Gothic jak zaczeła się wasza historia z nim :) :) :) ???????

Status
Zamknięty.

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Ja mialem Gothica 1 ale na poczatku to był p**** . Potem od kumpli dostalem Orginal Gothica 2 :) w ktorym byla kartka co mozna zamowic Gothica 1 za 39,90zł wiec zamowilem. A wiec moja historia trwa od polskiej premiery Gothica 1 wiec 3 lata(chyba) :D
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Ja zetknąlem się z tą seirą nie pamietam kiedy ale pamietam ze kolega
mojego starego zapeoponował mi jakąś fajną gre RPG bo zawsze lubilem ten gatunek nawet jak grałem na PlayStation i spodobała mi sie ZAJ*******!!!!!!!!!!Tak to sie zaczeło :D :D :D
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Kilka lat temu, kiedy miałem zdaje się 7 lat, zażądałem od starych Gothic II. W pudełku, był: Gothic II i Gothic I. Przez kilka lat, grałem tylko w Gothic II, ale kiedy dorosłem zacząłem grać też w Gothic I.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Kilka lat temu, kiedy miałem zdaje się 7 lat, zażądałem od starych Gothic II. W pudełku, był: Gothic II i Gothic I. Przez kilka lat, grałem tylko w Gothic II, ale kiedy dorosłem zacząłem grać też w Gothic I.

Wsypałeś się,ile ty teraz masz lat , Polską wersje Gothica II wydano w 2003 ,a angiekską w 2002 ,to teraz masz 8 tak
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Kupiłem go kilka lat później. Mam 10 lat. Zatkało???

Tak, to sobie każdy może. Na forum przyjdzie gościu co ma 28 lat, i powie żeście smarki.



  • A ja mysle ze kazdy ma tu wstep:)
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
a mnie tę grę polecił kolega mówiąc:"mam fazową grę o rycerzu" zagrałem i gram do dziś...
nawiasem mówiąc: czemu śmiejecie się z Ur-Shaka? że mam 10 lat? i co z tego? pisze sensowne posty, jest w porządku na forum. i to jest ważne.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
a mnie tę grę polecił kolega mówiąc:"mam fazową grę o rycerzu" zagrałem i gram do dziś...
nawiasem mówiąc: czemu śmiejecie się z Ur-Shaka? że mam 10 lat? i co z tego? pisze sensowne posty, jest w porządku na forum. i to jest ważne.

Gdybyś dokładniej przeczytał mój post to zauważył byś ,że napisałem tam,że Gothica II wydano w Polsce w 2003 więc jeśli mówił,że miał 7 lat to teraz miałby 8,ale skoro mówi,że ma 10 to wtedy miał 9 nie 7,twórczóści trochę i nic więcej
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Jeżeli Ur-Shak chcesz by bylo ograniczenie wiekowe od lat 13 to chyba by cie nie moglo byc na tym forum bo bylbys wtedy za młody :p
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Więc mnie usuńcie. Tutaj przecież karzdy (oprócz mnie) ma powyżej 13 lat (albo 13). Młodsi, niepasują to tego. Na innych forach, jest że jak klikasz że masz poniżej 13 lat, to dostajesz do podpisania przez e-mail, ale niema adresu pod który tzreba to wysłać. Bo jak się tego niewyśle to niemożna się logować. I tak można się pozbyć nieproszonych gości.
 
A

Anonymous

Guest
MoJa przygoda z Gothickiem zaczeła się 2 lata temu. Mój kolega powiedział że ma taką gre gdzie sie zabija ścierwojady i się pali mięso na patelni. Powiedziałem żeby mi ją przyniusł od tego czasu gram GOTHICA
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
a mnie tę grę polecił kolega mówiąc:"mam fazową grę o rycerzu" zagrałem i gram do dziś...
nawiasem mówiąc: czemu śmiejecie się z Ur-Shaka? że mam 10 lat? i co z tego? pisze sensowne posty, jest w porządku na forum. i to jest ważne.

Gdybyś dokładniej przeczytał mój post to zauważył byś ,że napisałem tam,że Gothica II wydano w Polsce w 2003 więc jeśli mówił,że miał 7 lat to teraz miałby 8,ale skoro mówi,że ma 10 to wtedy miał 9 nie 7,twórczóści trochę i nic więcej

hmm... przeczytałem Twoją wyliczankę i to dość dokładnie... napisałem o Ur Shaku dlatego, że nie podoba mi się takie wytykanie wieku komukolwiek. jeśli na forum nie ma ograniczenia wiekowego, to jego sprawa ile ma lat. i nie obchodzi mnie czy miał wtedy 7, 9 czy 10. to co napisał Clone też mi się nie spodobało. trochę szacunku koledzy...
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
kogo to obchodzi kto ma ile lat patrzac na wiek pokazujemy jakimi jestesmy jeszcze gowniarzami :D a co do ur shaka to w zyciu bym niepowiedział ze on ma 10 lat predzej bym sie tego po nazgulu spodziewał(bez urazy ale jakos tak myslałem) a jak usłyszałem ze ur shak ma 10 lat to byłem w ciezkim szoku :) jego wypowiedzi bym powedział są na jakies 13-15 lat :D
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Przeczytałem recenzje w gazecie w 2002 roku i chciało m sie graćl.Ale dopiero w te wakacje 2004 roku kupiłem za 19,90. Wczesniej był za drogi a nkit z qmpli nie miał.
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Ja mam od kumpla pokazał mi oco chodzi gierka od pierwszego obejżenia
mi się spodobała więc sobie wypaliłem i mam i sobie gram:)
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja pierw kupilem gothica 2 a dopiero jak przeszedlem 2 to kupilem jedynke
 

marcinxp

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
20
ja gohica poraz pierszy zobaczylem jak gral moj brat od razu mi sie spodobal interfejs jest spoko
 

Coristo

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
223
1

JA znalazłem u cioci na kompiee
smile.gif
:!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom