Gothic Cracshuje Się.

Status
Zamknięty.

MrRaaspi100

New Member
Dołączył
24.11.2012
Posty
2
Cześć, mam następujący problem z Gothicem ale najpierw napiszę że nie wiem czy na tym forum już był taki temat bo jestem tu nowy, a nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Dobra, do rzeczy, otóż kiedy gram w Gothica co jakiś czas gra się zacina (leci muzyka itd.), jedyne co mogę zrobić to ją zamknąć przez procesy w Windows. Dodam też że kiedy przyglądam się zatrzymanej klatce da się wypatrzeć niedoczytane tekstury które mogą być źródłem problemu.
Mam Win 7 32bit, procesor intel i5 i kartę graficzną GF 550ti.

Problem ten dotyczy nie tylko Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka ale także "jedynki".
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Powiem tyle, że i tak masz dużo szczęścia mogąc w ogóle grać w G1 na win 7. Bardzo często gra w ogóle nie działa. Mi np. G2 NK na win 7 zawsze śmiga a G1 nie. Biorąc to pod uwagę, to być może problem leży w czymś innym. Przynajmniej G2 powinno chodzić bez problemów. Poczekaj na lepszych speców, może coś poradzą ale szanse znikome.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Win7, masz odpalone wszystkie tryb zgodności? Mam tu namyśli uruchom jako administrator itd?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zaktualizuj wszelkie stery: poczynając od Direct X, po grafę i muzykę. To może pomóc. Tak było w moim przypadku. Mam Win 7 64bit. i u mnie hula i G1 i G2NK i wszystkie mody...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Potwierdzam, w pierwszej kolejności zaktualizuj stery do grafiki.

Spróbuj zmniejszyć zasięg widoczności i sprawdź czy pojawia się ten sam objaw.

Zaktualizuj net Framework.
 

MrRaaspi100

New Member
Dołączył
24.11.2012
Posty
2
Dalej czasem crashuje po aktualizacjach karty i frameworka. ;/
Zobaczę jeszcze jak w jedynce bez Mrocznych Tajemnic będzie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Mi pomogło zainstalowanie starszych sterowników do karty graficznej i G1 oraz G2 na W7 64-bity hulały jak marzenie. Jednak po zainstalowaniu najnowszych przestały. Spróbuj może pomoże ale nie wiem czy to bezpieczne dla twojej karty instalować starsze sterowniki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom