrin.gif
biggrin.gif
Ciekawe jak oni to zrobili.....
huh.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
No trzeba przyznać, że komiksy bardzo ciekawe, ale w twoim tłumaczeni pojawiło się kilka błędów ortograficznych, co psuje końcowy efekt... Mówię tu na przykład o:

"stuj" pisze sie stój
"pomuc" pisze sie pomóc
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Talas niewiem z czego tu się cieszyć ja tego komiksu nie zrobiłem ok tylko go przetłumaczyłem.Dobra czekam na więcej odp: im więcej tym lepiej bo dam kolejne przetłumaczone komiksy czekam....
 
E

eMzi

Guest
Komiks sam w sobie jest dobry, ale to tłumaczenie jest więcej niż tragiczne. Weź czasem to co napiszesz przepuść przez Word'a. To naprawdę nie zajmie Ci dużo czasu, a przy okazji zaoszczędzisz sobie takich komentarzów jak mój.
Aha i jeszcze jedno: dostałeś pozwolenie na zamieszczenie tego komiksu na łamach Forum? (pozwolenie od twórców komiksu of course)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (s_e.b_a @ 03-07-2005, 13:36) No trzeba przyznać, że komiksy bardzo ciekawe, ale w twoim tłumaczeni pojawiło się kilka błędów ortograficznych, co psuje końcowy efekt... Mówię tu na przykład o:

"stuj" pisze sie stój
"pomuc" pisze sie pomóc
i jeszcze przywudca, powinno być przez "ó"

Ale pozatym komiks gitowy. Strasznie mi się podobał. No poprostu coś fantastycznego. Chciałbym jeszcze coś ujrzeć w podobnych klimatach.
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
QUOTE (Verin @ 03-07-2005, 13:43) Komiks sam w sobie jest dobry, ale to tłumaczenie jest więcej niż tragiczne. Weź czasem to co napiszesz przepuść przez Word'a. To naprawdę nie zajmie Ci dużo czasu, a przy okazji zaoszczędzisz sobie takich komentarzów jak mój.
Aha i jeszcze jedno: dostałeś pozwolenie na zamieszczenie tego komiksu na łamach Forum? (pozwolenie od twórców komiksu of course)
właśnie tutaj poprę Verina tak bardzo chcesz by ktoś pytał o pozwolenie a sam zapytałeś czy możesz tłumaczyć?? a tak w ogóle to komiks w miarę dobry chociarz nic nie przebije SPOWN'A i Punisher'a
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Ehhh...wiecie ja dostałem pozwolenie na tłumaczenie od pirhania-bayts jakieś 3tygodnie temu dopiero tydzień pużniej zaczołem tłumaczenie nad serią .Dobra
wracając do tematu jest zamało propozycji żebym dał kolejne części aha podpisałem umowe z forem http://www.wordall.fora.pl/index.php teraz żeby zobaczyć komiksy(nowe części) muśicie wejść na forum "wordall"pozdro-FELIX
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Komiks zajefany
tongue.gif
lol strasznie się uśmiałem z niektórych rysunków no i z tłumaczenia ale tu się nie będe powtarzał
tongue.gif
Komiks jest zrobiony bardzo dobrze ale ty już ich więcej nie tłumacz
smile.gif

Pozdro
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
No,no znakomity komiks, oprócz paru błędów stuj-stój oraz pomuc-pomóc ale to szczegół do tego co się wydarzyło w tym komiksie. Bardzo fajne lokacje są ujęte oraz spoko dialogi. Ocena 10/10

Ja chętnie poczekam na dalsze częsci.
Pozdro:Rod_
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Komiksy są wypas. Widziałem też inne takie komiksy (też By Felix
biggrin.gif
). Ogólnie muszę pwoiedzieć, że ten komiks jest extra
biggrin.gif
. Jeśli chcecie zobaczyć więcej komiksów to wbijać na http://worall.fora.pl/index.php tak jak pisał Felix i czytac bo tamte tez są dobre.


P.S. Popracuj nad ortografią
biggrin.gif
.



Pozdrawiam
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Komiks super tylko trochę błędów ale nie ma co narzekać
smile.gif
. Fajnie zrobiony i w ogóle git. czekam na następną część.
Pozdro All
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Chętnie bym zobaczył tą zgode. Hmm komixy nie sa dokładnie przetłumaczone niektóre teksty to poprostu wymyslone przez Ciebie i wpisane na miejsce niemieckich bardziej mnie one ubawiły jak czytałem ich niemiecką wersje tak więc radze przykładac większą role do tłumaczenia i ortografi w komiksach....


Ps: Jak nie znasz niemieckiego to nie improwizuj i nie wpisój głópoty w miejsce orginalnych tekstów i z taką znajomoscią języka poporstu nie bież się za "tłumaczenie" tych komiksów...

QUOTE a wg. mnie te dymki w niektórych miejscach są zbyt obrszerne

O orginalne niemieckie teksty były bardziej obszerne niż te powpisywane przez niego głópoty
tongue.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
komiks wyśmienity .... to że są błądy ortograficzne się nei liczy ważne że jest waspaniały ... ortografia mi wisi ...
ocena
9/10
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Tyle tutaj pochlebnych tekstów... a wg. mnie te dymki w niektórych miejscach są zbyt obrszerne jak na jedno zdanie czyż nie? zdażały ci się błędy ortograficzne, stylistyczne i interpunkcyjne, a niektóre zdania bądź sytuacje były wprost bez sensu jakbyś sam to napisał i myślę iż thorbjorn ma w tym rację (sam aż tak dobrze nie znam niemieckiego by przetłumaczyć komiks sobie, więc tego nie stwierdzę). Nie będę nic mówił o grafice gdyż to już nie toja robota...
Ma ocena to 6/10
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
niezle, niezle...ortografia kiepska, ale nie ma się co czepiać bo komiks jest na wypas
pozdro

a przy okazji to sam zrobiłem komiks o gothicu, ale ma on za dużo screenów i nie mogę go umieścić tutaj
dry.gif
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
QUOTE (vrizz @ 10-07-2005, 14:27) spoxik komixy!!
ekhem ale się wysiliłeś... może nie powiesz że to spam? :| ech trzeba było jeszcze zrobić tu posta o treści: "Hmm" to by było niezłe... Spójrxz powyżej jak niektórzy się rozpisali na temat tego komiksu pisząc własne refleksje czytając komiks, a ich ocena była ROZBUDOWANA. Jeśli nie wiesz o co mi chodzi to uświadomie ci to do twego mózgu pod tą kopułą iż rozbudowana ocena zawiera krytykę obiektywną, (obiektywna hmm następne trudne słowo... radzę skorzystac ze słownika) zawierającą plusy, minusy oraz ocenę podsumowującą (nie musi być liczbowo, wystarczy słowna ocena...pisemna). Radzę tobie dobrze się zastanowić nad tym co piszesz zanim to wyślesz gdyż tu moderatorzy pilnują (mam taką nadzieję) i dostaniesz ostrzeżenie... a na co ci to? Więc nie napijaj na *chama* postów ile wlezie nie pełnuymi zdaniami. Napiszesz dwa wyrazy i się cieszysz? ech chyba tylko z tego iż zaśmiecasz takim czymś te forum przy czym nakładasz roboty stróżom tegoż miejsca. Mam nadzieję iż przeczytasz sobie co tutaj zamieściłem, następnie przeczytasz regulamin forum i przemyślisz to sobie dokładnie... Nie będę się rozpisywać lecz pammiętaj iż nie liczy się ilość postów ale ich jakość.


Z pokorą kłaniam się moderatorom, którym *odebrałem* (jeśli mozna tak to ująć) ich część pracy lecz czułem nie przemożoną potrzebę by to uczynić.


Z poważaniem
Adonix
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ehh tylko te screeny i jakość grafiki może się podobać. Reszta jest beznadziejna, złe umiejscowinie chmurek, beznadziejne tłumaczenie. Nie wiem czym się tu tak zachwycać, gdyby nie było chmurek to byłyby fajne screeny a teraz to nie wiem co to jest. Nie wiem jak was ale mnie to nie śmieszy (chyba że ja jestem taki ponurak) i jeszcze te błędy...
QUOTE Z pokorą kłaniam się moderatorom, którym *odebrałem* (jeśli mozna tak to ująć) ich część pracy lecz czułem nie przemożoną potrzebę by to uczynić.

No nie do końca bo trzeba jeszcze dać warna
tongue.gif
 

Miozio

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
20
SUPER !!! ocena według mnie 99/100 (ostatni punkt za ortografie)
Trzeba popracować nad ortografią to bedzie 100/100 !!!
Już czekam na następną część tej historyjki
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom