Gothic: Apokalipsa

Lord Beowulf

New Member
Dołączył
1.10.2009
Posty
6
W dniu 08 sierpnia 2009 roku ruszyły prace nad modyfikacją do gry Gothic I pt. Apokalipsa. Najważniejsze założenia moda to przede wszystkim nowa nieliniowa fabuła w której na główny wątek będą składać się Bogowie Innos, Adanos i Beliar. To już będzie wasza decyzja którego wybierzecie a każdy z nich ma inny charakter. Wybierając Innosa odwiecznego pana Ognia możecie pokonać plugawe zło Beliara a w drugą strone całkowicie zniszczycie Kolonie z rasy ludzkiej. Pozostaje Adanos który spróbuje powsztrzymać wojne rywali ale czy mu się to uda zależy tylko od was. Oczywiście to ne wszystko co znajdzie miejsce w fabule. Będą misje odbijnia kopalń z rąk wroga, prawdziwe wojny ludzi i orków (to wy zdecydujecie z kim chcecie prowadzić wojne), dostawy rudy, i wiele wiele innych questów pobocznych. Kolejna nowość to całkowicie odmieniona szata graficzna Koloni Karnej, większa ilość fauny i flory w dużej mieże zalegająca w lasach, całkowity respawn zwierząt bedący utrudnieniem a zarazem możliwością zdobycia większej ilości umiejętności, kilka nowych światów związanych z fabułą, nowe modele pancerzy te z Gothic II oraz kilka innych, nowe gildie min. te związane z Bogami każdy z nich ma swoją własną oraz poboczne typu piraci bandyci i inni. Nowością w modzie jest dalsza przygoda po zniszczeniu bariery postać bedzie mogła samodzielnie wyjść z Koloni i wyruszyć na dalscą część swojego losu związanego z Gothic II (Gothic II nie bedzie w Apokalipsie). Oczywiście nie zabraknie nowych broni a najważniejsze Szpon Beliara i inne magiczne przedmioty będzie ich naprawde sporo. Tworzenie moda przebiega pełną parą i już niebawem możecie spodziewać się wersji Demo.
Wszelkie informacie i pomysły prosimy kierować na oficialnej stronie projektu http://gothicapocalypse.dbv.pl/news.php

Przykladowe screeny:
4miniz.jpg
gothicmod20090831092129.jpg
7mini.jpg
gothicmod20091017135853.jpg
7mini.jpg
gothicmod20091017135930.jpg
2mini.jpg
gothicmod20090909160224.jpg
gothicmod20090830134900.jpg
gothicmod20090830134450.jpg
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Dzięki wielce za temat i przepraszam że wcześniej nie utworzyłem :)

Co do modyfikacji to ciekawie się zapowiada jak wyjdzie w praniu to zobaczymy jak ukończycie :)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Ale się modów namnożyło ostatnio... Ten zapowiada się ciekawie - na pograniczu dwóch częśći, innowacyjne rozwiązania (wojny, zadania mające urealnić świat moda), poprawiona grafika, nowe bronie i zbroje. Mam nadzieję, że się uda, bo screeny wyglądają obiecująco.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
"oficjalny mod"?? Czy nie jest tak że wszystkie modyfikacje są z góry nieoficjalne?

Obejrzałem filmik - widać że bardzo wzorujecie się na G3, ale co z tego wyjdzie to się dopiero okaże
 

Arrim

New Member
Dołączył
30.9.2009
Posty
20
Jeśli to, co wymieniłeś w opisie znajdzie się w Apokalipsie, to... zapowiada się kolejna dobra modyfikacja do Gothic'a :D. Zainteresowałeś mnie tym opisem ;). Mam nadzieję, że przyłożycie się do tego moda i wyjdzie wspaniała modyfikacja.

Powodzenia w tworzeniu Apokalipsy ;).
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Cóż, zapowiada się ciekawie. Co prawda mało gram w mody, ale śledzę je na
Ale tak jak Armi wspomniał - jeżeli nie macie jakiejś umowy z Piranha Bytes (w co wątpię) to nie macie prawa używać wyrażenia "oficjalny mod". Primo, to wprowadzanie graczy w błąd. Secundo, to chyba podchodzi pod jakiś paragraf...

Ave

@Down: No chyba, że tak :p.
 

Lord Beowulf

New Member
Dołączył
1.10.2009
Posty
6
No tak małe niedopatrzenie oczywiście że jest nieoficjalny przepraszam was za tą pomyłkę.

Oficjalnie ogłaszam datę premiery Gothic: Apokalipsa na 22.03.2010r. wszyscy fani Gothic'a będą zadowoleni, wrażenia gwarantowane. 3 nowe obozy, 2 nowe umiejętności, a mianowicie alchemia i kowalstwo, ponad 150 nowych postaci, wojny orków z ludźmi i wiele innych... Ale pamiętajcie, to jest tylko DEMO!!!
Dla niecierpliwych kilka screenów:

gothicmod20100310203859.jpg
gothicmod20100310204716.jpg
gothicmod20100310204054.jpg
gothicmod20100313190005.jpg
gothicmod20100310203916.jpg
gothicmod20100310204501.jpg
gothicmod20100313190117.jpg


"Historia Bezimiennego Powraca" :)
 

xardas52

New Member
Dołączył
16.5.2008
Posty
5
Wygląda to niesamowicie. Proponuję zareklamować moda na jakiś większe fora dot. moddingu m.i.n www.themodders.org
Czekam z niecierpliwością na moda.
PS: Screeny zarówno jak i opis bardzo ciekawe...
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Miodzik. Przynajmniej w twojej zapowiedzi.
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekac na 22 marca.

Takie 2 pytania do ciebie. Skąd będzie można pobrac demo i jak bardzo zaawansowane ( o ile w ogóle ) są prace nad pełną wersją moda?
 

Lord Beowulf

New Member
Dołączył
1.10.2009
Posty
6
Moda będzie można pobrać z polskiego serwisu Gothic Site. Pełna wersja to daleka przyszłość... może po wakacjach, a może później. ;)
 

wolf667

Member
Dołączył
2.10.2009
Posty
38
Szkoda, że akurat do Gothica 1 :( Najgorsza wersja z możliwych, ciężko będzie przeżyć 21 klatek po naciśnięciu klawisza. Czy zrobienie tego moda nie byłoby prostsze na gothicu 2 nk ? W końcu używacie sporo rzeczy z G2. Ja się nie znam na robieniu modów, wiec dlatego się pytam.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Cieszę się, że jest tworzony MOD do G1, dawno nie grałem w żadnego dobrego, (a Czasu Zapłaty ani widu, ani słychu) wolf dlaczego niby najgorsza wersja z możliwych? Poza tym do dwójki i tak masz dużo MOD-ów, więc nie rozumiem, co za problem? Aaa no właśnie, MOD ściągnę już 22 marca, o ile wyjdzie :].
 

Lord Beowulf

New Member
Dołączył
1.10.2009
Posty
6
Bardzo was przepraszam, ale z przyczyn technicznych i ze zbyt dużej ilości błędów jestem zmuszony przełożyć premierę moda na 5 kwietnia 2010r. Lepiej później a dobrze, niż wcześniej a źle. :huh:
**************************************************************************************************************************************************************************************************************
Oficjalnie zamieszczam Demo moda pod tytułem Apokalipsa.
Wiele miesięcy oczekiwania wreszcie dobiegło końca.


Moda możecie pobrać stąd:


http://hostuje.net/file.php?id=73a30165b972a6904c364858da6b5005



Jeśli ktoś będzie chciał go zareklamować dalej to proszę bardzo.
Wyłączne prawa autorskie należą do Lorda Beowulfa.
 
Do góry Bottom